معرفی

از Apply Abroad
پرش به ناوبریپرش به جستجو
خوش آمدید به ApplyAbroad
اولین انجمن تحصیلات تکمیلی در خارج از کشور
کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکترا
Main.jpg
  • درباره :

اپلای ابرود ( ApplyAbroad.org ) مجموعه‌ای شامل اطلاعات متنوع در زمینه گرفتن پذیرش از دانشگاه‌های خارج از ایران، مراحل و اطلاعات لازم جهت دریافت ویزای تحصیلی و گرفتن مهاجرت از کشورهای مختلف، از جمله کانادا، استرالیا و نیوزیلند است و با هدف کمک به دانشجویان ایرانی‌ برای ادامه تحصیل در خارج از کشور ایجاد شده است. در حال حاضر فروم و ویکی بزرگترین مجموعه اطلاعات اپلای ابرود یه شمار می آیند که شامل اطلاعات زیادی می‌باشند.

از تمام دانشجویان باتجربه در زمینه تحصیل در خارج از کشور دعوت می‌شود که اطلاعات و تجربیات خود در مورد گرفتن پذیرش، خروج از کشور و زندگی در خارج از کشور را در این ویکی بنویسند تا به تدریج مجموعه بزرگی از این اطلاعات گردآوری شود.

کاربران فروم در صورتی که مایل به تغییر صفحات ویکی باشند، می‌توانند با استفاده از همان نام‌کاربری و رمز عبوری که در فروم ایجاد کرده‌اند روی ویکی وارد شوند. برای ورود به ویکی شما حتما باید روی فروم، ورود ( login ) کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه‌ی ویرایش صفحات ویکی از راهنمای نوشتن در ویکی استفاده نمایید .

  • از کجا شروع کنیم ؟

1 . اقدام به ثبت نام ( Register ) در فروم: ( پس از ثبت نام، یک ایمیل فعال‌سازی به آدرس ایمیلی که با آن ثبت نام کرده‌اید ارسال می‌شود. شما باید بر روی لینک فعال‌سازی در این ایمیل کلیک کنید تا نام کاربری شما فعال شود).

  • لطفا در انتخاب نام کاربری خود دقت فرمایید، پس از ثبت نام و ارسال در فروم، امکان تغییر نام کاربری شما وجود ندارد.
  • ثبت نام کامل در فروم برای ارسال سوال و جواب و همچنین دسترسی به فایل‌های پیوست موضوعات الزامی میباشد.
  • گاهی کابران گزارش داده‌اند که ایمیل فعال سازی به پوشه Bulk Mail یا Spam یا Junk mail ... منتقل شده است. در صورت عدم دریافت این ایمیل لطفا این پوشه را نیز بررسی کنید.

2 . مطالعه قوانین فروم ( Forum Ruls ): ( در صورت عدم رعایت این قوانین دسترسی شما بطور موقت و دائم بطور کامل قطع خواهد گشت ).

  • لطفا " 8 قانون مهم " که در صورت عدم رعایت آن تذکر ، اخطار ، منع موقت و دائمی دریافت خواهید کرد را از اینجا مطالعه نمایید.

3 . مطالعه ویکی اپلای ( Wiki ): ( در صورت مطالعه ویکی با کلیه مراحل ، نحوه اقدام و اصطلاحات اپلای آشنا خواهید شد).

  • لطفا بخش " سوالات متدوال ( FAQ ) " تاپیک های فروم را حتما حتما مطالعه نمایید.

4 . استفاده از سیستم جستجو ( Search ) : ( چنانچه با نحوه جستجو در فروم آشنا نیستید به روش جستجو مراجعه نمایید).

  • توجه توجه :

اکیدا توصیه می شود که از پرسیدن هر گونه سوال و جواب در ویکی اپلای و کتابخانه خودداری نمایید و برای این منظور از فروم استفاده نمایید.

لطفا به هیچ عنوان از ارسال های پینگلیش در فروم و ویکی اپلای استفاده ننمایید در صورت عدم دسترسی از کیبورد پارسی استفاده نمایید.