صفحه 73 از 73 نخستنخست ... 236364656667686970717273
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 723 , از مجموع 723

موضوع: رنکینگ دانشگاههای آمریکا به تفکیک رشته

پیش فرض پاسخ : رنکینگ دانشگاههای آمریکا به تفکیک رشته

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarashapply نمایش پست ها
    سلام
    میتونید به آدرس زیر هم یه سری بزنید. اطلاعاتی که تو رنکینگ های معتبر هست را به تفکیک رشته یا کشور میتونید اونجا مرتب پیدا کنید( که گاها تو سایت اصلی پولی اند)!
    http://www.university-list.net/index.htm
    با وجود اينکه بسياری از سازمانها و نشريات دانشگاهها را رتبه بندی می کنند، هيچ گونه ليستی از
    دانشگاههای سطح بالا در آمريکا وجود ندارد. دولت آمريکا دانشگاهها را رتبه بندی نمی کند. بسياری از رتبه بندی ها
    ذهنی هستند و ممکن است بر اساس معياری تعيين شده باشند که شامل استانداردهای تحصيلی يا فقط شهرت به عنوان عامل اصلی نيست. در ارتباط با رتبه بندی هايی که در مورد معياری که بر مبنای آن بنا شده اند توضيحاتی ارائه نمی
    کنند، بسيار محتاطانه عمل کنيد. رتبه بندی های مستقر از قبل می توانند برای جستجوی شما نقطه شروعی باشند،

Junior Member

سلام
    کسی رنکینگ دانشگاهای امریکارو داره ؟من واسه مستر میخوام اقدام کنم.سوال بعدیم اینه که چه گرایشی واسه مستر بهتره واسه اپلای کردن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    ...Pending

نقل قول نوشته اصلی توسط Lia_arch نمایش پست ها
    سلام
    کسی رنکینگ دانشگاهای امریکارو داره ؟من واسه مستر میخوام اقدام کنم.سوال بعدیم اینه که چه گرایشی واسه مستر بهتره واسه اپلای کردن؟
    سلام
    از رنکینگ US NEWS استفاده کنید. در همین فروم سرچ کنید، برخی فایل ها قبلا آپلود شده.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)