نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 210 از 491 نخستنخست ... 110160200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219220260310 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,091 تا 2,100 , از مجموع 4909

موضوع: مدارک لازم برای روز مصاحبه

Member
    رشته و دانشگاه
    Nano Electronics, University of Notre Dame, IN, USA

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    چه مهم کاری!!!!!
    گردش حساب به هیچ عنوان نیاز نیست.
    وقتی چیزی رو نیاز ندارند، با خودتون نبرید.
    شما فقط باید نشون بدید که هزینه تحصیل دارید.
    ....
    دوستان به این دقت کنید که به غیر از شما دانشجوهای دیگری هم سفارت تشریف میبرند، به فکر همه دوستان باشید.
    دوستان به هیچ عنوان ریسک نکنید و حتما حتما گردش مالی رو هم با خودتون ببرید. من دوستانی داشتم که به خاطر نداشتن گردش مالی تو بانک استیتمنت ریجکت شدن. خواهشا ریسک نکنید هر چقدر مدرک میتونین با خودتون ببرین. یکی از دلایل طولانی شدن کلیرنس همین نشون ندادن گردش حسابه دوستان٬ خیلی مراقب این مورد باشین!!!

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    EE/University of South Florida

نقل قول نوشته اصلی توسط kpourang16 نمایش پست ها
    دوستان به هیچ عنوان ریسک نکنید و حتما حتما گردش مالی رو هم با خودتون ببرید. من دوستانی داشتم که به خاطر نداشتن گردش مالی تو بانک استیتمنت ریجکت شدن. خواهشا ریسک نکنید هر چقدر مدرک میتونین با خودتون ببرین. یکی از دلایل طولانی شدن کلیرنس همین نشون ندادن گردش حسابه دوستان٬ خیلی مراقب این مورد باشین!!!
    دوست عزیز
    سفارت تنها موجودی حساب رو چک میکنه. بهتره انقدر بچه هایی که قراره برن رو گیج نکنیم. برای زدن چنین حرفی که دوست شما فقط و فقط به خاطر اینکه گردش حساب ندادن کلییرشون طول کشید، لطفا سند و مدرک ارائه بدید.
    “Sometimes people are beautiful.
    Not in looks.
    Not in what they say.
    Just in what they are.”

ApplyAbroad Veteran
    sabzdarsabz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science University of North Texas

Question پاسخ : مدارک لازم برای ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط houtcivil نمایش پست ها
    +++++ مدارک لازم برای ویزا +++++

18- نامه های پذیرش دانشگاه های دیگر در ایالات متحده
    آقا منظورت همون فرم I-20 دانشگاهاست؟! خب این کار که خرج داره! الان یکی از دانشگاهها به من گفته 40 دلار بده، اون یکی هم گفته ریزنمرات و مدرک مهر و موم شده ت رو با پست بفرست تا I-20 بدیم! یه دانشگاه سومیه که میخوام برم. آیا می ارزه که من خرج کنم و از این دو تا هم I-20 بگیرم؟! (من برای مقطع فوق لیسانس الکترونیک پذیرش دارم)

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kpourang16 نمایش پست ها

دوستان گرامی همین جور که pouya_shahi نیز فرمودند، برای سفارت موجودی حساب تنها و تنها مهم است.

....
    دوست عزیز این موردهایی که میگید رو استناد کنید به:
    1- زمان مراجعه به سفارت
    2- کدوم سفارت
    3- دیگر شرایط که استناد بر گفته شما باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzdarsabz نمایش پست ها
    آقا منظورت همون فرم I-20 دانشگاهاست؟! خب این کار که خرج داره! الان یکی از دانشگاهها به من گفته 40 دلار بده، اون یکی هم گفته ریزنمرات و مدرک مهر و موم شده ت رو با پست بفرست تا I-20 بدیم! یه دانشگاه سومیه که میخوام برم. آیا می ارزه که من خرج کنم و از این دو تا هم I-20 بگیرم؟! (من برای مقطع فوق لیسانس الکترونیک پذیرش دارم)
    نه دوست عزیز.
    نامه پذیرش دانشگاه.
    خیلی از دانشگاهها قبل از صدور I-20 این نامه رو صادر میکنند و میفرستند، بدون هیج هزینه ای.
    اگر احیانا نامه ای داشتید، ببرید.
    شاید و تنها شاید آفیسر از شما بپرسه که جای دیگه ای هم اپلای کردید، بعدش بگید که مثلا آره و حالا یک چیزی هم مستند کنید.
    فقط و فقط به همین درد میخوره
    ....
    این رو من به این خاطر نوشتم که در نوشته های دوستان دیدم. در ابتدا هم ذکر کردم که این مدارک بر اساس نوشته های این فروم است.

سلام
    در خصوص دوستی که سوال فرموده بودند:

I-20 برای رفتن به سفارت حتما باید اصل باشه و کپی اون مورد قبول نیست.

Junior Member

دوستان یک سوال.

سفارت پاسپورت های قبلی رو هم می خواد ؟ مثلا برای چک کردن سفرهای پیشین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pilotreza نمایش پست ها
    دوستان یک سوال.

با سلام. ببخشید که سوالم بی ربطه، اما چون تازه عضو شدم، نتونستم جایی بهتر از اینجا واسه طرح سوالم پیدا کنم. من با شرایط زیر و داشتن فرم آی-20 میخوام واسه ویزا اقدام کنم. از دانشگاه ایالتی میسوری در مقطع فوق لیسانس رشته‌ی مطالعات جهانی (گرایشی از علوم سیاسی) دی اس 160 رو هم واسه ارمنستان پر کردم. کل مدارک زیر رو ترجمه و آماده کرده‌ام.
    1- دیپلم ریاضی با معدل 18/25.
    2- لیسانس علوم سیاسی با معدل 14.40 از دانشگاه شهید بهشتی.
    3- 2 سند ثبتی به اسم پدرم.
    4- شناسنامه و کارت ملی خودم و پدر و مادرم.
    5- مدرک تافل آی بی تی با نمره‌ی 81. متأسفانه جی آر ای ندارم/
    6- نامه‌ی اسکن‌شده‌ی استادم در دانشگاه میسوری که تصدیق کرده کتابش رو ترجمه کرده‌ام.
    7- اصلا فاند ندارم و هزینه بر عهده‌ی خودمه. با اینکه در آی 20 نوشته 25 هزار دلار، میتونم نامه‌ی 100 میلیون تومان بگیرم. انگلیسی هم راحت میتونم صحبت کنم.
    8- یکبار تابستان واسه ویزای انگلیس اپلای کردم و رجکت شدم (البته اونجا به دلیل اینکه نامه‌ی بانکی نداشتم، رد شدم).
    9- سربازی هم به کمک یکی از آشنایان تونستم معافیت پزشکی بگیرم، اگرچه هیچ مشکلی ندارم و تکواندوکار هستم.
    حالا سوالم اینه: با توجه به این سرایط احتمال داره ویزا بهم بدن؟ به چیم احتمال داره خیلی گیر بدن؟ چه مدرک دیگه‌ای باید به اینها اضافه کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط himankurd نمایش پست ها
    با سلام. ببخشید که سوالم بی ربطه، اما چون تازه عضو شدم، نتونستم جایی بهتر از اینجا واسه طرح سوالم پیدا کنم. من با شرایط زیر و داشتن فرم آی-20 میخوام واسه ویزا اقدام کنم. از دانشگاه ایالتی میسوری در مقطع فوق لیسانس رشته‌ی مطالعات جهانی (گرایشی از علوم سیاسی) دی اس 160 رو هم واسه ارمنستان پر کردم. کل مدارک زیر رو ترجمه و آماده کرده‌ام.
    1- دیپلم ریاضی با معدل 18/25.
    2- لیسانس علوم سیاسی با معدل 14.40 از دانشگاه شهید بهشتی.
    3- 2 سند ثبتی به اسم پدرم.
    4- شناسنامه و کارت ملی خودم و پدر و مادرم.
    5- مدرک تافل آی بی تی با نمره‌ی 81. متأسفانه جی آر ای ندارم/
    6- نامه‌ی اسکن‌شده‌ی استادم در دانشگاه میسوری که تصدیق کرده کتابش رو ترجمه کرده‌ام.
    7- اصلا فاند ندارم و هزینه بر عهده‌ی خودمه. با اینکه در آی 20 نوشته 25 هزار دلار، میتونم نامه‌ی 100 میلیون تومان بگیرم. انگلیسی هم راحت میتونم صحبت کنم.
    8- یکبار تابستان واسه ویزای انگلیس اپلای کردم و رجکت شدم (البته اونجا به دلیل اینکه نامه‌ی بانکی نداشتم، رد شدم).
    9- سربازی هم به کمک یکی از آشنایان تونستم معافیت پزشکی بگیرم، اگرچه هیچ مشکلی ندارم و تکواندوکار هستم.
    حالا سوالم اینه: با توجه به این سرایط احتمال داره ویزا بهم بدن؟ به چیم احتمال داره خیلی گیر بدن؟ چه مدرک دیگه‌ای باید به اینها اضافه کنم؟
    دوست عزیز صفحه قبل (صفحه 210) همین تاپیک رو مطالعه کنید.
    ------------------------------
    قبل از اینکه سوال کنید، ابتدا کمی جستجو کنید.
    در مقررات فروم این نکته تاکید شده است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pilotreza نمایش پست ها
    دوستان یک سوال.

دوستان گل لطفا جواب بدین. من پاسپورت قبلیم رو نتونستم پیدا کنم. گم شده گویا. مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)