نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 124 از 134 نخستنخست ... 2474114115116117118119120121122123124125126127128129130131132133 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,231 تا 1,240 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط cpie نمایش پست ها
    با سپاس از راهنمایی شما

بنظرتون چکاری میتونم انجام بدم که این 4 سالی که تو این شرکت هستم رو هم بتونم کارهای مهندسی مهمی که انجام دادم رو بگم و هم اینکه گیر نیفتم برای پروسه ویزا؟
    دوست عزیز بنظر من شما صادقانه عمل کنی درصد موفقیتت تو ویزا بیشتره. من خیلی از دوستام تو مپنا بودن و بدون مشکل ویزا گرفتن. اگه یه درصد کتمان کردن مشخص بشه اونوقت دیگه کاریش نمیشه کرد. البته من خودم هم شرایط شما رو دارم و تو شرکت OTC هستم ولی خیلی از همکارام از امتیاز سابقه کاریشون مهاجرتی رفتن بدون مشکل امنیتی. فقط پیشنهاد میکنم اطلاعات اضافی ندید که مثلا رو چی کار کردید که حساس بشن. اگه بدونن صرفا کارمند بودید اونقد درک دارن که اذیت نکنن، خصوصا کسی که فاند از دانشگاه خوب داره. در ضمن شما احتمالا نیاز داری سوابق بیمه تامین اجتماعی بگیری واسه اپلود کردن تو سایت سفارت که کاملا مشخص میشه پیشینه شغلی. یکی از دوستان من فقط نامه کاری از شرکت داده بود که آفیسر بعدا ایمیل زده بود و سوابق بیمه خواست واسه همین وقتش خیلی تلف شد.
    ویرایش توسط Ashkan1367 : September 30th, 2018 در ساعت 10:43 PM

Junior Member

سلام. سوالی داشتم و ممنون میشم دوستان جواب بدم. من برای دانشگاه های استرالیا اقدام کردم. و به احتمال خیلی زیاد با توجه به پاسخ های یکی دو تا از دانشگاه ها و اساتید پذیرش و فاندم به زودی میاد. مشکلی که الان برام پیش اومده این هست که متوجه شدم که ظاهرا برای سفارت استرالیا وضعیت نظام وظیه باید مشخص باشد. من نه کارت پایان خدمت دارم (سربازی نرفتم) و نه معافیت تحصیلی میتونم بگیرم. با توجه به این شرایط یعنی حتی اگر پذیرش با فاند هم بگیرم باز هم نمیتونم ویزا بگیرم و دچار مشکل میشم؟ آیا راهی هست؟ ممنون میشم پاسخ بدین احساس میکنم زحمت های چندین ساله ام برای پذیرش داره میپره....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي كنترل دانشگاه خواجه نصير

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashkan1367 نمایش پست ها
    دوست عزیز بنظر من شما صادقانه عمل کنی درصد موفقیتت تو ویزا بیشتره. من خیلی از دوستام تو مپنا بودن و بدون مشکل ویزا گرفتن. اگه یه درصد کتمان کردن مشخص بشه اونوقت دیگه کاریش نمیشه کرد. البته من خودم هم شرایط شما رو دارم و تو شرکت OTC هستم ولی خیلی از همکارام از امتیاز سابقه کاریشون مهاجرتی رفتن بدون مشکل امنیتی. فقط پیشنهاد میکنم اطلاعات اضافی ندید که مثلا رو چی کار کردید که حساس بشن. اگه بدونن صرفا کارمند بودید اونقد درک دارن که اذیت نکنن، خصوصا کسی که فاند از دانشگاه خوب داره. در ضمن شما احتمالا نیاز داری سوابق بیمه تامین اجتماعی بگیری واسه اپلود کردن تو سایت سفارت که کاملا مشخص میشه پیشینه شغلی. یکی از دوستان من فقط نامه کاری از شرکت داده بود که آفیسر بعدا ایمیل زده بود و سوابق بیمه خواست واسه همین وقتش خیلی تلف شد.

سلام اشکان جان

ممنون از راهنماییتون. پس اینطور که شما میگید که از دوستاتون در مپنا بودن و مهاجرت گرفتن خیلی خوبه، چون فرقی بنظر نباید بین ویزای تحصیلی و دانشجویی باشه. من هم تو فکر بودم که با سابقه کارم برم اما فکر کردم شاید اگه برای دکتری فاند بگیرم و تو اون مدن اقامتم هم بگیرم خیلی بهتر باشه بعدش کار پیدا کنم. حالا نمیدونم درست فکر کردم یا نه.

ApplyAbroad Superstar

سلام ببخشید من این تایپک را گم کرده بودم.

نکته من این است که هر چه میتوانید از اسمهای معروف که بلافاصله خودشان را نشان میدهند بهتر است هر چه بیشتر فاصله بگیرید. اگر فکر میکنید توگا یا هر شرکت دیگری این فاصله را دارد خوب است.

من با نظر دوستمان در مورد شفافیت و صداقت اینها کاملا موافقم و معمولا خیلی هم این موضوع را پریچ میکنم ولی واقعا در شرایطی که نوع روابط سالم نیست خوب بحث دیگری است. اگر طرف شما استاد شما بود و رفتارش عادلانه و ... یقینا باید رفتار متقابل و بیشتر از آن داشت. ولی دولتی که فقط به دلیل اسم یک شرکت خاص یا کشور خاص تعداد زیادی دانشجوی خوب را که بای مسیر زندگیش را سالم و بیدردسر طی کند را در شرایط اضطرار قرار میدهند چاره ای نمیگذارد جز اینکه با مقررات خودش بازی کرد.

دوستمان اشاره کردند بچه هایی ویزا شده اند. منهم بعضی از آنها را دیده ام و کاملا موافقم ولی همانها به من گفته اند که دوستان دیگرشان شرایط دیگری را تجربه کرده اند.

بنابراین واقعا اینجا جایی نیست که کسی بتواند به شما پیشنهادی بدهد و شما خودتان باید تصمیم بگیرید و قضاوت کنید.

امید که موفق باشید

سلام و با سپاس از لطف شما که جواب سوال من رو دادید.

بنظرتون مثلا من توی شرکت "توگا" کار می کنم که شرکت ساخت توربینهای مپنا هست، اگر بنویسم توی "توگا" کار کردم (و مستقیم اسم مپنا رو نیارم) مشکل حل میشه یا باز میرن جستجو میکنند و میفهمند که این شرکت از زیرمجموعه های گروه مپنا هست؟

ممنون که وقت می گذارید برای جواب دادن سوال بنده

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام اشکان جان

ممنون از راهنماییتون. پس اینطور که شما میگید که از دوستاتون در مپنا بودن و مهاجرت گرفتن خیلی خوبه، چون فرقی بنظر نباید بین ویزای تحصیلی و دانشجویی باشه. من هم تو فکر بودم که با سابقه کارم برم اما فکر کردم شاید اگه برای دکتری فاند بگیرم و تو اون مدن اقامتم هم بگیرم خیلی بهتر باشه بعدش کار پیدا کنم. حالا نمیدونم درست فکر کردم یا نه.
    منم با شما در مورد تحصیلی رفتن و در ادامه اقدام برای اقامت موافقم خصوصا با وضعیت گرونی ارز اگه منبعی جهت تامین مالی نداشته باشی ممکنه به مشکل جدی بخوری واسه زندگی روزمره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام ببخشید من این تایپک را گم کرده بودم.

نکته من این است که هر چه میتوانید از اسمهای معروف که بلافاصله خودشان را نشان میدهند بهتر است هر چه بیشتر فاصله بگیرید. اگر فکر میکنید توگا یا هر شرکت دیگری این فاصله را دارد خوب است.

من با نظر دوستمان در مورد شفافیت و صداقت اینها کاملا موافقم و معمولا خیلی هم این موضوع را پریچ میکنم ولی واقعا در شرایطی که نوع روابط سالم نیست خوب بحث دیگری است. اگر طرف شما استاد شما بود و رفتارش عادلانه و ... یقینا باید رفتار متقابل و بیشتر از آن داشت. ولی دولتی که فقط به دلیل اسم یک شرکت خاص یا کشور خاص تعداد زیادی دانشجوی خوب را که بای مسیر زندگیش را سالم و بیدردسر طی کند را در شرایط اضطرار قرار میدهند چاره ای نمیگذارد جز اینکه با مقررات خودش بازی کرد.

دوستمان اشاره کردند بچه هایی ویزا شده اند. منهم بعضی از آنها را دیده ام و کاملا موافقم ولی همانها به من گفته اند که دوستان دیگرشان شرایط دیگری را تجربه کرده اند.

بنابراین واقعا اینجا جایی نیست که کسی بتواند به شما پیشنهادی بدهد و شما خودتان باید تصمیم بگیرید و قضاوت کنید.

امید که موفق باشید
    با سلام. ممنون از راهنمایی خوبتون. من هم کاملا موافقم که این مرحله یک تصمیم کاملا شخصی است و خیلی نباید تحت تاثیر توصیه های مختلف قرار گرفت.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA

سلام دوستان
    برای سفارت مدرک زبان باید اعتبار داشته باشه؟ مدرک من 10 سپتامبر اکسپایر شده اما دانشگاه پذیرش بدون شرط داده.
    نیاز به آزمون مجدد هست برای سفارت یا همون مدرک قبلی کفایت میکنه؟
    ممنونم از توضیحاتتون

Junior Member

سلام. وقت بخیر.
    من نوامبر 2017 ویزای دانشجویی دوره دکترا لاج کردم. از 19 ژوئن 2018، قسمت صدور ویزای استرالیا از ایران رفته به کشورهای دیگه (اردن برای ویزای دانشجویی)

داخل سایت نوشته:

Applications lodged prior to 19 June 2018
    Visa subclasses that were formerly processed in Tehran have been transferred and are being processed at other Visa Offices in the Middle East. You should keep your own application updated and correct by uploading your documents directly to your ImmiAccount. Your case officer can see when you have uploaded documents to your ImmiAccount.

سوالم اینه که باید مجدد مدارک رو در ImmiAccount آپلود کنم؟ قسمتی که bold کردم برام گیج کننده است. ممنون میشم کمک کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه برای یه دوره 4 ساله دکتری استرالیا، چند ماه باید حداکثر بیمه گرفت واسه سفارت؟ چون مثه اینکه مدت زمان ویزا بر اساس بیمه صادر میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahaar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای سفارت مدرک زبان باید اعتبار داشته باشه؟ مدرک من 10 سپتامبر اکسپایر شده اما دانشگاه پذیرش بدون شرط داده.
    نیاز به آزمون مجدد هست برای سفارت یا همون مدرک قبلی کفایت میکنه؟
    ممنونم از توضیحاتتون
    من مدرک زبانم موقع سابمیت اپلیکیشن ویزا تقریبا یه ماه بود که اکسپایر شده بود. الان تو check هستم سفارت ازم مدرک زبان نخواست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)