نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 29 از 134 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی

میشه بگید وقتی سفارت برای شما ویزارو صادر کرده با همون CoE قدیم شما یک CoE جدید را برای چی میخواید؟ این که فردی CoE میگیره برای این هست که سفارت ازش خواسته که این مدرک قدیمی شده و CoEجدید بده تا ما برا اساس اون ویزارو صادر کنیم (مثلا شده 5 اپریل و از 31 مارچ گذشته)
    .... شما باید به دانشگاه ایمیل بزنی و بگی من دیرتر از موعد مقرر میام و ویزارو گرفتم... اونا هم میگن مشکلی نداره... اکثر دانشگاه ها تا 31 مارچ مهلت دارند و راه میان... اگر CoE جدید بگیری به ضرر خودت هست چون دوباره باید وایسی تا ورژن جدید ویزا بیاد... واسه CoE گرفتن هم باید رضایت استاد و ریس گروه بورس تایید کنند و دست افیسر دانشگاه نیست که سریع بخواد بده... مطمن باش خود سفارت هم میدونسته که تا 31 مارچ وقت دارید شما که نگفته COE بده تا ویزارو بدیم و ویزارو صادر کرده.... اونا میخوان مطمن شن که بورس و پذیرش شما پابرجا هست که میگن COE جدید بده و جون مطمن بودن حرفی از COE جدید نزدن ...

شما ویزا تو دستت هست اواسط مارچ هم هستیم من نمیدونم چه دلیلی داره به جای اینکه سفارت گیر بده به مدرک شما.. شما خودت به خودت گیر دادی!
    شما فقط به دانشگاه ایمیل بزن بگو با این COE من ویزا گرفتم تا 10 روز دیگه هم میام استرالیا مشکلی نداره که! همین خیلی راحت
    اگر دقت کنید اکثر دانشگاه ها COE را برای وسط فوریه... 2 مارچ ... و 31 مارچ صادر میکنند... توی فایل اکسل هم هست... شما الان 13 مارچ هستی و مشکلی نداری و به ددلاین اصلی میرسی... دانشگاه ترجیح میده دانشجو زودتر خودشو برسونه برای همین قبل 31 مارچ اعلام میکنند... من حتی شنیدم اگر شما مثلا ویزارو 29 مارچ هم بگیری با همون COE که برای 31 مارچ هست... دانشگاه بهت اجازه میده یکی دو هفته دیرتر هم بری تا کارات را انجام بدی... ریسرچ هست و دوره زمانی خیلی دقیقی نداره... اصل موافقت سفارت برای صدورویزا هست... دیگه ما داریم میشیم وکیل اینجا

طرف مثلا یک دانشگاه درخواست داده ... تاریخ سی او ای 31 مارچ هست... بعد ویزاش 25 اپریل میاد... سفارت میگه COE جدید بده چون ددلاین گذشته... دانشگاه هم میگه بورس شما قابل دیفر نیست در برخی موارد که به ندرت هم پیش میاد... و بورس دانشجو راحت میپره.... واسه همین هست که میگیم وقتی به نزدیکای ددلاین نزدیک میشید برید درخواست COE جدید بدید اما بگید صادر نکنند چیزی را تا سفارت اوکی نهایی را بده... اینطوری مکاتبات شما با دانشگاه انجام شده و کارتون روی هوا نمی مونه.... دوتا درخواست هم هست یکی برای اداره بورسیه که بورس را دیفر کنه و یکی هم پذیرش را... هردو هم برای یک تاریخ خاص بر اساس رشته ای که دارید یک تخمین بزنید و دیفر را انجام بدید..... اگر بازم از تاریخ ددلاین گذشت باز هم درخواست دیفر جدید و به همین صورت تا ویزا بیاد... اما دیگه کمتر از 3 ماه دیفر نکنید...

این تجربه من بود از خوندن صفحات ویزا از 2010 به اینور... البته پاسخ را کلی تر دادم که بقیه دوستان هم در جریان کار قرار بگیرند و استرس بیخودی نداشته باشند... از بین دانشگاه هایی که برای دیفر اذیت میکنه من UNSW را دو مورد دیدم که دیفر نکرده بودند نمیدونم دلیلش چی بود... برای این دانشگاه حواستون باشه پس... مابقی دانشگاه ها راه میان تا اونجایی که من بررسی کردم... دیکین و فلیندرز که خیلی خوب راه میان و اصلا مشکلی ندارن با دیفر... حتی 1 سال هم من دیدم برای اقایی به نام Behnam در سال 2013
    نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    ویزای من گرانت شد. دریافت فایل نامبر برای من حدود 19 روز طول کشید ولی مابقیه کل پروسه حدود 25 روز طول کشید. از راهنمایی دوستان در این مدت سپاسگزارم.
    من دو بار به دانشگاه ایمیل زدم که ویزای من صادر شده و coe جدید بفرستید ولی اصلا جواب نمی دن. حالا من بلیط بگیرم و همینطوری با برگه گرانت ویزا برم یا باید حتما coe جدید داشته باشم؟
    ویرایش توسط hamed_golden7 : March 13th, 2015 در ساعت 12:49 AM

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahyar64 نمایش پست ها
    ضمن تبریک اگه از زمان coe گذشته بوده باید قیلش درخواست میدادین که defer کنن و coe جدید صادر کنن.الان باز به دانشگاه بگین. تاریخ coe کی بوده؟ نتایج مراحل ویزاتون در جدول لطفا پر کنید.
    سلام.
    ممنون. تاریخ coe من 23 فوریه بود و من از نزدیکای این تاریخ تا الان چندین بار به دانشگاه و استادم میل زدم تا کسب تکلیف کنم ولی نمی دونم چرا کلا جواب نمی دن. الان هم آفیسرم همراه ویزا گفته باید Late arrival letter بگیری که من درموردش اصلا نشنیده بودم. در مدارک پذیرش و بورسم هیچ اشاره ای به 31 مارچ نشده و منم احتمالا نمی رسم. حالا اگه من با این ویزا و coe قدیمی کمی بعد از 31 مارچ برم مشکلی پیش می یاد؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

این دیگه سیاست دانشگاه هست... سفارت که دیگه کاری نداره و ویزارو صادر کرده درسته؟ .وقتی صادر کرده دیگه این نامه را برای چی میخواد؟!!! این برای زمانی هست که هنوز صادر نشده باشه ویزا !!!
    سلام.
    ممنون. تاریخ coe من 23 فوریه بود و من از نزدیکای این تاریخ تا الان چندین بار به دانشگاه و استادم میل زدم تا کسب تکلیف کنم ولی نمی دونم چرا کلا جواب نمی دن. الان هم آفیسرم همراه ویزا گفته باید Late arrival letter بگیری که من درموردش اصلا نشنیده بودم. در مدارک پذیرش و بورسم هیچ اشاره ای به 31 مارچ نشده و منم احتمالا نمی رسم. حالا اگه من با این ویزا و coe قدیمی کمی بعد از 31 مارچ برم مشکلی پیش می یاد؟

Junior Member

سلام دوستان

دو سوال بسیار مهم برایم پیش آمده است.

1- من اگر ویزای کانادا برایم صادر شده باشد و بخواهم یک ترم دیفر کنم و کانادا نرم و برای ویزای استرالیا درخواست بدهم، آیا امکان دارد؟ آیا اینکه من ویزای کانادا گرفته ام و هنوز نرفته ام روی تصمیم سفارت استرالیا تاثیر منفی دارد؟

2- اگر بروم کانادا آیا می توانم از آنجا درخواست ویزای استرالیا بدهم؟ اگر بلی، آنوقت مدیکال چه می شود؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط ACiv نمایش پست ها
    سلام دوستان

دو سوال بسیار مهم برایم پیش آمده است.

1- من اگر ویزای کانادا برایم صادر شده باشد و بخواهم یک ترم دیفر کنم و کانادا نرم و برای ویزای استرالیا درخواست بدهم، آیا امکان دارد؟ آیا اینکه من ویزای کانادا گرفته ام و هنوز نرفته ام روی تصمیم سفارت استرالیا تاثیر منفی دارد؟

2- اگر بروم کانادا آیا می توانم از آنجا درخواست ویزای استرالیا بدهم؟ اگر بلی، آنوقت مدیکال چه می شود؟
    1- راستش جواب دادن به این سوال مشکله اما فکر نمیکنم تأثیر منفی داشته باشه. اما شما باید کاملا در SoP توضیح بدین که چرا استرالیا رو به کانادا ترجیح میدین و آفیسر رو توجیه کنین.

2- بله میتونین اما در اون حالت هم باید کاملا توضیح بدین که چرا میخواین این کار رو بکنین و برین استرالیا. مشکلی از نظر مدیکال نیست، شما تو هر کشوری که باشین میتونین آزمایش های مدیکال رو همونجا انجام بدین.

Junior Member

سلام

اگر هزینه بیمه را پرداخت کنم و سپس ویزا را هم بگیرم، اما خودم نخواهم به استرالیا بروم، آیا پول بیمه به من برگردانده می شود؟

Banned

سلام دوستان.
    ویزای من گرانت شد. دریافت فایل نامبر برای من حدود 19 روز طول کشید ولی مابقیه کل پروسه حدود 25 روز طول کشید. از راهنمایی دوستان در این مدت سپاسگزارم.
    من دو بار به دانشگاه ایمیل زدم که ویزای من صادر شده و coe جدید بفرستید ولی اصلا جواب نمی دن. حالا من بلیط بگیرم و همینطوری با برگه گرانت ویزا برم یا باید حتما coe جدید داشته باشم؟
    بالاخره ادمیشن دانشگاه بعد از اینکه تونستم با سوپروایزرم تماس بگیرم و موضوع را مطرح کنم برای من یک نامه Extension of commencement صادر کرد که تا تاریخ 31 آگوست ( نه 31 مارچ ) بخاطر انقضای اسکولارشیپ اعتبار دارد و درصورت درخواست قابل دیفر کردن تا سال 2016 نیز می باشد.

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز/سوال های کلی-سال 2014(پست اول را بخ

سلام
    من نزدیک ۳ ساله که آلمان زندگی‌ می‌کنم و اینجا ارشد گرفتم. الان درسم تموم شده و دارم از استرالیا پذیرش دکترا میگیرم. به نظر شما بهتره که بیام ایران برای اقدام به ویزا یا اینکه از اینجا هم می‌شه اقدام کرد. اقامت من اینجا اقامت دانشجوی هست و استادی که قراره در استرالیا استاد راهنمای من باشه توصیه کرده که از آلمان اقدام نکنم.
    یک سوال دیگه هم دارم. این دومین ارشد من هست و قبلا یکی‌ هم از ایران گرفتم. این می‌تونه مشکل ساز باشه؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

از منتظرین ویزا کسی این هفته ویزا نگرفته؟ دیگه نزدیک اخر مارچ هستیم و باید این هفته نتایج بعضی هارو را اعلام کنند

Junior Member

سلام،

من هم امروز مطلع شدم که ویزام صادر شده. افسر پرونده بهم گفت که 5 مارس نامه گرنت ویزات رو فرستادم. منتهی من هیچ ای میلی نگرفته بودم.

خلاصه من هم امروز با پیگیری کردن، از صدور ویزام مطلع شدم. پیشنهاد میکنم که باقیه دوستان یک میلی به افسر پرونده بزنن و پیگیری کنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)