سلام به همگی،
بعضی از دوستان سایت لودویگ رو میشناسن، به شخصه بصورت روزمره برای انجام کارهام و یادگیری زبان ازش استفاده میکنم.
چند وقت پیش بهشون ایمیل دادم و توضیح دادم که ما کاربران ایرانی به سختی میتونیم پرداخت های بین المللی انجام بدیم و اکانت پرمیوم تهیه کنیم، پاسخ دادند که در حال کار کردن با یک پارتنر ایرانی هستند و بزودی ما هم میتونیم با پرداخت آنلاین توسط شبکه شتاب، اکانت پرمیوم تهیه کنیم.
امروز به من ایمیل دادند و گفتند که سایت خرید اینترنتیشون به آدرس ir.ludwig.guru در دسترس قرار گرفته و میشه اکانت خرید، من هم اکانت پرمیوم خریدم و دارم لذتشو میبرم!
میخواستم این موضوع رو با شما هم شیر کنم، شاید شما هم به خدمات لودویگ نیاز داشته باشید، برای من که فوق العادس.

این هم نقل قول از سایت فارسیشون:

لودویگ یک مترجم هوشمند و موتور جستجوی زبانی است که به شما کمک می کند تا کلمات یا جملات بی نقصی برای بیان ایده های خود پیدا کنید.
استفاده از لودویگ برای کاربران عادی کاملا رایگان است!
با این حال کاربران حرفه ای که می خواهند از تمامی امکانات لودویگ بدون هیچ محدودیتی بهره ببرند، نیاز است تا اکانت پرمیوم تهیه کنند.

با داشتن اکانت پرمیوم لودویگ، از امکانات زیر برخوردار خواهید شد.

جستجوی نامحدود عبارات و کلمه ها

هر چندباری که می خواهید جستجو کنید! دیگر محدودیت اکانت های رایگان را نخواهید داشت.

بدون تبلیغات
بر روی نوشتن خود تمرکز کنید، دیگر تبلیغات مزاحمتان نمی شوند!

دیتابیس پیشرفته

به بیش از 1 میلیون عبارت گرفته شده از منابع معتبر دسترسی خواهید داشت!

قیلترینگ پیشرفته

منابع جستجوی مورد نظر خود را انتخاب کنید، و از جستجو در آن هایی که کمتر مفید هستند اجتناب کنید!
موفق باشید.