نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 16 از 134 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Member meysamr1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Sydney Business School-Industrial eng-University of Tehran

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی

نقل قول نوشته اصلی توسط hesh نمایش پست ها
    سلام
    من مدیکالم را ۲۳ ژانویه فرستادم و شروع کلاسم ۲۶ فوریه هست. از قبل برای ۱۶ فوریه بلیط رزرو کردم. حالا می خواهم بدانم:

۱- آیا درخواست مدیکال یعنی اینکه ویزای من حتما تقریبا حتمی هست؟
    ۲- به نظر شما با توجه به اینکه احتمالش هست ویزای من دیر بیاد به سفارت استرالیا در اردن زنگ بزنم ازشون بپرسم چقدر پروازم را به عقب بندازم؟
    ۳- اگر کسی بورس دانشگاه باشه آیا ویزای او سریع تر صادر میشه یا نه؟
    سلام،

1. حتما تقریبا حتمی و متوجه نمیشم اما تا اینجا آفیسر مجاب شده شما واسه تحصیل میخواین برین استرالیا و ادامه به چک امنیتی بستگی داره که نمیشه تایم مشخص و مطمینی براش قایل شد.
    2. تماس بگیرین با آفیسرتون و موضوع و مطرح کنید. اما بعید میدونم تاریخ دقیقی بتون بگن (چون چک امنیتی از دست اینا خارجه انگار)!
    3. من مطمئن نیستم تاثیر فراوونی داشته باشه (یه جورایی رو گزینه 1 تاثیر داره)

پیروز باشید.
    این نکته رمز اگر بدانی، دانی +++++++هرچیز که در جُستن آنی، آنی

Junior Member moro آواتار ها

سلام دوستان
    3 فوریه بورس دانشگاه برای همسرم اومد که تا 2 مارچ باید کارش رو شروع کنه. البته تا 31 مارچ قابل تمدیده. حالا سوالم اینه:
    1- به نظر شما آیا تا اون موقع ویزامون آماده میشه؟
    2- آیا میشه برای ویزا به صورت آنلاین هم اپلای کرد؟
    3- در صورت اپلای به صورت غیر آنلاین مدارک می بایست به سفارت استرالیا در تهران ارسال بشه یا مستقیم به امان؟
    4- آیا مدیکال فقط برای فرد اصلی است یا همه همراهان (همسر و فرزند) هم باید انجامش بدن؟
    ممنون

با سلام
    1-ایشالله که بیاد !!خیلی نزدیکه ولی شما باید هرچه زودتر مدارکتون بفرستید بودن کسایی که 1 ماه ویزاشون اومده
    2-تا جایی که من میدونم نه نمیشه ولی میتونید از دوستان خیلی با تجربه همانند دوست بسیار عزیز آقای vahidet بپرسید
    3- مستقیم با پست میفرستید اردن
    4- مدیکال باید توسط تمامی اعضا انجام بشه ولی تا هپ آیدیتون نیاد نمیتونید انجامش بدید! انگار این جدیدا اینجوری شده چون بودن کسایی که بدون اونم قبلنا گرفتن
    موفق باشید و سریعتر همه مدارک آماده کنید و بفرستید

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط moro نمایش پست ها
    سلام دوستان
    3 فوریه بورس دانشگاه برای همسرم اومد که تا 2 مارچ باید کارش رو شروع کنه. البته تا 31 مارچ قابل تمدیده. حالا سوالم اینه:
    1- به نظر شما آیا تا اون موقع ویزامون آماده میشه؟
    2- آیا میشه برای ویزا به صورت آنلاین هم اپلای کرد؟
    3- در صورت اپلای به صورت غیر آنلاین مدارک می بایست به سفارت استرالیا در تهران ارسال بشه یا مستقیم به امان؟
    4- آیا مدیکال فقط برای فرد اصلی است یا همه همراهان (همسر و فرزند) هم باید انجامش بدن؟
    ممنون
    سلام،

این پست و بخونید خیلی از سوالاتتون پاسخ داده میشه.

پیروز باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

سلام دوستان.
    وقت بخیر
    ببخشید یه سوالی داشتم.. بنده میخوام برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کنم و دارم مدارکم رو جمع و جور میکنم.
    استرالیا هم مثل امریکا و کانادا، Bank Statement میخواد؟؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    وقت بخیر
    ببخشید یه سوالی داشتم.. بنده میخوام برای ویزای دانشجویی استرالیا اقدام کنم و دارم مدارکم رو جمع و جور میکنم.
    استرالیا هم مثل امریکا و کانادا، Bank Statement میخواد؟؟؟
    سلام،

این پست
    و بخونید خیلی از سوالاتتون پاسخ داده میشه.

پیروز باشید

سلام
    هیچ نیازی به اعلام نداره، منو چند نفر دیگه ازدوستام ، موردمون شبیه شما بود...
    هر وقت دوست داشتی با ارائه مدارک لازم برای همسرت هم ویزا میگیری... خیلی هم راحته...
    بعد در ثانی... ازدواج کردی دیگه... ترس چی؟؟ چرا باید ویزاتون تحت الشعاع قرار بگیره...؟؟ خیلی هم مبارکه...
    هیچ مشکلی وجود نداره...

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizn2002 نمایش پست ها
    با سلام به همه دوستان
    من ویزای 574 ام حدود یه ماه پیش اومد و یک هفته دیگه پرواز دارم. یک هفته پیش عقد کردم و الان میخوام به سفارت اعلام کنم که عقد کردم. توی ویزا نوشته بود که هر تغییری رو سریع اعلام کنید.
    1. میخواستم بدونم کسی از دوستان تجربه مشابهی داشته؟ چیکار کرده و آیا روی ویزای خودش یا همسرش تاثیر گذاشته؟ آخه ما میخوایم حدود یک ماه بعد از رفتن من برای ویزای خانمم اقدام کنیم، یعنی حدودای عید.
    2. دوم اینکه میدونید دقیقا باید چه جوری اعلام کنم این تغییر رو؟ چه جوری بگم که الان برای ویزاش نمیخوام اقدام کنم؟ آیا باید فرمی رو براشون پست کنم یا همین ایمیلی بگم کافیه؟
    ممنون از همگی. راستش بعد از کلی استرس که ویزام اومد حالا استرس دارم که نکنه این تغییر ویزای خودم رو تو این یه هفته یا بعدا ویزای خانمم رو تحت‌الشعاع قرار بده.

فکر کنم همون تو تجریشم شعبه داره... اینایی که ما تو انقلاب باهاشون سروکار داشتیم... (مدت های زیاد)... خیلی نامرد و تیغ زن... حالا مورداش زیاد... نمیشه گفت

بهرحال مشکل من اینه که یه سری از مدارکم (نه همش)، مربوط به سوابق کاریم-که از بایگانی ادارات به زور گرفتم... کپی هست... دنباله دارالترجمه ناتی می گردم... که اینارم برام ترجمه کنه (با مهر و همه چیز دیگه...)
    قبلنا تو یکی از فروم ها دیده بودم که مثلا یکی از این دارالترجمه های ناتی تو مشهد کپی هم بهش بده ترجمه می کنه مهر میزنه... (راست و دروغش پایه اون بنده خدا)... دنباله یه همچین موردی هستم... اگه خودتون یا دوستاتون هم چین چیزی شنیده یا تجربه داشتین (حتی تو شهرستان ها)... ممنون میشم تو پیام خصوصی اطلاع بدین... چون شاید اسم بردنشون مغایر قوانین اینجا باشه...
    با تشکر
    شاد باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nazimasih نمایش پست ها
    سلام
    در مورد کپی مدارک من اطلاع ندارم. منظورتون دارالترجمه ای هست که تجریش هم شعبه داره؟ من مدارکم رو اونجا دادم راضی بودم.

Banned

سلام دوستان.من حدود 15 روز پیش مدارک من به سفارت استرالیا در اردن رسیده ولی هنوز برای من فایل نامبر نیومده و هر چی ایمیل می زنم یک جواب کلی غیرواضح می دن.تاریخ شروع ترم من 23 فوریه است و بورس IPRS داشتم و هزینه ماتفاوت بیمه رو هم واریز کرده بودم.
    می خواستم بدونم کسی هست که وضیت مشابه داشته باشه و علت این همه تاخیر رو بدونه؟؟
    ممنون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    سلام دوستان.من حدود 15 روز پیش مدارک من به سفارت استرالیا در اردن رسیده ولی هنوز برای من فایل نامبر نیومده و هر چی ایمیل می زنم یک جواب کلی غیرواضح می دن.تاریخ شروع ترم من 23 فوریه است و بورس IPRS داشتم و هزینه ماتفاوت بیمه رو هم واریز کرده بودم.
    می خواستم بدونم کسی هست که وضیت مشابه داشته باشه و علت این همه تاخیر رو بدونه؟؟
    ممنون.
    سلام،

من هم مدارکم 21 ام ژانویه تحویل سفارت داده شده و هنوز فایل نامبر نگرفتم. دلیلش هم معلوم نیست. نگران نباشیم بهتره، چون کاری از دستمون بر نمیاد. موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)