نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 48 از 134 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط MehriMBagheri نمایش پست ها

I have been living in Germany for three years and still live here. somewhere in this forum I read it makes my assessment level 1 if I apply from Germany, but in embassy website I read it depends on passport
    As I said it doesn't make any difference and you can't do anything about this issue; since you have an Iranian passport they will treat you as same as other Iranians. Simply cause you're Iranian!!!!!!!
    For holders of level 1 (safe) passports like Germans or Americans it takes around a week to issue a student visa but for Iranians it can take months.

BTW living in a foreign country away from your parents specially as a student increases the chance to get rejected as well, since your case shows that you have not strong ties with your home country and you might try to stay in Australia illegally or permanently. I'm not quiet sure how does DIBP reacts in these cases but I know American consulates refuse to issue student visa for Iranians who studied abroad and not Iran since they have no social ties tor their home.
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط MehriMBagheri نمایش پست ها
    I have been living in Germany for three years, and still live here. Somewhere in this forum I read it makes my assessment level 1 if I apply from Germany, but in the embassy website I read it depends on passport
    passport, or yet to make it exact, your citizenship matters. but the fact you have lived there has a very positive effect on the way the officer of your case assesses you. Also if you apply from there, rather than Jordan, they might be less busy to process student visas. So I were you, I would have applied for this subclass from Germany.
    Whatever doesn't kill you simply makes you Stranger

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    وقتی نیست که!
    ویزای دانشجویی مدارک را پست میکنید اردن... ویزای مهاجرتی هم انلاین درخواست میدید...

ممنونم. احتمال دادم که شاید مثل آلمان باشه که باید وقت گرفت. میشه لطفاً لینکی که راجع به مراحل ویزای استرالیا تو فروم هست واسم بذارید؟

با تشکر

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

این تاپیک کل فرایند را توضیح داده
    نقل قول نوشته اصلی توسط mabi نمایش پست ها
    ممنونم. احتمال دادم که شاید مثل آلمان باشه که باید وقت گرفت. میشه لطفاً لینکی که راجع به مراحل ویزای استرالیا تو فروم هست واسم بذارید؟

با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    داخل فرم CoE که دانشگاه برای من فرستاده، سفارت ایران-تهران قید شده، می خواستم بدونم که این برای من مشکلی ایجاد می کنه و اینکه باید از دانشگاه بخوام که یه فرم دیگه برای من بفرسته.

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط pejhvak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    داخل فرم CoE که دانشگاه برای من فرستاده، سفارت ایران-تهران قید شده، می خواستم بدونم که این برای من مشکلی ایجاد می کنه و اینکه باید از دانشگاه بخوام که یه فرم دیگه برای من بفرسته.
    مشکلی نیست. فرقی نمیکنه تهران بزنن یا امان.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

با سلام
    در این تاپیک دیدم صحبت از پرینت حساب بانکی شده است؟ دلیل چیست؟ یعنی طرف می خواهد برود انجا تحصیل کند و کمک هزینه هم بگیرد..این گردش مالی داخل کشور به چه درد آن ها می خورد..گرین کارت امریکا که نیست!!!!!!!!!!!!!!!؟!؟
    سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

شما وقتی تشریف میبرید هر کشوری بایستی پول هواپیما و هزینه اقامت اولیه مثل هزینه خوراک و کرایه خونه و پول پیش خونه و هزینه های اولیه برای خرید وسایل ضروری را داشته باشید... این موضوع به استرالیا مربوط نیست و هر کشوری برید هم همین داستان هست.... البته افیسر این پرینت را شما ندی هم رد نمی کنند شمارو... اما بحث محکم کاری و ندادن بهانه است ... نه بحث مدارک لازم... 20 تومان بگذاری تو حساب زیاد هم هست
    اگر شما متاهل باشید که حتما حتما بایستی این حساب بانکی را ارائه بدید چون بورس برای زندگی یک نفر بوده نه دو نفر.. البته دو نفری هم باهاش زندگی میکنند دوستانی که تشریف بردن... حساب های بانکی مثل پاسارگاد یا پارسیان (<----این دوتا بانک را انگلیس هم قبول داره!) یا سپه باز کنید هم خوبه... و پرینت انگلیسی بگیرید ... گردش حساب کوتاه مدت در یکی دوماه گذشته... حساب کوتاه مدت باشه بهتره که مشخص میکنه شما دسترسی دارید به پول..
    البته استرالیا 2 هفته یک بار حقوق شمارو واریز میکنه و از این بابت هم خوبه!
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    در این تاپیک دیدم صحبت از پرینت حساب بانکی شده است؟ دلیل چیست؟ یعنی طرف می خواهد برود انجا تحصیل کند و کمک هزینه هم بگیرد..این گردش مالی داخل کشور به چه درد آن ها می خورد..گرین کارت امریکا که نیست!!!!!!!!!!!!!!!؟!؟
    سپاس

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    شما وقتی تشریف میبرید هر کشوری بایستی پول هواپیما و هزینه اقامت اولیه مثل هزینه خوراک و کرایه خونه و پول پیش خونه و هزینه های اولیه برای خرید وسایل ضروری را داشته باشید... این موضوع به استرالیا مربوط نیست و هر کشوری برید هم همین داستان هست.... البته افیسر این پرینت را شما ندی هم رد نمی کنند شمارو... اما بحث محکم کاری و ندادن بهانه است ... نه بحث مدارک لازم... 20 تومان بگذاری تو حساب زیاد هم هست
    اگر شما متاهل باشید که حتما حتما بایستی این حساب بانکی را ارائه بدید چون بورس برای زندگی یک نفر بوده نه دو نفر.. البته دو نفری هم باهاش زندگی میکنند دوستانی که تشریف بردن... حساب های بانکی مثل پاسارگاد یا پارسیان (<----این دوتا بانک را انگلیس هم قبول داره!) یا سپه باز کنید هم خوبه... و پرینت انگلیسی بگیرید ... گردش حساب کوتاه مدت در یکی دوماه گذشته... حساب کوتاه مدت باشه بهتره که مشخص میکنه شما دسترسی دارید به پول..
    البته استرالیا 2 هفته یک بار حقوق شمارو واریز میکنه و از این بابت هم خوبه!
    با سلام
    بسیار ممنونم از توضیحات شما..گرفتم چی شد...سپاس
    ببخشید جسارتا آیا باید حتما این سه بانکی که شما فرمودید باشند یا خیر {مثلا بانک ملت و بانک قوامین هم مورد قبول است}...در چند صفحه قبل یکی از کاربران پرسیده بودند اگر پرینت 2 یا سه ماه اخیر را بگیریم و بعد یکهو پول واریز کرده باشیم به حساب آیا تاثیر منفی دارد برای کسی که داره بررسی میکنه؟؟؟؟؟؟؟
    در ضمن آنطور که من فهمیدم پس مثلا بعد از اینکه پرینت گرفتید می تونید جسابتون را خالی کنید؟!!؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

اره هر بانکی میتونید بگیرید... چون فقط پارسیان و پاسارگاد را انگلیس هم قبول داره و گفتم شاید هوس کنید برید انگلیس همین جوری یهویی... اون دوتارو توصیه کردم.. من خودم از سپه گرفتم انگلیسی که ترجمه هم نخواست ... پول را بهتره خرد خرد بگذارید... و با حساب بازی کنید که گردش حساب شما بالا برده.... و توی یک دوره زمانی خاص یک مبلغ مشخص را بگذارید ثابت باشه (مثلا 30 روز پول خوابید باشه... البته واسه استرالیا بچه ها می ریزند و برمیدارن اما این حالتی که میگم از همه چیز بهتره).... بعد از پرینت حساب (یک روز بعد ترجیحا) هم میتونید خارج کنید پول را... فقط مطمن باشید که کار درخواست ویزا اوکی شده و دوباره نیاز به پرینت مجدد نیست چون پول را که کلا خالی کنید و دوباره هوس پرینت کنید .. این موضوع را باید در نظر بگیرید...
    یک حساب مخصوص همین کار باز کنید که بیخودی ریز حساب شما با گرفتن مثلا شارژ همراه اول یا ایران سل نخواد پر بشه (2 دلار خرج کردید! و پرینت شده!) و رقم ها خوب بالا پایین کنید... مخصوص پرینت ویزا حساب باز کنید و اصلا به فکر حساب بلند مدت به خاطر سود بانکی نباشید.... انگلیس مثلا قبول نداره بلند مدت و حدس می زنند که شما بلاک کردی پول را و قابل خرج کردن و دسترسی نیست
    حساب هم قدیمیتر باشه بهتر چون تاریخ ثبت و شروع حساب معمولا میاد توی ریز حساب... لوگو و مهر و امضای شعبه و ترجیحا مهر شعبه مرکزی (شعبه کل منظورمه)
    هم باشه بهتره....
    من کلا با وسواس بالا توضیح دادم و اگر پول ندارید زیاد و مشکل دارید میتونید همون دو سه روز بخوابونید پول را...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    با سلام
    بسیار ممنونم از توضیحات شما..گرفتم چی شد...سپاس
    ببخشید جسارتا آیا باید حتما این سه بانکی که شما فرمودید باشند یا خیر {مثلا بانک ملت و بانک قوامین هم مورد قبول است}...در چند صفحه قبل یکی از کاربران پرسیده بودند اگر پرینت 2 یا سه ماه اخیر را بگیریم و بعد یکهو پول واریز کرده باشیم به حساب آیا تاثیر منفی دارد برای کسی که داره بررسی میکنه؟؟؟؟؟؟؟
    در ضمن آنطور که من فهمیدم پس مثلا بعد از اینکه پرینت گرفتید می تونید جسابتون را خالی کنید؟!!؟!؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    سپاس
    ویرایش توسط hamed_golden7 : June 19th, 2015 در ساعت 03:21 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)