صفحه 15 از 160 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 1867

موضوع: ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjjapply نمایش پست ها
    دوستان من یه ماهه فاغ التحصیل شدم و می خوام برم سربازی و آخرای سربازی اقدام کنم واسه این ویزا
    الان پاسپورت ندارم، الان با توجه به اینکه دانشجو نیستم (البته هنوز معافیت تحصیلی دارم) می تونم پاسپورت بگیرم؟ چطوری و ازکجا شروع کنم؟
    مرسی
    طبق آنچه در این مدرک اداره مهاجرت نوشته شده، احتمالا ویزای 476 دوام چندانی نخواهد داشت و امکان داره از 1 جولای 2016 لغو بشه. باید زودتر بجنبید!

Given the recent introduction of the Post-Study work stream and the potential risk to the Higher
    Education sector in reviewing a newly amended programme, it is proposed that a review into the
    Temporary Graduate visa subclass be undertaken early 2015 with any recommendations to be
    implemented 1 July 2016.

توضیحات بیشتر (صفحه 26):

Ceasing pathways

The department does not see an adverse outcome arising from the possible repeal of the SkilledRecognised
    Graduate (subclass 476) visa in 2016. This subclass was implemented in 2007, and
    followed the prevailing orthodoxy of that time by providing tailored visa solutions for particular labour
    market needs. The visa was developed following consultation with the mining sector and allows recent
    graduates of engineering degrees to work in Australia for 18 months. The cohort for this visa is very
    small, with approximately 600 visas granted in 2012-13 and approximately 1100 visas granted in
    2013-14.

The continuation of the subclass 476 is at odds with the policy intent of a simplified, deregulated visa
    framework. Holders of overseas engineering qualifications will continue to have access to temporary
    and permanent employer-sponsored visa pathways, as well as access to independent skilled
    migration through the nomination of relevant engineering.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای 476 برای فارغ التحصیلان دانشگاه تهران و امیرکبیر و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    طبق آنچه در این مدرک اداره مهاجرت نوشته شده، احتمالا ویزای 476 دوام چندانی نخواهد داشت و امکان داره از 1 جولای 2016 لغو بشه. باید زودتر بجنبید!

Given the recent introduction of the Post-Study work stream and the potential risk to the Higher
    Education sector in reviewing a newly amended programme, it is proposed that a review into the
    Temporary Graduate visa subclass be undertaken early 2015 with any recommendations to be
    implemented 1 July 2016.

توضیحات بیشتر (صفحه 26):

Ceasing pathways

The department does not see an adverse outcome arising from the possible repeal of the SkilledRecognised
    Graduate (subclass 476) visa in 2016. This subclass was implemented in 2007, and
    followed the prevailing orthodoxy of that time by providing tailored visa solutions for particular labour
    market needs. The visa was developed following consultation with the mining sector and allows recent
    graduates of engineering degrees to work in Australia for 18 months. The cohort for this visa is very
    small, with approximately 600 visas granted in 2012-13 and approximately 1100 visas granted in
    2013-14.

The continuation of the subclass 476 is at odds with the policy intent of a simplified, deregulated visa
    framework. Holders of overseas engineering qualifications will continue to have access to temporary
    and permanent employer-sponsored visa pathways, as well as access to independent skilled
    migration through the nomination of relevant engineering.
    من این پست رو الان دیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    یعنی ممکنه یهویی بیان وردارن 476 رو؟؟؟؟
    کاملا این نوشته گواه این مسئله ست که دوستان فرمودند: کار نیست چون دولت استرالیا هم به هدف مورد نظرش از اعطای این ویزا نرسیده!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط AR80 نمایش پست ها
    من این پست رو الان دیدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    یعنی ممکنه یهویی بیان وردارن 476 رو؟؟؟؟
    کاملا این نوشته گواه این مسئله ست که دوستان فرمودند: کار نیست چون دولت استرالیا هم به هدف مورد نظرش از اعطای این ویزا نرسیده!!!!!!
    البته این فقط یک پروپوزال هست و هنوز قطعی نیست، اما بله وجود داره. همینطور احتمال اینکه سیستم امتیازدهی هم مشکلتر بشه هست.
    یک جا خوندم که استرالیا حز کشورهایی هست که قوانین مهاجرتیش عطف ماسبق میشه (البته از اعتبار این حرفی که میزنم مطمئن نیستم)، به این معنی که اگر مثلاً شما لاج کنید و پروسه در حال انجام باشه ولی در همین حین قانون جدیدی بزارن که مثلاً 476 کلاً برداشته بشه، شما هم دیگه نمیتونید ویزا بگیرید، حتی اگر قبل از این تاریخ لاج کرده باشید.

Junior Member abbasian66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق مهندسی پلیمر دانشگاه تهران

موقع لاج کردن من گزینه ای واسه فرم 1276 نمی بینم، پس چطوری میشه آپلودش کرد؟؟

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

من یک ماه از لاجم میگذره ولی از کیس آفیسر خبری نیست کسی بوده فوریه لاج کرده باشه کیس آفیسر دار شده باشه؟

Junior Member

دوستان ویزای من گرنت شد:

تاریخ لاج : 2015 - JAN 24th
    ایمیل آفیسر : FEB 19th
    آزمایش پزشکی: FEB 23th
    گرنت ویزا: MARCH 3th

یعنی کمتر از 2 ماه طول کشید تا ویزا گرنت بشه..از راهنمایی های همه ممنون...یه توصیه اینکه مدارک رو از اول لاج کردن کامل بفرستید که کاراتون سریع پیش بره (همه فرم ها 1276، 80 و 1221 ) + عدم سوء پیشینه و همه چی که قبلا نوشته بودم.... ان شاا.. برای همه کاراشون زود پیش بره... من سعی می کنم اینجا سر بزنم تا جواب دوستان رو بدم. ایکاش یه پیچ باشه تا کسایی که می خوان برن برای رفتن اونجا با هم هماهنگ باشن و حتی خونه مشترک بگیرن..به هر حال این پیشنهاد خوبیه

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    دوستان ویزای من گرنت شد:

تاریخ لاج : 2015 - JAN 24th
    ایمیل آفیسر : FEB 19th
    آزمایش پزشکی: FEB 23th
    گرنت ویزا: MARCH 3th

یعنی کمتر از 2 ماه طول کشید تا ویزا گرنت بشه..از راهنمایی های همه ممنون...یه توصیه اینکه مدارک رو از اول لاج کردن کامل بفرستید که کاراتون سریع پیش بره (همه فرم ها 1276، 80 و 1221 ) + عدم سوء پیشینه و همه چی که قبلا نوشته بودم.... ان شاا.. برای همه کاراشون زود پیش بره... من سعی می کنم اینجا سر بزنم تا جواب دوستان رو بدم. ایکاش یه پیچ باشه تا کسایی که می خوان برن برای رفتن اونجا با هم هماهنگ باشن و حتی خونه مشترک بگیرن..به هر حال این پیشنهاد خوبیه
    مبارک باشه .... چقدر زود اومد!!!خیلی خوبه!!
    راستی چقدر زمان دارید برای اولین ورود؟
    .It always seems IMPOSSIBLE until it's done

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pisces90 نمایش پست ها
    مبارک باشه .... چقدر زود اومد!!!خیلی خوبه!!
    راستی چقدر زمان دارید برای اولین ورود؟
    ممنون....
    جالبه..همه می گفتن که یکسال از زمان مدیکال بهشون وقت میدن برا ورود..به من یکسال از زمان صدور گواهی عدم سوء پیشینه فرصت دادن برا ورود یعنی NOV 16th ..من دوماه قبل از لاج گواهی سوء پیشینه رو گرفته بودم.

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    ممنون....
    جالبه..همه می گفتن که یکسال از زمان مدیکال بهشون وقت میدن برا ورود..به من یکسال از زمان صدور گواهی عدم سوء پیشینه فرصت دادن برا ورود یعنی NOV 16th ..من دوماه قبل از لاج گواهی سوء پیشینه رو گرفته بودم.
    با این حساب میشه فهمید که گواهی عدم سوپیشینه و مدیکال هردو محدود کننده اند.چه اشتباهی کردیم ما هم گرفتیم سوپیشینه رو!!!!!
    یعنی هرکدوم از این دو تا مدرک زودتر باشند همون رو ملاک قرار میدن!!!
    آیندگان توجه کنند که سوپیشینه و مدیکال رو بذارند بعد درخواست آفیسر!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    IE

یه سوال:
    اعتبار مترجمی که ادعا میکنه مهر ناتی داره رو از کجا میشه فهمید؟
    ممکنه که قلابی ش هم وجود داشته باشه؟
    .It always seems IMPOSSIBLE until it's done

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)