صفحه 15 از 187 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    دوست عزیز
    من سربازیم که تموم شد اقدام کردم..تو فرم 80 و 1221 در مورد وضعیت خدمت سوال شده که طبیعتا باید حقیقت رو بگید که براتون دردسر نشه..بعد از اینکه من به سربازی اشاره مردم..آفیسر ترجمه کارت پایان خدمت رو خواست که من فرستادم... حالا اگه من نوشته بودم سربازی نرفتم شاید آفیسر در مورد خروج از کشور ازم سوال میکرد شاید هم چیزی نمی گفت! اینو باید از کسایی پرسید که سربازی نرفتن..ولی در کل فکر نکنم خیلی براشون مهم باشه که سربازی رفتی یا نه! مسئله اینه که وقتی داری رزومه میدی باید توی یک تایم لاین وضعیت خودت رو بگی و مثلا سابقه بیمه ارائه بدی. پس اگه اشاره به سربازی نکنی برات درد سر بشه
    شما اگه پاسپورت داری و آخرای خدمتی میتونی به خدمتت اشاره نکنی ، می تونی هم بگی در حال خدمتی که شاید آفیسر بعدا ازت مدرک بخواد!
    مدرک لیسانس رو بعداً برای اسسمنت مدارک و بالا بردن امتیاز برای گرفتن ویزای دائم میخواهید. علاوه بر این برای این ویزا هم مدرک لیسانس رو میخواد. {* مدرک موقت برای این ویزا فعلا کافیه پس ریسک نکنید یه مدرک موقت فعلا ارائه بدبد)
    ممنون از شما، مثل اینکه چون قبلاً به شما امتیاز دادم فعلاً نمیتونم این کارو انجام بدم.

شما خودتون با 476 اقدام کردید و بعدش 189 یا اینکه هر دو رو همزمان اقدام کردید؟
    یعنی دو ویزا با هم تداخل پیدا کنه مشکلی نداره؟ مثلاً من الان 476 یا 574 داشته باشم، میتونم برای 189 و 190 هم اقدام کنم دیگه؟
    و یه سوال دیگه داشتم، سیتیزن شدن شرایط خاصی داره یا اینکه اگر 3 سال از 5 سال 189 یا 190 داشته باشیم به راحتی پاسپورت میدن بهمون؟

-----

لطفاً اگر کسی زمان لاج کرن، کارت پایان خدمت نداشته به ما هم بگه پروسه چطور میشه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من چند تا سوال دیگه درباره پر کردن فرمها دارم:
    1.من و همسرم اگه بخوایم بریم فقط کافیه که یه جا اسم همسرم رو included بیارم یا جای دیگه هم لازمه نوشتهشه؟
    2.بطور واضح تر منظورم Accompany and Non accompanying Family Member هستش .... منظورش چیه؟ عاخه دیدم بعضی بچه ها اسم پدر و مادرشون هم برای درخواست مدیکال اومده....این چه اشتباهی بوده که من دیگه مرتکب نشم؟
    3.عکس پاسپورت خوبه برای عکسی که میفرستیم؟

فعلا همین
    ممنون از لطف تون

Junior Member

دوست عزیز همه پیج ها رو بخونی کامل متوجه میشی چی باید بفرستید!
    ولی من یه خلاصه میگم.
    1- ترجمه و خود مدرک ایسانس و فوق لیسانس (موقت هم موردی نیست) (مهر ناتی خورده باشه)
    2- کارنامه زبان (مهر ناتی میتونی بزنی. من که زدم)
    3- تصویر پاسپورت
    4- ترجمه شناسنامه (مهر ناتی) + تصویر خود شناسنامه
    5- فرم 80 ، 1221 و 1276 ( دوتای اول رو بعدا هم میتونی بفرستی ولی من همه رو روز لاج فرستادم)
    6- گواهی عدم سوء پیشینه (ترجمه شده با مهر ناتی)
    7- ترجمه کارت پایان خدمت (برای آقایون)
    8- ریز نمرات آخرین مدرک ( امیرکبیر تو پرتال خودت یه کارنامه غیر رسمی میذاره ، از همون میگن میشه استفاده کرد)

-هرچی مدارک کامل تر باشه . زودتر و بهتر جواب میگیری...!
    این مدارکی که گفتید برای Main applicant فقط لازمه یا همه ی Included ها باید مدرک هاشونو بفرستند؟
    "لیسانس second applicant دیگه فکر نکنم نیاز باشه؛ درسته؟ کارت پایان خدمت و شناسنامه چطور؟"
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط AR80 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من چند تا سوال دیگه درباره پر کردن فرمها دارم:
    1.من و همسرم اگه بخوایم بریم فقط کافیه که یه جا اسم همسرم رو included بیارم یا جای دیگه هم لازمه نوشتهشه؟
    2.بطور واضح تر منظورم Accompany and Non accompanying Family Member هستش .... منظورش چیه؟ عاخه دیدم بعضی بچه ها اسم پدر و مادرشون هم برای درخواست مدیکال اومده....این چه اشتباهی بوده که من دیگه مرتکب نشم؟
    3.عکس پاسپورت خوبه برای عکسی که میفرستیم؟

فعلا همین
    ممنون از لطف تون
    Accompany کسی است که با شما میاد و برعکس. برای من هم non accompany ها توی مدیکال و سایر مسائل اومد ولی ایراد سیستم بود من مشکلی نداشتم ... توی فرم ها یکجا هست که هسرتون رو معرفی میکنید و میگید که همراه شما هست یا نه ..... در ضمن باید برای همسرتون هم فرم های 80 و 1221 رو پر کنید. سایر مدارکی که برای همسرتون میخواد شناسنامش و عقد نامه و عکس و پاسپورت ... از همسر معمولا چیز دیگه ای جز اینا نمیخوان ... برای عکس هم من اسکن همون عکس پاسپورت رو گذاشتم.
    موفق باشید
    **** با امتیاز دادن به دوستانی که به ما کمک میکنند از آنها تشکر کنیم ****

مقایسه زندگی و تحصیل در استرالیا و اروپا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

دوستان من یه ماهه فاغ التحصیل شدم و می خوام برم سربازی و آخرای سربازی اقدام کنم واسه این ویزا
    الان پاسپورت ندارم، الان با توجه به اینکه دانشجو نیستم (البته هنوز معافیت تحصیلی دارم) می تونم پاسپورت بگیرم؟ چطوری و ازکجا شروع کنم؟
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjjapply نمایش پست ها
    دوستان من یه ماهه فاغ التحصیل شدم و می خوام برم سربازی و آخرای سربازی اقدام کنم واسه این ویزا
    الان پاسپورت ندارم، الان با توجه به اینکه دانشجو نیستم (البته هنوز معافیت تحصیلی دارم) می تونم پاسپورت بگیرم؟ چطوری و ازکجا شروع کنم؟
    مرسی
    متاسفانه پلیس +10 از شما نامه از طرف دانشگاه میخواد که شما چون فارغ شدید نمیتونید بگیرید و احتمالاً تا بعد از سربازی گرفتن پاسپورت غیرممکن هست.
    با این حال باز هم خودتون بهتره به پلیس +10 برید و ازشون بپرسید.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjjapply نمایش پست ها
    مرسی
    طبق آنچه در این مدرک اداره مهاجرت نوشته شده، احتمالا ویزای 476 دوام چندانی نخواهد داشت و امکان داره از 1 جولای 2016 لغو بشه. باید زودتر بجنبید!

Given the recent introduction of the Post-Study work stream and the potential risk to the Higher
    Education sector in reviewing a newly amended programme, it is proposed that a review into the
    Temporary Graduate visa subclass be undertaken early 2015 with any recommendations to be
    implemented 1 July 2016.

توضیحات بیشتر (صفحه 26):

Ceasing pathways

The department does not see an adverse outcome arising from the possible repeal of the SkilledRecognised
    Graduate (subclass 476) visa in 2016. This subclass was implemented in 2007, and
    followed the prevailing orthodoxy of that time by providing tailored visa solutions for particular labour
    market needs. The visa was developed following consultation with the mining sector and allows recent
    graduates of engineering degrees to work in Australia for 18 months. The cohort for this visa is very
    small, with approximately 600 visas granted in 2012-13 and approximately 1100 visas granted in
    2013-14.

The continuation of the subclass 476 is at odds with the policy intent of a simplified, deregulated visa
    framework. Holders of overseas engineering qualifications will continue to have access to temporary
    and permanent employer-sponsored visa pathways, as well as access to independent skilled
    migration through the nomination of relevant engineering.

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

موقع لاج کردن من گزینه ای واسه فرم 1276 نمی بینم، پس چطوری میشه آپلودش کرد؟؟

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

من یک ماه از لاجم میگذره ولی از کیس آفیسر خبری نیست کسی بوده فوریه لاج کرده باشه کیس آفیسر دار شده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranVB نمایش پست ها
    ممنون از شما، مثل اینکه چون قبلاً به شما امتیاز دادم فعلاً نمیتونم این کارو انجام بدم.

شما خودتون با 476 اقدام کردید و بعدش 189 یا اینکه هر دو رو همزمان اقدام کردید؟
    یعنی دو ویزا با هم تداخل پیدا کنه مشکلی نداره؟ مثلاً من الان 476 یا 574 داشته باشم، میتونم برای 189 و 190 هم اقدام کنم دیگه؟
    و یه سوال دیگه داشتم، سیتیزن شدن شرایط خاصی داره یا اینکه اگر 3 سال از 5 سال 189 یا 190 داشته باشیم به راحتی پاسپورت میدن بهمون؟

-----

لطفاً اگر کسی زمان لاج کرن، کارت پایان خدمت نداشته به ما هم بگه پروسه چطور میشه.

شما لطف داری
    والا راستش من فقط برای این ویزا اقدام کردم..و هنوز امتیازهام برا ویزا 189 یا دائم کامل نشده...اگه شما 60 امتیاز لازم زو دارید از الان بذارید آفیسر که پیام داد با اونم میشه مشورت کنید..ولی در کل کامل مطمئن نیستم هم زمان بشه اقدام کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)