صفحه 235 از 235 نخستنخست ... 135185225226227228229230231232233234235
نمایش نتایج: از شماره 2,341 تا 2,346 , از مجموع 2346

موضوع: ویزای Schengen (شنگن)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای Schengen (شنگن)

سلام دوستان

چند تا سوال داشتم برای گرفتن ویزای شنگن که اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

من 6 سال پیش ویزای تحصیلی و کاری انگلیس رو داشتم؛ ویزای شنگن تا به حال نداشتم؛ حدود 6 سال سابقه بیمه دارم؛ صاحب امتیاز یک سایت اینترنتی هستم؛ جواز کسب ندارم ولی مباشر جواز کسب دارم؛ سند ملکی ندارم؛ وضعیت حسابم و گردشش بد نیست.

به نظرتون خودم اقدام کنم برای ویزا و برای چه سفارتی یا از طریق یک آژانس اقدام کنم ؟

Local Moderator

سلام

جواب سوالات زیر رو بفرمایید تا کمی اطلاعات در خصوص شرایط شما بیشتر شود.

1- سابقه بیمه ای که دارید پیوسته بوده و تا الان ادامه دارد؟ آیا این سابقه بیمه مربوط به سایت اینترنتی است که مدیریتش را دارید یا از جای دیگری رد می شود؟ یعنی به جز اداره سایت اینترنتی، جای دیگری هم مشغول هستید یا خیر؟

2- صاحب امتیاز سایت اینترنتی شما شخصیت حقیقی است یا حقوقی؟

3- وضعیت تمکن مالی و گردش حسابتان برای 3 ماه گذشته حدوداً چقدر بوده است؟

4- سن شما و متاهل بودن یا مجرد بودنتان رو هم بفرمایید.

این موارد حداقل اطلاعاتی است که کاربران سایت باید بدانند تا بتوانند در خصوص درخواست شما، اظهارنظر نمایند.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط FDS نمایش پست ها
    سلام دوستان

چند تا سوال داشتم برای گرفتن ویزای شنگن که اگر راهنمایی کنید ممنون میشم.

من 6 سال پیش ویزای تحصیلی و کاری انگلیس رو داشتم؛ ویزای شنگن تا به حال نداشتم؛ حدود 6 سال سابقه بیمه دارم؛ صاحب امتیاز یک سایت اینترنتی هستم؛ جواز کسب ندارم ولی مباشر جواز کسب دارم؛ سند ملکی ندارم؛ وضعیت حسابم و گردشش بد نیست.

به نظرتون خودم اقدام کنم برای ویزا و برای چه سفارتی یا از طریق یک آژانس اقدام کنم ؟

Junior Member

سلام,

1. سابقه بیمه به صورت پیوسته بوده به جز چند ماه. خیر این سابقه بیمه مربوط به کسب و کاری هست که جواز کسب باعنوان مباشرت دارم.
    2. صاحب امتیاز شخصیت حقیقی است که به نام خود من هست.
    3.در 3 ماه گذشته گردش حساب به طور میانگین 50 تومان بوده است.
    4. سن: 33 و مجرد هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط MMoHH نمایش پست ها
    سلام

جواب سوالات زیر رو بفرمایید تا کمی اطلاعات در خصوص شرایط شما بیشتر شود.

1- سابقه بیمه ای که دارید پیوسته بوده و تا الان ادامه دارد؟ آیا این سابقه بیمه مربوط به سایت اینترنتی است که مدیریتش را دارید یا از جای دیگری رد می شود؟ یعنی به جز اداره سایت اینترنتی، جای دیگری هم مشغول هستید یا خیر؟

2- صاحب امتیاز سایت اینترنتی شما شخصیت حقیقی است یا حقوقی؟

3- وضعیت تمکن مالی و گردش حسابتان برای 3 ماه گذشته حدوداً چقدر بوده است؟

4- سن شما و متاهل بودن یا مجرد بودنتان رو هم بفرمایید.

این موارد حداقل اطلاعاتی است که کاربران سایت باید بدانند تا بتوانند در خصوص درخواست شما، اظهارنظر نمایند.

شاد باشید.

Local Moderator

در واقع در دو جا مشغول هستید که از یکی سابقه بیمه رد می شود و درآمد از هر دو در حساب دارید.

میانگین ماهانه 50 میلیون تومان گردش حساب است؟ در خصوص تمکن مالی چطور؟ اگر تمکن 40-50 میلیون داشته باشید و گردش حساب خوبی هم داشته باشید، اوکی هست.

شما خودتون بهتر می تونید در خصوص شرایط شغلی خودتون ارزیابی انجام بدید که آیا مدارک ارائه شده از طرف شما به سفارت، نشون میده که این جا کار ثابت و پایداری دارید که به خاطرش برگردید که این مهم ترین موضوع برایشان هست.

ببینید اگر مدارک شغلی و مالی کامل و بدون مشکلی داشته باشید، علی رغم ویزا اولی بودن و مجرد بودنتون، می تونید ویزا بشید و الزامی به اقدام از طریق آژانس های مسافرتی ندارید. مگر این که مدارک قوی نداشته باشید یا این که بخواهید درصد ریسک رو کمتر کنید. البته هم تضمین های مالی سنگین و حق الزحمه بالایی از شما می گیرند و هم عملاً کار خاصی جز دریافت مدارک از شما و ارائه به سفارت انجام نمی دهند!!

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط FDS نمایش پست ها
    سلام,

1. سابقه بیمه به صورت پیوسته بوده به جز چند ماه. خیر این سابقه بیمه مربوط به کسب و کاری هست که جواز کسب باعنوان مباشرت دارم.
    2. صاحب امتیاز شخصیت حقیقی است که به نام خود من هست.
    3.در 3 ماه گذشته گردش حساب به طور میانگین 50 تومان بوده است.
    4. سن: 33 و مجرد هستم.

Junior Member

سلام. از دوستانی که در UK تحصیل میکنن میخواستم بپرسم که برای گرفتن ویزای شنگن جهت شرکت در کنفرانسها و سمینارها، آیا میتوانیم از همان کنسولگریهای داخل بریتانیا اقدام کنیم یا باید به ایران برگردیم و از ایران اقدام کنیم؟ اگر از UK اقدام کنیم، باز هم نیاز هست که ترجمه شناسنامه را در اختیار کنسولگری قرار بدیم؟ پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Gelato نمایش پست ها
    سلام. از دوستانی که در UK تحصیل میکنن میخواستم بپرسم که برای گرفتن ویزای شنگن جهت شرکت در کنفرانسها و سمینارها، آیا میتوانیم از همان کنسولگریهای داخل بریتانیا اقدام کنیم یا باید به ایران برگردیم و از ایران اقدام کنیم؟ اگر از UK اقدام کنیم، باز هم نیاز هست که ترجمه شناسنامه را در اختیار کنسولگری قرار بدیم؟ پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگزارم.
    به ایران مربوط نمیشه،پاسپورت ایران و مدارک قانونی حضورتون در انگلستان کافی هست برای اینکه از انگلستان اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)