نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 30 از 134 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738394080130 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی

مبارک باشه...شما مگر قبلا ایمیلی دریافت نکرده بودی از افیسر؟ شاید توی اسپم ها بوده! یعنی ممکن هست ویزا گرنت بشه اما یادش بره اطلاع بده به ما!!!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sab_22 نمایش پست ها
    سلام،

من هم امروز مطلع شدم که ویزام صادر شده. افسر پرونده بهم گفت که 5 مارس نامه گرنت ویزات رو فرستادم. منتهی من هیچ ای میلی نگرفته بودم.

خلاصه من هم امروز با پیگیری کردن، از صدور ویزام مطلع شدم. پیشنهاد میکنم که باقیه دوستان یک میلی به افسر پرونده بزنن و پیگیری کنند.

Junior Member

سلام،

من هر روز هم inbox رو چک میکردم، هم spam رو! منتهی هیچ ای میلی نگرفته بوذم.

بیخودی یک 19 روزی رو با عذاب گذروندم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

https://online.immi.gov.au/lusc/login
    روی این سیستم انلاین هم چک کن ببین اعلام کرده بودن روی سیستم چیزی... منظورم اینه میشه فهمید ویزا اومده یا نه اگر افیسر یادش رفت خبر بده
    سلام،

من هر روز هم inbox رو چک میکردم، هم spam رو! منتهی هیچ ای میلی نگرفته بوذم.

بیخودی یک 19 روزی رو با عذاب گذروندم.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

نقل قول نوشته اصلی توسط MehriMBagheri نمایش پست ها
    سلام
    من نزدیک ۳ ساله که آلمان زندگی‌ می‌کنم و اینجا ارشد گرفتم. الان درسم تموم شده و دارم از استرالیا پذیرش دکترا میگیرم. به نظر شما بهتره که بیام ایران برای اقدام به ویزا یا اینکه از اینجا هم می‌شه اقدام کرد. اقامت من اینجا اقامت دانشجوی هست و استادی که قراره در استرالیا استاد راهنمای من باشه توصیه کرده که از آلمان اقدام نکنم.
    یک سوال دیگه هم دارم. این دومین ارشد من هست و قبلا یکی‌ هم از ایران گرفتم. این می‌تونه مشکل ساز باشه؟
    فکر نمیکنم اینکه از آلمان اقدام بکنید نکته منفی محسوب بشه. چه بسا که مثبت هم باشه. علت اینکه استادتون همچین توصیه ای کردن چی بوده؟

اینکه دو تا ارشد گرفتین هم فکر نمیکنم مسأله ای باشه. مهم اینه که قبلا در مقطع دکترا (که میخواین در استرالیا بخونین) تحصیل نکردین.

Junior Member

سلام،

این ویزا گرفتن من داستانی داره واسه خودش. چون برای من فایل نامبر نیومده بود، من نتونیتم که immi account ام رو فعال کنم. از آفیسر هم درخواست کردم برام pdf فایل نامبر رو بفرسته، منتهی گفت نیازی نداری و برام نفرستاد.

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    فکر نمیکنم اینکه از آلمان اقدام بکنید نکته منفی محسوب بشه. چه بسا که مثبت هم باشه. علت اینکه استادتون همچین توصیه ای کردن چی بوده؟

اینکه دو تا ارشد گرفتین هم فکر نمیکنم مسأله ای باشه. مهم اینه که قبلا در مقطع دکترا (که میخواین در استرالیا بخونین) تحصیل نکردین.
    دلیلش این بود که میگفت شاید برای استرالیا سوال پیش بیاد که چرا من با وجود تمام شدن درسم هنوز آلمان موندم. اینکه آیا مشکله قانونی‌ دارم برای ایران اومدن یا چیزی شبیه این. درس من حدود ۷ ماه که تمام شده

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

جالب بوده که به شما فایل نامبرم نداده... فایل PDF ویزارو داد دیگه؟ خوشحالمون کردید به هر صورت
    دوستان راستی اردن ساعتش 2.30 از ما عقب تر هست... این را در مکاتبات در نظر داشته باشید که کی ایمیل بزنید...
    http://www.timeanddate.com/worldclock/jordan/amman
    سلام،

این ویزا گرفتن من داستانی داره واسه خودش. چون برای من فایل نامبر نیومده بود، من نتونیتم که immi account ام رو فعال کنم. از آفیسر هم درخواست کردم برام pdf فایل نامبر رو بفرسته، منتهی گفت نیازی نداری و برام نفرستاد.

Junior Member

دوستان سلام و خسته نباشید
    من قبلا واسه ویزای 476 اقدام کرده بودم و گرنت شد و در نتیجه immi account دارم. ده روزی میشه که فایل نامبر گرفتم. ولی نمیدونم که افسر پرونده من کی هستش؟ و اصلا تو immiaccount من غیر اپلیکیشن قبلی چیز دیگه ای توش نیست. بچه ها میشه راهنمایی کنید که از کجا میتونم اپلیکیشنم رو چک کنم؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط MehriMBagheri نمایش پست ها
    دلیلش این بود که میگفت شاید برای استرالیا سوال پیش بیاد که چرا من با وجود تمام شدن درسم هنوز آلمان موندم. اینکه آیا مشکله قانونی‌ دارم برای ایران اومدن یا چیزی شبیه این. درس من حدود ۷ ماه که تمام شده
    اگر در حال حاضر اقامتتون در آلمان غیرقانونی باشه (یعنی مثلا اعتبار ویزای دانشجوییتون تموم شده باشه اما از آلمان خارج نشده باشین)، بله این مسأله میتونه برای ویزای استرالیا مشکل ایجاد کنه. چون سابقه شما در رعایت قوانین مهاجرتی و ویزای سایر کشورها برای آفیسری که درخواست ویزای استرالیای شما رو بررسی میکنه مهم هست.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

این دوستان (با ایدی های زیر) که توی فایل اکسل مشخصات ویزارو وارد کردن و هنوز منتظر ویزا هستند به نظرتون دلیل دیر شدن ویزا چی بوده؟ ایا افیسر توی این مدت مدرک خاصی از شما خواسته یا مصاحبه داشتید؟ ما هم منتظر هستیم... امیدوارم ویزاتون زودتر بیاد

Mohades-Star
    Vahide63
    IEnglish

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)