صفحه 83 از 162 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 1613

موضوع: سوال در مورد وسایل مورد نیاز برای بردن به آمریکا

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال در مورد وسایل مورد نیاز در سفر به آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش نمایش پست ها
    ببینید ایالتی که میرید مالیاتش چقدر هست با قیمت ایران مقایسه کنید. لپ تاپی که از اونجا بگیرید ضمانتهای خوبی داره و حتی تا یکهفته یا بیشتر امکان پس دادن و تعویض داره (البته اگر از مکانهای معتبر مثل bestbuy خریداری کنید.) این رو هم مد نظر داشته باشید که توی آمریکا انتخابهای به مراتب بیشتری دارید نسبت به اینجا. البته خودم دیروز از ایران خریدم فقط به خاطر اینکه وقت خریداری و راه اندازی و نصب نرم افزار ها رو اونور ندارم...
    ماليات را از كجا چك كنم؟ من ايالت Iowa ميرم. راستي سيستمي كه گرفتي چي هست؟ مشخصاتش را برام پ.خ ميكنيد كه از بحث تاپيك هم منحرف نشيم
    مرسي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meran71744 نمایش پست ها
    از بچه هایی که اونور هستم سوالم اینه که به نظرتون من که واسه Spring 2014 پذیرش دارم لوازمی مثل کفش و پوشاک و لوازمی مثل قابلمه و ماهی تابه و چیزایی شبیه به این هارو الان بگیرم یا اینکه صبر کنم بیام اونجا تو sale هایی که به مناسبات کریسمس هستش خرید کنم ؟ من خودم میخاستم کفش از نایک بگیرم همونو با قیمتی که تو سایت 6pm.com ارائه شده بود مقایسه کردم دیدم اونجا خیلی ارزونتره. میخواستم نظرتونو بدونم
    وسایل آشپزخانه رو که آمریکا خرید کنید. راحت، ارزان و با کیفیت.
    اما البسه بستگی به طبع خودتون داره که چی میپوشید. من که لباس با خودم آوردم.

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA at WKU

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    ماليات را از كجا چك كنم؟ من ايالت Iowa ميرم. راستي سيستمي كه گرفتي چي هست؟ مشخصاتش را برام پ.خ ميكنيد كه از بحث تاپيك هم منحرف نشيم
    مرسي

لیست مالیات بر خرید (ارزش افزوده) ایالتهای امریکا

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

نقل قول نوشته اصلی توسط mazdak1365 نمایش پست ها
    دوستان، من یه سوال داشتم، من دو تا هارد اکسترنال دارم که پر از فیلم و سریاله(یه هارد یه ترا بایت فیلم، اون یکی هم سیصد گیگا بایت سریال)، اینا رو با خودم ببرم مشکلی پیش نمیاد؟ چون همشون دانلودی هستن، نمیگن قانون کپی رایت رو زیر پا گذاشتی؟ دردسر نمیشه برام؟!
    خیر مشکلی پیش نمیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarkan78 نمایش پست ها
    سلام
    خريد لپ تاپ از ايران را توصيه ميكنيد يا آمريكا؟ قيمت ها؟
    راستش مال خودم مال 10 سال قبله كه يكي از اقوام از انگليس برام آورده اما ديگه خيلي كهنه شده
    تنكس
    اینجا بخرید خیلی بهتره.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahz نمایش پست ها
    من یه عالمه سریال آهنگ و برنامه رو هاردم دارم اونجا کسی ببینه به من گیر نمی ده؟
    خیر، مشکلی نیست. اما بهتره تو بوق اعلام نکنید.

ب

دوستان کسی تجربه پرواز با ترکیش با پرواز داخلی آمریکا رو داره؟ درباره قوانین بار سوال داشتم... من بارم رو توی لس آنجلس تحویل میگرم و سوار امریکن ایر میشم. حالا سوالم این هست با توجه به اینکه بلیط امریکن هم روی ترکیش هست (یعنی در واقع ترکیش وصلم کرده) باید جریمه اضافه بار بدم یا خیر؟
    اگر پروازتون روی همون بلیط صادر شده مشکلی نیست. اما بهتره دوباره با ایرلاین چک کنید.
    ویرایش توسط haley : August 12th, 2015 در ساعت 01:45 PM دلیل: ترکیب پست ها
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Member
    رشته و دانشگاه
    MBA at WKU

سلام دوستان

فرودگاه لس آنجلس دو تا چیز رو ازم گرفت نگذاشت بیارم: تخمه و خورش قورمه سبزی (از این آماده ها). کل یکی از چمدونام رو خالی کرد تکتک پرسید چیه بازش کن. تجربه جالبی نبود.
    ولی به هیچ کدوم از سبزی های خشک، پسته، ادویه جات گیر نداد.

یکی از دوستان اینجا گفته بود جوراب و زیر لباسی بیارید. به نظر من اینکار رو نکنید. تی شرت، شلوار، جوراب و زیر لباسی (البته مردونه رو میدونم فقط) اینجا انقدر ارزونه که خندتون میگیره. من شهر کوچکی هستم بنابراین در شهرهای بزرگتر حتما با قیمتها مختلف هم میتونید پیدا کنید.

لوازم قاشق و چنگال و کارد و بشقاب و حداقل یمک قابلمه کوچیک فراموش نکنید برای روزهای اول. حتما به اندازه مصرف یکهفته غذای آماده بیارید چون تا راه بیافتید زمان میبره.

شارژر لپ تاپ و موبایل فراموش نشود! سیمهای رابط بیارید (ازجمله HDMI, AUX, USB...) اینجا گرونه (سورس : والمارت)

تبدیل دوشاخه ایرانی به آمریکایی من اینجا ندیدم. حتما با خودتون از ایران بیارید.

لوازم التحریر تا جایی که سنگینی نکنه همراه داشته باشید اینجا گرونه. کتاب هم همینطور.

Member mrjalali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Advanced managemant - CGU

سلام دوستان

شارژر لپ تاپ و موبایل فراموش نشود! سیمهای رابط بیارید (ازجمله HDMI, AUX, USB...) اینجا گرونه (سورس : والمارت)

تبدیل دوشاخه ایرانی به آمریکایی من اینجا ندیدم. حتما با خودتون از ایران بیارید.

.
    برای خرید اینجور چیزا با قیمت مناسب باید آنلاین خرید کنید. من Ebay رو پیشنهاد می کنم. اما همونطوری که دوستمون گفتن کابلهای ضروریتون رو بیارید. چون تا حساب بانکی بگیرید و کارای آنلاین رو راست و ریست کنید و آدرس دار بشید و آماده بشید برای خرید انلاین ممکنه چند هفته ای طول بکشه. بخصوص اگه قبلا تحربه اینکارو نداشته باشید.
    به دریا که می اندیشم، بهانه ای برای جاری شدن پیدا می کنم؛
    باید بروم؛ تا دریا راهی نیست اما تا دریایی شدن راه بسیار است.

Senior Member mokhteh آواتار ها

دوستان برا کسی که فاند کامل داره حدودا چند دلار لازمه با خودش بیاره اونجا؟
    تاریخ این ایام را هر کس که خواهد خواند، جز این سخن از ما نخواهد راند:
    این نسل سردرگم، بر توسن اندیشه هاشان لنگ
    ، فرسنگ در فرسنگ، جز سوی ترکستان نمی رانند؛
    تاریخ پیش از خویش را باری نمی خوانند.

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها

به طور معمول 2000 دلار تا زمانیکه شما فاندتون رو دریافت کنید مقدار مناسبی است.

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط mokhteh نمایش پست ها
    کاملاً بستگی به این داره که فاندتون رو کی دریافت میکنید و خونه ای که میگیرید چه وضعیتی داره.
    شما یه خونه بخواید بگیرید که مبله باشه، کم کم حدود 500 تا براتون در میاد که احتمالاً چون اول کار هستید و ناآشنا با محیط، ممکنه براتون گرونتر در بیاد.
    اگر مبله نگیرید هم که حدود 300-400 تا باید حساب کنید و مبلغی رو برای خرید مبل و اثاثیه منزل خرج کنید. اگر بخواید نو بخرید که حدود 700 800 تا هم ممکنه بشه و اگر بخواید دست دوم بخرید شاید حدود 200 تا.
    هزینه خورد و خوراکتون که ماهیانه حداقل 300 400 تا براش باید کنار بگذارید.
    ممکنه لازم باشه برید اداره برق و برای راه انداختن برق منزل یه deposit بگذارید که حدود 100 دلار در بیاد.
    موبایل و این داستانها هم اگر گوشی خودتون رو بخواید استفاده کنید اولش 50-60 دلار میشه.
    اگر آشنا ندارید که ماشین داشته باشه روزهای اول با توجه به سیستم حمل و نقل عمومی ضعیف اینجا در اکثر نقاط، باید کلی پول تاکسی بدید که برای هر مسیر رفت یا برگشت حداقل 20 دلار ازتون میگیرند.
    هزینه اجاره یا خرید کتاب هست. اگر میخواید لپتاپ بخرید که کم کم یه چیز در و پیکر دار 500 دلار هم اون تموم میشه.
    دیگه همه این هزینه ها رو با هم جمع کنید و حساب کنید که چند وقت قراره از جیب بخورید، کل مبلغی که باید بیارید دستتون میاد.
    موفق باشید.
    تسلط ریاضی خودتون رو برای آزمون GRE بسنجید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1070293

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine

يكي از دوستاي من بهم گفت ملافه، حوله، پتوي سفري، و قاشق چنگال ببرم نظرتون چيه؟ ليوان چي؟ گردو چي؟ ايالت محل اقامت: كاليفرنيا و مونتانا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)