صفحه 913 از 1402 نخستنخست ... 4138138639039049059069079089099109119129139149159169179189199209219229239631013 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 9,121 تا 9,130 , از مجموع 14011

موضوع: پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

پیش فرض پاسخ : پروژه جایگزین خدمت: بنیاد ملی نخبگان (ب م ن)

دوستان، در سامانه ثریا، اگر بخوایم برای تسهیلات نظام وظیفه اقدام کنیم، در قسمت درخواست‌ها چه چیزی باید نوشته شده باشه؟
    من یک بار برای جایزه تحصیلی یه سری مدارک بارگذاری کرده بودم و الان در قسمت درخواست‌ها نوشته "درخواست بررسی پرونده برای جایزه‌‌های تحصیلی‌". حالا برای نظام وظیفه چه چیزی باید در قسمت درخواست‌ها نوشته شده باشه؟

این درخواست برای جایزه‌‌های تحصیلی‌ رو که جزو اون 2 بار مجاز به حساب نمیارن؟!!!!

سلام شهریار جان
    معدل اون بنده خدا که امتیازش 196 شده بود رو گفتی میشه 120 تا 130. این رو چطور حساب کردی؟ میشه برام توضیح بدی که مال خودم رو حساب کنم؟ چون من هرچی ضریب و ... اش رو حساب میکنم نهایتا 80 میشه امتیاز معدلش. مثلا معدل کارشناسیش تقسیم بر 20 ضرب در 100 و ضرب در 8 تقسیم بر 7(به خاطر 7ترمه بودن) بعدش ضرب در 1.02(ضریب هم ترازی) بعدش ضرب در 0.25 که تاثیر معدل کارشناسیه که این ضریب برای ارشد 0.5 هست که مثلا برای کارشناسی ایشون شد 27 امتیاز. میشه اگر حساب کتابام مشکل داره بگی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shahriar123 نمایش پست ها
    دوستان، در سامانه ثریا، اگر بخوایم برای تسهیلات نظام وظیفه اقدام کنیم، در قسمت درخواست‌ها چه چیزی باید نوشته شده باشه؟
    من یک بار برای جایزه تحصیلی یه سری مدارک بارگذاری کرده بودم و الان در قسمت درخواست‌ها نوشته "درخواست بررسی پرونده برای جایزه‌‌های تحصیلی‌". حالا برای نظام وظیفه چه چیزی باید در قسمت درخواست‌ها نوشته شده باشه؟

این درخواست برای جایزه‌‌های تحصیلی‌ رو که جزو اون 2 بار مجاز به حساب نمیارن؟!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tailiver نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز

از دوستان کسی اطلاع داره بعد از آپلود فرم اطلاعات فردی چقدر زمان میبره تا شماره نامه بیاد؟ (برای من چند روزی میشه که در حال "بررسی کارشناس هست). کسی میدونه مراحل تا آمدن شماره نامه چی هست؟ خیییلی ممنونم
    برای من یک روزه اومد

Junior Member

در سایت نوشته شده که امتیاز اولیه بر اساس اطلاعات بارگذاری شده محاسبه می‌شه. این به این معنی‌ نیست که وقتی از شما میخوان برای برابر اصل کردن مدارک برید یعنی‌ امتیاز رو آوردید؟
    من رفتم برای برابر اصل، کارشناس گفت الان امتیازت مشخصه، اما محرمانه است و نمیگیم

سلام دوستان
    امروز برام فرم نظام وظیفه تخصصی باز شده، رزومم رو همینجا میگم تا بقیه هم استفاده کنن! امتیازم و هم پیگیری کدم تا 2 3 روز آینده میاد جوابش:
    1- معدل کارشناسی 15.38 رشته فیزیک بدون اعمال ضریب (ضریب 1.00)
    2- معد ارشد 18.16 رشته فوتونیک بدون اعمال ضریب (ضریب 1.01)
    3- رتبه کل 16 ارشد از بین 1910 نفر
    4- 2.5 سال عضویت انجمن تخصصی
    5- 3 تا مقاله ISI با ضرایب تاثیر 4.54 ,6.45, 3.04 که تو همشون نفر اول بودم، بعلاوه اساتید راهنما و مشاور (2 تا راهنما +1 مشاور) تو همشون 3 نفر دیگه هم بودن (کلا 7 نفر)!
    6- دو تا کنفرانس (ارائه) که تو یکیش نفر اول بودم و تو اون یکی نفر هفتم (باز هم عین مقاله ها 3 نفر اساتید راهنما و مشاور بودن)
    سه تا طرح پژوهشی هم داشتم که چون تموم نشده بودن قبول نشدن! یه مقاله هم این اواخر اکسپت شد که دیگه اضافه نکردم
    25 فرودن مدارکم و فرستادم، یه ماه بعد نقص خوردم و 23 خرداد برابر اصل کردم! امروزم که اوکی شد.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadvaezi نمایش پست ها
    سلام شهریار جان
    معدل اون بنده خدا که امتیازش 196 شده بود رو گفتی میشه 120 تا 130. این رو چطور حساب کردی؟ میشه برام توضیح بدی که مال خودم رو حساب کنم؟ چون من هرچی ضریب و ... اش رو حساب میکنم نهایتا 80 میشه امتیاز معدلش. مثلا معدل کارشناسیش تقسیم بر 20 ضرب در 100 و ضرب در 8 تقسیم بر 7(به خاطر 7ترمه بودن) بعدش ضرب در 1.02(ضریب هم ترازی) بعدش ضرب در 0.25 که تاثیر معدل کارشناسیه که این ضریب برای ارشد 0.5 هست که مثلا برای کارشناسی ایشون شد 27 امتیاز. میشه اگر حساب کتابام مشکل داره بگی؟

والا چندین صفحه قبل یه فرمول به این شکل برای معدل گفته بودن بچه ها
    ۰.۲۵*(سنوات مجاز/سنوت گذرانده)*(۱۷-معدل)

نمیدونم اون تقسیم بر ۲۰ ضربدر ۱۰۰ که شما میگی‌ چیه قضیش، والا مشکل اینجاست که فرمول‌های درستی‌ در دسترس نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط jalili7 نمایش پست ها
    من رفتم برای برابر اصل، کارشناس گفت الان امتیازت مشخصه، اما محرمانه است و نمیگیم
    حتی نمیگه که قبول شدید یا نه؟!
    در سامانه ثریا برای اول کار که میخوایم درخواست رو بدیم، تو قسمت درخواست‌ها چه چیزی باید نوشته شده باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadvaezi نمایش پست ها
    سلام شهریار جان
    دوست عزیز اون ضریب برای کارشناسی 25 و برای ارشد 50 هستش! اینجوری حساب کنی 120 130 امتیاز فقط میشه معدل

نقل قول نوشته اصلی توسط Microoooo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز برام فرم نظام وظیفه تخصصی باز شده، رزومم رو همینجا میگم تا بقیه هم استفاده کنن! امتیازم و هم پیگیری کدم تا 2 3 روز آینده میاد جوابش:
    1- معدل کارشناسی 15.38 رشته فیزیک بدون اعمال ضریب (ضریب 1.00)
    2- معد ارشد 18.16 رشته فوتونیک بدون اعمال ضریب (ضریب 1.01)
    3- رتبه کل 16 ارشد از بین 1910 نفر
    4- 2.5 سال عضویت انجمن تخصصی
    5- 3 تا مقاله ISI با ضرایب تاثیر 4.54 ,6.45, 3.04 که تو همشون نفر اول بودم، بعلاوه اساتید راهنما و مشاور (2 تا راهنما +1 مشاور) تو همشون 3 نفر دیگه هم بودن (کلا 7 نفر)!
    6- دو تا کنفرانس (ارائه) که تو یکیش نفر اول بودم و تو اون یکی نفر هفتم (باز هم عین مقاله ها 3 نفر اساتید راهنما و مشاور بودن)
    سه تا طرح پژوهشی هم داشتم که چون تموم نشده بودن قبول نشدن! یه مقاله هم این اواخر اکسپت شد که دیگه اضافه نکردم
    25 فرودن مدارکم و فرستادم، یه ماه بعد نقص خوردم و 23 خرداد برابر اصل کردم! امروزم که اوکی شد.

سلام دوست عزیز،
    بهتون تبریک میگم، امیدوارم که موفق باشید.
    منتظر امتیازتون هستیم تا بهتر بشه نتیجه گرفت از رزمتون. ممنون که گذاشتید اطلاعاتتون رو.
    می‌شه بپرسم نقص مدارک چی‌ بود؟ آخه من زیاد زمان ندارم و می‌خوام تا حد امکان جلوگیری کنم از کند شدن روند بررسی. برای شما دو ماه طول کشیده !!
    و اینکه در قسمت درخواست‌ها در سامانه ثریا برای نظام وظیفه چه چیزی باید نوشته شده باشه؟

سلام دوست عزیز،
    بهتون تبریک میگم، امیدوارم که موفق باشید.
    منتظر امتیازتون هستیم تا بهتر بشه نتیجه گرفت از رزمتون. ممنون که گذاشتید اطلاعاتتون رو.
    می‌شه بپرسم نقص مدارک چی‌ بود؟ آخه من زیاد زمان ندارم و می‌خوام تا حد امکان جلوگیری کنم از کند شدن روند بررسی. برای شما دو ماه طول کشیده !!
    و اینکه در قسمت درخواست‌ها در سامانه ثریا برای نظام وظیفه چه چیزی باید نوشته شده باشه؟
    ممنون دوست عزیز
    نقص مدرک من در مورد فایل آپلود شده کنفرانس هام که گویا فایل توی سایت کنفرانس نبوده و دومی هم مربوط به طرح های پژوهشیم بودن که تاریخ پایان میخواست که من هنوز تمومشون نکرده بودم! مجبور شدم حذفشون کنم! البته مدرک انجمن تخصصیم هم یه ایرادی داشت مربوط به تاریخ پایان عضویت که اون رو هم درستش کردم
    اگه نقص نخورید دورو بر 1 ماه میرید برا کپی برابر اصل! چون تمامی مدارک دو بار ببررسی میشه! یه بار توسط کارشناس استانی و یه بار هم توسط کارشناس کشوری! پروسش زمانبر میشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)