نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 123 از 134 نخستنخست ... 2373113114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,221 تا 1,230 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Senior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط cpie نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لطف می کنید راهنمایی بقرمایید من خیلی نگرانم

من برای مقطغ دکتری از یکی از دانشگاههای استرالیا پذیرش با اسکالرشیپ گرفتم، و از طرف وزارت نیرو در طول مدت کارم برای راه اندازی نیروگاه برق چند بار ماموریت کاری به عراق رفتم. اما امروز یکی گفت چون این کشور رفتی ویزات ریجکت میشه ؟!؟ اینم بگم که ویزام زیارتی بوده.

آیا درسته؟! یعنی هرکی بره عراق ریجکت میشه؟ خب ماموریت کاری رفتم نرفتم بجنگم که! تازه شهر نجف رفتم اونجا که جنگ نیست!!

تورو خدا یکی راهنمایی کنه...
    معمولا کسانی که به این مناطق میرند مثل عراق یا سوریه در ورود به استرالیا بهشون سختگیری میشه. چند مورد در اخبار دیدم که در کاستوم خیلی معطلشون کردند حتی سیتیزن های خودشون رو. فکر میکنم این مورد در صدور ویزا هم صادق باشه و سختگیری بیشتری باشه . سفر زیارتی که بدتر هم هست از سفر کاری
    فعلا فقط امیدوار باشید که مشکلی پیش نیاد کار دیگه ای که ازتون بر نمیاد و استرس هم کمکی نمیکنه

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

سلام دوستان
    لطف می کنید راهنمایی بقرمایید من خیلی نگرانم

من برای مقطغ دکتری از یکی از دانشگاههای استرالیا پذیرش با اسکالرشیپ گرفتم، و از طرف وزارت نیرو در طول مدت کارم برای راه اندازی نیروگاه برق چند بار ماموریت کاری به عراق رفتم. اما امروز یکی گفت چون این کشور رفتی ویزات ریجکت میشه ؟!؟ اینم بگم که ویزام زیارتی بوده.

آیا درسته؟! یعنی هرکی بره عراق ریجکت میشه؟ خب ماموریت کاری رفتم نرفتم بجنگم که! تازه شهر نجف رفتم اونجا که جنگ نیست!!

تورو خدا یکی راهنمایی کنه...
    خیر جای نگرانی نداره. خیلی ها هستن که سفرهای زیارتی به عراق سوریه و مکه رفتن و ویزا هم گرفتن مشکلی هم نبوده. اما چیزی که باید بیشتر ادم نگرانش باشه محل کار هست. معمولا مشاغل دولتی ممکن هست باعث طولانی تر شدن پروسه چک امنیتی بشه. بهرحال کاری نمیشه کرد شما باید برای ویزا اقدام کنید و امیدوار باشید زودتر نتیجه ویزا مشخص بشه

Junior Member

سلام دوستان. من برای مقطع دکتری اسکالرشیپ دولتی گرفتم واسه یکی از دانشگاه های استرالیا. میخوام کم کم واسه ویزا درخواست بدم. من بعد از اتمام ارشد چند سالی مشغول بکار بودم و هستم تو یه شرکت توربین سازی واسه صنایع نفت و گاز. بنظرتون ریسک خاصی ایجاد میکنه واسه ویزا؟ این سوال رو واسه این پرسیدم که تو درخواست ویزا باید مشخص کرد بعد از فارغ التحصیلی از مقطع قبل چکار کردم. سوال دومم اینکه من ویزای شینگن یه ساله از طریق شرکت داشتم و پاسپورتم چندتا مهر ورود به اروپا داره. ایا تاثیر مثبتی داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كنترل دانشگاه خواجه نصير

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    معمولا کسانی که به این مناطق میرند مثل عراق یا سوریه در ورود به استرالیا بهشون سختگیری میشه. چند مورد در اخبار دیدم که در کاستوم خیلی معطلشون کردند حتی سیتیزن های خودشون رو. فکر میکنم این مورد در صدور ویزا هم صادق باشه و سختگیری بیشتری باشه . سفر زیارتی که بدتر هم هست از سفر کاری
    فعلا فقط امیدوار باشید که مشکلی پیش نیاد کار دیگه ای که ازتون بر نمیاد و استرس هم کمکی نمیکنه

سلام آرمان جان

خیلی ممنون که پاسخ دادین. خب در این صورت بهتر نیست بگم برای کار از طرف شرکت رفتم؟ حتی میتونم از شرکت هم نامه بگیرم که برای انجام چه کارهایی اونجا رفتم با جزئیات.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    خیر جای نگرانی نداره. خیلی ها هستن که سفرهای زیارتی به عراق سوریه و مکه رفتن و ویزا هم گرفتن مشکلی هم نبوده. اما چیزی که باید بیشتر ادم نگرانش باشه محل کار هست. معمولا مشاغل دولتی ممکن هست باعث طولانی تر شدن پروسه چک امنیتی بشه. بهرحال کاری نمیشه کرد شما باید برای ویزا اقدام کنید و امیدوار باشید زودتر نتیجه ویزا مشخص بشه

سلام دوست عزیز

خیلی ممنون خداروشکر که یک خبر امیدوار کننده شنیدم. راستش من توی شرکت مپنا کار میکنم که شرکت خصوصی هست ولی همونطور که احتمالا میدونید در زمینه ساخت نیروگاه خیلی فعال هست. از طرف مپنا هم به ماموریت رفتم. بنظرتون با این وجود که مپنا شرکت خصوصی هست میتونم بیشتر امیدوار باشم؟ یا اصلا خوب هست که از مپنا نامه رسمی ترجمه شده بگیرم که توضیح بدن برای چی رفتم ماموریت؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

سلام دوست عزیز

خیلی ممنون خداروشکر که یک خبر امیدوار کننده شنیدم. راستش من توی شرکت مپنا کار میکنم که شرکت خصوصی هست ولی همونطور که احتمالا میدونید در زمینه ساخت نیروگاه خیلی فعال هست. از طرف مپنا هم به ماموریت رفتم. بنظرتون با این وجود که مپنا شرکت خصوصی هست میتونم بیشتر امیدوار باشم؟ یا اصلا خوب هست که از مپنا نامه رسمی ترجمه شده بگیرم که توضیح بدن برای چی رفتم ماموریت؟
    مپنا جز شرکت هایی هست که میتونه باعث طولانی شدن پروسه چک امنیتی بشه

ApplyAbroad Superstar

سلام پیشنهاد میکنم به جای مپنا - اگر مقدور است - از یکی از شرکتهای کوچکتر که سابکانتراکتور مپنا هستند یا همکار هستند نامه اشتغال بگیرید. به دلایل مشخصی مپنا به دلیل جنس فعالیتهایش و اندازه و نوع قراردادهایش در رادار شرکتهای مورد توجه مسایل امنیتی است و کارهایش معمولا رصد میشود.

موفق باشید

سلام دوست عزیز

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

با توجه به اینکه دانشگاه swinburne در ملبورن درخواست من را در رشته computer network یا internetworking ( مهندسی شبکه یا شبکه های کامپیوتری ) به علت تحریم دولت استرالیا رد کرد، آیا ابن رشته در لیست تحریم قرار دارد ؟
    چطور باید متوجه شویم که این رشته در لیست تحریم می باشد و آیا سفارت پاسخگو می باشد ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام پیشنهاد میکنم به جای مپنا - اگر مقدور است - از یکی از شرکتهای کوچکتر که سابکانتراکتور مپنا هستند یا همکار هستند نامه اشتغال بگیرید. به دلایل مشخصی مپنا به دلیل جنس فعالیتهایش و اندازه و نوع قراردادهایش در رادار شرکتهای مورد توجه مسایل امنیتی است و کارهایش معمولا رصد میشود.

موفق باشید

سلام و با سپاس از لطف شما که جواب سوال من رو دادید.

بنظرتون مثلا من توی شرکت "توگا" کار می کنم که شرکت ساخت توربینهای مپنا هست، اگر بنویسم توی "توگا" کار کردم (و مستقیم اسم مپنا رو نیارم) مشکل حل میشه یا باز میرن جستجو میکنند و میفهمند که این شرکت از زیرمجموعه های گروه مپنا هست؟

ممنون که وقت می گذارید برای جواب دادن سوال بنده

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mrardani نمایش پست ها
    مپنا جز شرکت هایی هست که میتونه باعث طولانی شدن پروسه چک امنیتی بشه
    با سپاس از راهنمایی شما

بنظرتون چکاری میتونم انجام بدم که این 4 سالی که تو این شرکت هستم رو هم بتونم کارهای مهندسی مهمی که انجام دادم رو بگم و هم اینکه گیر نیفتم برای پروسه ویزا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)