صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 68

موضوع: پست مدارک | TNT | DHL | کاراپست | ارسال مدارک به استرالیا/ ایران و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : پست مدارک | TNT | DHL | کاراپست | ارسال مدارک به استرالیا/ ایران و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط masoodstar نمایش پست ها
    بله دوست من، برای دوره فرصت مطالعاتی باید مدارک رو پست کرد.

حدود قیمت پست DHL چقدره؟
    به گرم حساب میکنن. ولی فکر نمیکنم با لحاظ کرد کیفیت کارشون از بقیه گرونتر باشه.
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

پیش فرض پاسخ : پست مدارک | TNT | DHL | کاراپست | ارسال مدارک به استرالیا/ ایران و مسائل مرتبط

سلام. میخوام مدارک تحصیلیم رو پست کنم به دانشگاهی در perth استرالیا . با کدوم شرکت پست کنم که خیالم راحت باشه و داستان نشه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام. میخوام مدارک تحصیلیم رو پست کنم به دانشگاهی در perth استرالیا . با کدوم شرکت پست کنم که خیالم راحت باشه و داستان نشه؟
    ممنون
    DHL بهترین پسته در مجموع.

سلام
    من امروز رفتم مدارک پست کنم یه خبر خوش بدم که تا دی ماه مدارک دانشگاهی به ادرس دانشگاه (ا کیلوگرم)در هر جای دنیا با dhl پست کنی 60 تومن میگیره
    اگر به غیر دانشگاه پست کنید قیمت معمولش رو میگیره که 180 میشه واسه استرالیا تقریبا

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifialireza نمایش پست ها
    سلام
    من امروز رفتم مدارک پست کنم یه خبر خوش بدم که تا دی ماه مدارک دانشگاهی به ادرس دانشگاه (ا کیلوگرم)در هر جای دنیا با dhl پست کنی 60 تومن میگیره
    اگر به غیر دانشگاه پست کنید قیمت معمولش رو میگیره که 180 میشه واسه استرالیا تقریبا
    من روز یکشنبه رفتم پست دانشگاه شریف. بستم حدود 230 گرم بود 68 تومن شد (مسئولش گقت بالای 250 گرم حدود 20-25 اضافه میشه) و سه روزه رسید. نمیدونم اینی که شما میگی چطوره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    من روز یکشنبه رفتم پست دانشگاه شریف. بستم حدود 230 گرم بود 68 تومن شد (مسئولش گقت بالای 250 گرم حدود 20-25 اضافه میشه) و سه روزه رسید. نمیدونم اینی که شما میگی چطوره؟
    نه این تا 1 کیلو 60 تومن میگرفت اصلا مهم نبود 1 گرم باشه یا 990 گرم همون 60 تومن هست. من رفتم یک شعبه DHL و گفت این تخفیف تا دی هست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    شریف تا اونجایی که من یادمه با پست TNT میفرسته.
    من یکبار با DHL فرستادم پرت، 4 روزه رسید. من راضی بودم ازش. تخفیف هم که بده دیگه خیلی خووب میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

منم با همین تخفیف از مشهد فرستادم ملبورمن، تو رسیدم زده بود ۴-۵ روز طول می کشه و داخل سایت رهگیری هم همینو زده بود اما سه روزه تحویل دانشگاه ملبورن دادن

سلام ممنون می شم راهنمایی کنید.
    1-آیا نیازی هست مدارک رو در پاکت مهر و موم شده دانشگاه پست کنیم؟
    2- دانشگاه شیراز ریز نمرات انگلیسی رو میده. آیا دانشگاه استرالیا و سفارت اینو قبول می کن؟
    3-مدرک فوق لیسانس دوم رو از انگلیس گرفتم، به نظر شما ریز نمراتم رو مستقیم از دانشگاه انگلیس بفرستم دانشگاه استرالیا؟ یا اینکه غیر مستقیم یعنی دانشگاه انگلیس بفرسته ایران و همراه با بقیه ریز نمرات بفرستم؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hani562 نمایش پست ها
    سلام ممنون می شم راهنمایی کنید.
    1-آیا نیازی هست مدارک رو در پاکت مهر و موم شده دانشگاه پست کنیم؟
    2- دانشگاه شیراز ریز نمرات انگلیسی رو میده. آیا دانشگاه استرالیا و سفارت اینو قبول می کن؟
    3-مدرک فوق لیسانس دوم رو از انگلیس گرفتم، به نظر شما ریز نمراتم رو مستقیم از دانشگاه انگلیس بفرستم دانشگاه استرالیا؟ یا اینکه غیر مستقیم یعنی دانشگاه انگلیس بفرسته ایران و همراه با بقیه ریز نمرات بفرستم؟
    1- برای کجا میخواهید مدارک رو پست کنین؟ باید ببینین اونجایی که میخوین براش مدارک رو بفرستین همچین چیزی ازتون خواسته یا نه. اگر برای سفارت میخواین بفرستین، لازم نیست که تو پاکت دانشگاه باشه.
    2- بله.
    3- اینم باز به الزاماتی که اون دانشگاه مقصد برای شما تعیین میکنه بستگی داره. اما تا جایی که من دیدم، نیازی به ارسال مدارک تحصیلی به طور مستقیم از طرف دانشگاه محل تحصیل قبلی نیست و خودتون میتونین مدارک تحصیلیتون رو بذارین تو پاکت و ارسال کنین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)