صفحه 161 از 161 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,605 , از مجموع 1605

موضوع: خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

Member
    رشته و دانشگاه
    ...Pending

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

سلام دوستان. بعد از ثبت درخواست خروج از کشور، بعد از تهیه پاسپورت امکان تغییر کشور مقصد وجود دارد؟
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Local Moderator

پیش فرض پاسخ : خروج از کشور در حین تحصیل( مراجعه به سفارتخانه ها، شرکت در امتحانات و....)

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    سلام دوستان. بعد از ثبت درخواست خروج از کشور، بعد از تهیه پاسپورت امکان تغییر کشور مقصد وجود دارد؟
    روی کاغذ این امکان وجود داره، اگه اشتباه نکنم برای یکبار.
    ولی مورد با مورد فرق داره... مستقیما با اداره ی اعزام تماس بگیرید.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    روی کاغذ این امکان وجود داره، اگه اشتباه نکنم برای یکبار.
    ولی مورد با مورد فرق داره... مستقیما با اداره ی اعزام تماس بگیرید.

ارادت
    با سلام.
    من دانشجوي دكتري هستم. خدمت نرفتم و معافيت تحصيلي دارم. در صورتي كه همسرم بتواند ويزاي كانادا را بگيرد، آيا به من كه مشمول هستم ويزا داده مي شود؟؟

Junior Member

با سلام.

من دانشجوي دكتري هستم. خدمت نرفتم و معافيت تحصيلي دارم. در صورتي كه همسرم بتواند ويزاي كانادا را بگيرد، آيا به من كه مشمول هستم ويزا داده مي شود؟؟

Junior Member

سلام.
    من دانشگاه پیام نور سوری ثبت نام کردم تا معافیت بگیرم و الان هم مرخصی تحصیلی دارم و واحد بر نداشتم
    ایا مجوز خروج از کشور بهم میدن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)