صفحه 9 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 96

موضوع: بحث در مورد تاریخ و نتایج اسکالرشیپ دانشگاه ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بحث در مورد تاریخ و نتایج اسکالرشیپ دانشگاه ها

سلام
    ممنون بخاطر فایلی که ارسال کردید
    من دانشگاه کوئیزلند را چک کردم نوشته بودید recommended date: 31 jan & 23may یعنی چی؟ من در مورد این اطلاعی ندارم... من فقط سایت دانشگاه را بررسی کردم 4 تا تاریخ بود که اخرین تاریخ مربوط به 7 Oct می شد؟
    اگر فرصت دارید ممکنه در این مورد به من توضیح بدهید

نقل قول نوشته اصلی توسط material63 نمایش پست ها
    معمولا اسکلارشیب های دیگری هست که استاد براتون درخواست میده و اکثر مواقع افراد موفق میشن بگیرن. صبر کنید بهتره

Junior Member

سلام
    ممنون از اطلاعاتتون
    ببخشید من اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم
    تازه شروع به بررسی کردم و می خوام اقدام کنم
    ممکنه این مورد را کمی توضیح بدهید
    یعنی ددلاین برای اپلای متفاوت هست با اسکولارشیپ!!؟
    متلا برای دانشگاه کوئیزلند من 4 تا تاریخ را دیدم اعلام کرده بودند.

نقل قول نوشته اصلی توسط material63 نمایش پست ها
    سلام. بهتره بیشتر به ددلاین اسکورلازشیپ ها نگاه کنید. بورس برای ایرانی ها زیاد نیست. ددلاین بورس IRPS اواسط آگوست هست بهتره تا فبل اون تاریخ اپلای دانشگاه رو انجام داده باشید تا از طرف دانشگاه در بورس شرکت داده شوید.

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

سلام . من برای دانشگاه آدلاید اقدام کرده بودم. امروز یه ایمیل واسم اومده و بر اساس اون ایمیل قرار شده که به من out of round فول اسکولارشیپ که احتمالا همون IPRS باشه تعلق بگیره که البته مشروط به انجام مصاحبه اسکایپ هست که فردا انجام میشه. میخواستم بدونم مگه همچین چیزی ممکنه؟ مگه نه اینکه IPRS بورس دولتی هست و دولت زمان اون رو تعیین میکنه؟ ضمنا من برای sem1, 2016 اپلای کردم اما ظاهر افری که میخوان بدن زودتر از زمان تعیین شده است. اخه چطور ممکنه؟ توی ایمیل نوشته بخاطر outstanding CV like yours. we were determined to offer you a scholarship out of round covering tution fees and living allowances. If you like, you can provide us a petition for Top-Up too. این Top-up دیگه چیه.؟ بخدا گیج شدم. ضمن اینکه تو اون مصاحبه چی می پرسند؟البته اگه از دوستان کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

سلام.
    این نتایج اسکولارشیپ UNSW قرار بود 22 اپریل بیاد ولی هنوز خبری نیست.. کسی اطلاع داره شرایط چجوریه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    سلام . من برای دانشگاه آدلاید اقدام کرده بودم. امروز یه ایمیل واسم اومده و بر اساس اون ایمیل قرار شده که به من out of round فول اسکولارشیپ که احتمالا همون IPRS باشه تعلق بگیره که البته مشروط به انجام مصاحبه اسکایپ هست که فردا انجام میشه. میخواستم بدونم مگه همچین چیزی ممکنه؟ مگه نه اینکه IPRS بورس دولتی هست و دولت زمان اون رو تعیین میکنه؟ ضمنا من برای sem1, 2016 اپلای کردم اما ظاهر افری که میخوان بدن زودتر از زمان تعیین شده است. اخه چطور ممکنه؟ توی ایمیل نوشته بخاطر outstanding CV like yours. we were determined to offer you a scholarship out of round covering tution fees and living allowances. If you like, you can provide us a petition for Top-Up too. این Top-up دیگه چیه.؟ بخدا گیج شدم. ضمن اینکه تو اون مصاحبه چی می پرسند؟البته اگه از دوستان کسی بتونه راهنمایی کنه ممنون میشم.

سلام، ببین ایمیلشون که خیلی مثبت بوده، من نمیدونم منظورشون از Top-Up چیه. ولی من چند بار مصاحبه با اسکایپ را تجربه کردم. ببین سوال تخصصی نمی پرسند چونکه مبنای تصمیم گیری انها از بُعد تخصصی رزومه شما بوده. بیشتر می خواهند علایق تحقیقاتی، دلیل اپلای کردن تو اون دانشگاه، اهدافت از ادامه تحصیل (حتما بگو که دوست داری استاد دانشگاه بشی و در محیط آکادمیک فعالیت کنی)، پروپزالت، در مورد مقالات و پروژه های تحقیقاتی قبلیت و البته سطح زبان انگلیسی (البته این آخری به اندازه قبلی ها براشون مهم نیست چون شما آیلتس باید داشته باشی) اطلاعات کسب کنند. کلاً خیلی پر انرژِی و با انگیزه خودت را نشون بده.

درسته که IPRS را دولت میده ولی اینکه به چه کسی و چه زمانی این بورسیه اعطا بشه کاملا دست دانشگاه است. یعنی دولت یک اعتبار کلی را به دانشگاه تخصیص میده، و دانشگاه خودش تصمیم می گیره که چجوری این اعتبار را تُخص کنه بین دانشکده های مختلف. دانشگاه هم به دانشکده هاش میگه که هر کدوم می توانند چند نفر را در هر سال بگیرند. لذا تصمیم نهایی توسط خود دانشکده گرفته می شه منتها این دانشگاه است که نتایج را اعلام می کند. لذا برای شما هم این دانشکده است که داره از سهمیه ی خودش استفاده می کنه.

انشاء الله موفق باشی
    راستی ممنون از جوابی که توی قسمت مدیکال ارائه کرده بودی، خیلی بهم امید دادی، ممنون.

Junior Member

سلام بچه ها. من برای دانشگاه Macquarie اپلای کرده بودم 20 اکتبر دانشگاه به من ایمیل زد که تو بورسیه سال دوم فوق لیسانس قبول شدی و بزودی پک آفر رو با تمام جزئیات دریافت می کنی ولی الان یه ماهه که من هیچی دریافت نکردم . کسی تا حالا همچین شرایطی داشته آیااا. کسی می دونه نامه آفر چند وقته میاد بعد از نتایج اسکالرشیپ

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشگاه سیدنی اپلای کردم و همزمان با اپلیکیشن برای IPRS و USydIS درخواست دادم. جواب پذیرش خیلی وقته اومده ولی از نتیجه بورسیه خبری نیست... اینجا کسی نتیجه بورسیه اش برای دانشگاه سیدنی اومده؟ یا کسی هست که همچنان منتظر جواب باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

من سه هفته پیش از ولوونگونگ افر لتر گرفتم اما امروز خبر منفی اسکلارشیپم اومد.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام دوستان، بنده این ایمیل رو امروز از استادم در La Trobe دریافت کردم. از Curtin و Deakin هم پذیرش داشتم که با Deakin برا ویزا اقدام کردم. میخواستم ببینم نظر خاصی دارید که به این استاد بنده خدا چی بگم الان؟

Dear Ali,

Not sure what's your current status of your life over there. Hopefully you are fine and safe.

We have had a scholarship ranking meeting on this Monday and your case was ranked as # 3 in our department. I have another student from China and he was ranked as #2. I think our school ranking result will be finalized soon. Hopefully you two guys will receive the scholarships and do research under me in 2016.

If you have applied for a scholarship from other universities, please frankly let me know the truth ASAP.

Regards,

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    سلام دوستان، بنده این ایمیل رو امروز از استادم در La Trobe دریافت کردم. از Curtin و Deakin هم پذیرش داشتم که با Deakin برا ویزا اقدام کردم. میخواستم ببینم نظر خاصی دارید که به این استاد بنده خدا چی بگم الان؟

Dear Ali,

Not sure what's your current status of your life over there. Hopefully you are fine and safe.

We have had a scholarship ranking meeting on this Monday and your case was ranked as # 3 in our department. I have another student from China and he was ranked as #2. I think our school ranking result will be finalized soon. Hopefully you two guys will receive the scholarships and do research under me in 2016.

If you have applied for a scholarship from other universities, please frankly let me know the truth ASAP.

Regards,
    سلام دوست عزیز
    تبریک میگم پذیرشتون رو
    ممکنه بگید رزومتون چطور بود؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)