صفحه 906 از 1402 نخستنخست ... 4068068568968978988999009019029039049059069079089099109119129139149159169561006 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,051 تا 9,060 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

با سلام،

لطفا دوستانی که اطلاع دارند، راهنمایی کنند.

حداقل مدت پروژه برابر با 10.5 ماه، شامل چه افرادی میشه؟ چه افرادی مشمول قانون انجام پروژه با مدت حداقل 14 ماه (بدون احتساب دوره آموزشی)، هستند؟

ممنونم.

Junior Member

سلام

دیروز برای تشکیل پرونده رفتم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح. اونها هم بدون اینکه از من بپرسن منو فرستادن یه ارگان. در صورتی که من قبلا با یه ارگان دیگه هماهنگ کرده بودم ولی اونا نامه‌ای نزده بودن. هرچی به سرهنگ هروی گفتم قبول نکرد که عوضش کنه. چرت و پرت جواب میداد. الان باید چیکار کنم که بتونم برم اون جایی که از قبل هماهنگ کرده بودم باهاشون?

نقل قول نوشته اصلی توسط subco نمایش پست ها
    سلام

دیروز برای تشکیل پرونده رفتم بنیاد نخبگان نیروهای مسلح. اونها هم بدون اینکه از من بپرسن منو فرستادن یه ارگان. در صورتی که من قبلا با یه ارگان دیگه هماهنگ کرده بودم ولی اونا نامه‌ای نزده بودن. هرچی به سرهنگ هروی گفتم قبول نکرد که عوضش کنه. چرت و پرت جواب میداد. الان باید چیکار کنم که بتونم برم اون جایی که از قبل هماهنگ کرده بودم باهاشون?
    جواب سرهنگ هروی چی بود؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arshia2020 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس اقتصاد از دانشگاه علوم اقتصادی (خوارزمی ) با معدل 17.56 دارم.
    فوق لیسانس مدیریت مالی از دانشگاه علامه طباطبایی با معدل 15.96 دارم. البته دانشجوی آموزش محور بودم. با رتبه وروذی 109
    یک مقاله علمی پژوهشی -تک نویسنده- نوشته ام. با ضریب 2.8
    سابقه 8ماه کار
    بچه ها تنها بهم 58 امتیاز دادن! غیر قابل باور هستش!!!!
    توضیحیم نداده! و فقط گفتن که حداقل امتیاز لازم رو ندارم. همین
    یکی کمکم میکنه چه جوری شده 58 تا؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط subco نمایش پست ها
    سلام

کاش به سرهنگ حاتمی گفته بودی ایشون بهتر همکاری میکنن کلا هروی خیلی بد اخلاقه یه سوال ازش پرسیدم نزدیک دعوا راه بندازه
    اگر نامتو تغییر ندادن مجبوری که بری اونجا و سعی کنی سریعتر ازشون نامه عدم نیاز بگیری. اونا بت یه نامه میدن که ما به تخصص ایشون نیاز نداریم یا الان پروژه ای نداریم. اونوقت ب ن ن م مجبوره شمارو جای دیگه معرفی کنه که یادتو باشه حتما ارگان مد نظرتون رو بگید.

موفق باشید.

Junior Member

سلام
    دوستان اون آقایی که نفر اول سمت راست اتاق ن س ک ن م نشسته سرهنگ حاتمی هست یا هروی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

نقل قول نوشته اصلی توسط salam123 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اون آقایی که نفر اول سمت راست اتاق ن س ک ن م نشسته سرهنگ حاتمی هست یا هروی؟
    ن س ک ن م دیگه چیه؟؟؟
    اگر دفتر بکارگیری نخبگان رو میگید اونیکه میز اول دس راست دفتر نشسته سرهنگ حاتمی هست

موفق باشید

Junior Member

دوستان روند خروج از کشور برای سفر زیارتی در حین سربازی پروژه جایگزین خدمت چطوره؟
    از طریق نخبگان نیروی مسلح باید اقدام بشه یا سازمان به کار گیرنده؟روال اداری اش چقدر طول میکشه؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    امروز امتیاز من 74 اعلام شد و این در حالیه که من مدال طلای کشوری در المپیاد ادبی دارم و همون روزی که مدال رو گرفتیم، به ما گفته شد که معافیت از سربازی و رفتن بدون کنکور به رشته ی ادبیات، مهمترین مزایایی است که شما دریافت میکنید.
    رزومه ی من:
    مدال طلای المپیاد ادبی 1387
    کارشناسی ادبیات فارسی دانشگاه تهران معدل 16.70 (بدون کنکور)
    رتبه 7 کارشناسی ارشد در گرایش پژوهش هنر و رتبه 35 در کل
    کارشناسی ارشد پژوهش هنر دانشگاه هنر تهران معدل 17.08
    چاپ مجموعه داستان و برگزیده شدن در 5 جایزه ی ادبی معتبر
    چاپ ده داستان کوتاه در مجله ی داستان همشهری

اطلاع دارم که فعالیت های ادبی من، مثل مقالات علمی پژوهشی و ... نیست که متر و معیاری برای سنجششون وجود داشته باشه، اما پویایی ادبی بنده رو - که مورد تاکید بنیاد نخبگان هست - تایید میکنه. ضمن اینکه اطرافیان من با مدرک لیسانس، فقط به خاطر داشتن مدال المپیاد (حتی نقره و برنز) تونستند از این تسهیلات استفاده کنند. خواهش میکنم اگر کسی اطلاعی داره به من کمک کنه. ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a_norouzi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز امتیاز من 74 اعلام شد و این در حالیه که من مدال طلای کشوری در المپیاد ادبی دارم و همون روزی که مدال رو گرفتیم، به ما گفته شد که معافیت از سربازی و رفتن بدون کنکور به رشته ی ادبیات، مهمترین مزایایی است که شما دریافت میکنید.
    رزومه ی من:
    مدال طلای المپیاد ادبی 1387
    کارشناسی ادبیات فارسی دانشگاه تهران معدل 16.70 (بدون کنکور)
    رتبه 7 کارشناسی ارشد در گرایش پژوهش هنر و رتبه 35 در کل
    کارشناسی ارشد پژوهش هنر دانشگاه هنر تهران معدل 17.08
    چاپ مجموعه داستان و برگزیده شدن در 5 جایزه ی ادبی معتبر
    چاپ ده داستان کوتاه در مجله ی داستان همشهری

اطلاع دارم که فعالیت های ادبی من، مثل مقالات علمی پژوهشی و ... نیست که متر و معیاری برای سنجششون وجود داشته باشه، اما پویایی ادبی بنده رو - که مورد تاکید بنیاد نخبگان هست - تایید میکنه. ضمن اینکه اطرافیان من با مدرک لیسانس، فقط به خاطر داشتن مدال المپیاد (حتی نقره و برنز) تونستند از این تسهیلات استفاده کنند. خواهش میکنم اگر کسی اطلاعی داره به من کمک کنه. ممنونم.
    سلام، تا اونجا که بنده اطلاع دارم مدارک تا 2 (یا 3) سال اخیر رو بررسی می کنند. (علت رو از بنیاد می پرسیدید ...)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)