صفحه 159 از 377 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169209259 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 3768

موضوع: سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط zeusmazda نمایش پست ها
    بالاخره آزمون مارو هم کنسل کردن خودشون! مطمئنا آزمونهای بعدی هم تو این سازمان با اشکال روبرو خواهد بود!
    من توصیه میکنم دیگه تغییر تاریخ ندین! من که کنسل کردم و شماره حساب دادم! امیدوارم زود پولو برگردونن!
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Junior Member

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره برگزاري آزمون IELTS

سازمان سنجش آموزش كشور بدينوسيله به اطلاع مي‌رساند كه به علت ادامه وجود برخي مشكلات فني، آزمون‌هاي آيلتس موسسه ايران آيلتس در روزهاي پنجشنبه مورخ 91/2/21 (10/May/2012) و شنبه مورخ 91/2/23 (12/May/2012) برگزار نخواهد شد . اطلاعات در مورد برگزاري آزمون‌هاي بعدي موسسه مذكور از طريق سايت آيلتس و همچنين سايت سازمان سنجش آموزش كشور داده خواهد شد. در اين ارتباط توجه داوطلبان گرامي را به اطلاعيه موسسه IH در http://www.ihlondon.com/study-english/about-ielts جلب مي‌نمايد.

ضمناً داوطلباني كه آزمون آنان در روزهاي فوق‌الذكر لغو گرديده مي‌توانند يكي از موارد زير را انتخاب نمايند:

1- تغيير تاريخ و مركز آزمون: داوطلباني كه تمايل به تغيير تاريخ و مركز آزمون جهت شركت در آزمون‌هاي دانشگاه آزاد اسلامي را دارند، لازم است به ترتيب زير اقدام نمايند:

الف) داوطلبان متقاضي آزمون‌هاي 26/May/2012 ,12/May/2012 لازم است در پروفايل خود نسبت به تغيير تاريخ و مركز آزمون خود اقدام نمايند. در اين رابطه داوطلباني كه تمايل به شركت در آزمون 12/May/2012 دانشگاه آزاد اسلامي را دارند لازم است حداكثر تا پايان روز يكشنبه مورخ 91/2/17 و داوطلباني كه تمايل به شركت در آزمون 26/May/2012 مركز آزمون آيلتس دانشگاه آزاد اسلامي را دارند، لازم است حداكثر تا پايان روز دوشنبه مورخ 18/2/91 نسبت به تغيير تاريخ و مركز آزمون خود نمايند. ضمناً داوطلباني كه متقاضي آزمون 12/May/2012 مي‌باشند مي‌بايست پس از تغيير تاريخ و مركز آزمون خود در پروفايل، با در دست داشتن 2 قطعه عكس 4*6 جديد با زمينه سفيد و بدون عينك، تصوير كارت ملي و يا گذرنامه و در صورتي‌كه قبلاً در آزمون آيلتس شركت كرده‌اند، يك نسخه از TRF آزمون قبلي، براي دريافت معرفي‌نامه حداكثر تا ساعت 12 روز دوشنبه مورخ 91/2/18 به مركز آزمون‌هاي بين‌المللي سازمان سنجش آموزش كشور واقع در خيابان كريم‌خان زند مراجعه نمايند. زمان مراجعه داوطلبان متقاضي آزمون 26/May/2012 متعاقباً اعلام خواهد شد.

ب) داوطلباني كه متقاضي آزمون‌هاي ماه‌هاي June و يا July دانشگاه آزاد اسلامي مي‌باشند، لازم است در پروفايل خود نسبت به تغيير تاريخ و مركز آزمون خود اقدام نمايند. اطلاعات لازم در مورد آزمون اين متقاضيان متعاقباً اعلام خواهد شد.

تذكر مهم: كليه داوطلباني كه به ترتيب فوق تمايل خود را به شركت در آزمون‌هاي آيلتس دانشگاه آزاد اسلامي اعلام نمايند، داوطلب آزمون در مركز مذكور تلقي و شهريه پرداختي آنان فقط جهت شركت در آزمون آيلتس به دانشگاه آزاد اسلامي پرداخت خواهد شد.

2- با توجه به اين‌كه موسسه IH در صورت رفع مشكلات در ايران از طريق ايران آيلتس در ماه June و July جهت داوطلباني كه آزمون آنان لغو گرديده، آزمون جبراني برگزار خواهد كرد، لذا داوطلباني كه تمايل دارند در آزمون موسسه مذكور در ماه‌هاي ذكر شده (كه تاريخ دقيق آن هفته آينده اعلام خواهد گرديد) شركت نمايند، لازم است تا اعلام تاريخ دقيق آزمون‌ها منتظر باشند.

3- اعلام انصراف از شركت در آزمون و درخواست استرداد وجه ثبت‌نام: در اين صورت لازم است از طريق پروفايل خود نسبت به درخواست استرداد وجه ثبت‌نام اقدام نمايند و اين سازمان ترتيبي اتخاذ خواهد كرد تا در اسرع وقت شهريه‌هاي پرداختي به طور كامل به حساب اعلام شده توسط داوطلبان واريز شود.

Junior Member

IELTS Test Centre - International House London:

IELTS Test in Iran

IH London is working hard with its partners and the treasury department to resolve the logistical issues that led to its suspension of IELTS test delivery in Iran. We are making progress and we are hopeful that IELTS testing can resume in the near future on a long term and sustainable basis.

Please do not e-mail or phone regarding this as updates will be posted on this site.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق-دانشگاه بین المللی قزوین

خب بالاخره سنجشیا خبر لغو رو اعلام کردن.اما نکته جالب اینه که آزمون بچه های 30 اردیبهشت(19 می) رو هنوز معلق گذاشتن و تکلیفش معلوم نیست!!!
    واقعا که پول ما رو بلوکه کردن ولی من مطمئنم توی اردیبهشت هیچ آزمونی برگزار نمیکنن.فقط میخوان یه هفته بیشتر حرص بخوریم و استرس بگیریم..!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

کمک:
    من 19 می سنجش امتحان داشتم هنوز معلوم نیست که لغو شده یا نه دیروز رفتم کنسل کنم خودم ،نوشت 90.000تومن adminstration fee منم دست نزدم.اما الان رفتم توی پروفایلم واسه کنسل دیدم نوشته 0 Rials...این یعنی چی؟میتونم فرم ریفاندو پر کنم و 450 رو کامل بگیرم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setare_rezaei نمایش پست ها
    کمک:
    من 19 می سنجش امتحان داشتم هنوز معلوم نیست که لغو شده یا نه دیروز رفتم کنسل کنم خودم ،نوشت 90.000تومن adminstration fee منم دست نزدم.اما الان رفتم توی پروفایلم واسه کنسل دیدم نوشته 0 Rials...این یعنی چی؟میتونم فرم ریفاندو پر کنم و 450 رو کامل بگیرم؟
    با خیال راحت و بدون کم کردن حتی یک قرون کل پولت رو میتونی الان پس بگیری.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_toraby نمایش پست ها
    با خیال راحت و بدون کم کردن حتی یک قرون کل پولت رو میتونی الان پس بگیری.
    آخ جووووووووووون مرسی ....کنسلش کردم و فرم ریفاندو پر کردم......حالا نوشته ریفاند 300 تومن بقیشم مثه اینکه بعدا میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2475 نمایش پست ها
    سنتر دانشگاه آزاد:
    ...
    2- هم مکان اسپیکینگ و هم بخش رایتینگ یک جاست : خیابان حافظ. 50 متر بعد از تقاطع جمهوری، روبروی ساختمان بورس. ساختمان فرهیختگان ( پل حافظ که تموم شه، دقیقا سمت چپه) ...
    )/page42
    ممنون از پست مفیدتون. چند تا سوال داشتم. (مال ما ایران آیلتس بوده می‌گن می‌تونید تغییرش بدین به دانشگاه آزاد)
    1- کیفیت صدا چطوره؟ لیسنینگ؟
    2- برخورد اگزمینر اسپیکینگ چطوره؟ نیتیو هستن یا ایرانی؟ (هندی و پاکستانی که ندارن انشااله)
    3- وضعیت نمره‌دهی چطور بود؟

Junior Member

Angry پاسخ : سوالات در مورد نحوه ثبت نام،تغییر زمان،لغو کردن امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_toraby نمایش پست ها
    اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در باره برگزاري آزمون IELTS

...
    الف) داوطلبان متقاضي آزمون‌هاي 26/May/2012 ,12/May/2012 لازم است در پروفايل خود نسبت به تغيير تاريخ و مركز آزمون خود اقدام نمايند. در اين رابطه داوطلباني كه تمايل به شركت در آزمون 12/May/2012 دانشگاه آزاد اسلامي را دارند لازم است حداكثر تا پايان روز يكشنبه مورخ 91/2/17 و داوطلباني كه تمايل به شركت در آزمون 26/May/2012 مركز آزمون آيلتس دانشگاه آزاد اسلامي را دارند، لازم است حداكثر تا پايان روز دوشنبه مورخ 18/2/91 نسبت به تغيير تاريخ و مركز آزمون خود نمايند.
    ...
    من دکمه‌ای، لینکی چیزی در مورد تغییر مرکز آزمون تو پروفایلم نمی‌بینم! کجاست؟؟؟
    (سرچ هم که می‌زنی هیچ آزمونی رو بهت نمی‌ده)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)