نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: 1

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 42 از 134 نخستنخست ... 32333435363738394041424344454647484950515292 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 411 تا 420 , از مجموع 1340

موضوع: روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : روادید دانشجویی استرالیا - مدارک مورد نیاز

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid2010 نمایش پست ها
    یک سوال دیگه اینکه ترجمه معافیت تحصیلی من سربرگه و خوب مبدونید معافیت تحصیلی مهر NAATI یا وزارت خارجه و دادگستری رو نمیخوره میخواستم بدونم مشکل ساز نمیشه که؟
    لینک من را یکبار بخوانید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1965471

Junior Member

دوستان عزیز

من می خوام ویزای دانشجویی مو تمدید کنم. پروسه تمدید همان پروسه اقدام برای ویزا است. دوباره همه چیز از اول. من ۴و۵ سال پیش ویزا گرفته بودم ولی گویا الان شرایط و پروسه عوض شده. می خواستم بدونم که باید از کجا شروع کنم. البته دیدم تاپیکی با این عنوان وجود داره ولی تاریخش ۲۰۱۳ هستش و خیلی به روز به نظر نمی آد. در ضمن من الان ایران هستم.

ممنون

Junior Member

سلام دوستان. بازم سوال دارم. ممنون می شم دوستان عزیز به سوالم جواب بدند.
    در ایمیل offer of addmision من طول دوره 4 سال نوشته شده و طول اسکالرشیپ 3 سال و طول بیمه 56 ماه.
    Commenced: 27 July 2015
    Minimum Submission Date : 26 July 2018
    Maximum Submission Date: 26 July 2019
    میشه لطفا راهنماییم کنید آیا واسه ویزا لازمه من حساب بانکی نشون بدم؟ این سه سال و چهارسال موضوش چیه؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TFS + Research Stipned, UNSW- PhD Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sarilala نمایش پست ها
    در ایمیل offer of addmision من طول دوره 4 سال نوشته شده و طول اسکالرشیپ 3 سال و طول بیمه 56 ماه.
    میشه لطفا راهنماییم کنید آیا واسه ویزا لازمه من حساب بانکی نشون بدم؟ این سه سال و چهارسال موضوش چیه؟
    ممنونم
    برای من هم دقیقا همین شکله به شخصه دو تا حساب بانکی و سند یه ماشین بنام خودم ارسال کردم ولی طبق تجربه ای که تو فروم داشتم الزامی نیس. البته اگر بتونید یه حساب بانکی برا یک روز فقط باز کنید و گواهی تمکن بگیرید خیلی خوبه و امتیاز مثبته
    UNSW, TFS+Living Costs, PhD Civil Engineering Subclass 574 , ارسال مدارک: 20 می 2015 توسط DHL دریافت مدارک توسط سفارت استرالیا در اردن: 24 می 2015- صدور فایل نامبر:27 می 2015- درخواست مدیکال: 9 جون 2015- ارسال مدیکال و رزومه 13 جون 2015 -گرنت ویزا:5 جولای 2015

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farshid2010 نمایش پست ها
    برای من هم دقیقا همین شکله به شخصه دو تا حساب بانکی و سند یه ماشین بنام خودم ارسال کردم ولی طبق تجربه ای که تو فروم داشتم الزامی نیس. البته اگر بتونید یه حساب بانکی برا یک روز فقط باز کنید و گواهی تمکن بگیرید خیلی خوبه و امتیاز مثبته
    ممنونم آقای فرشید. امیدوارم ویزاتون هر چه سریعتر گرنت بشه.
    آقایون Hamed و Vahidet میشه نظر شما رو هم داشته باشم.
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anajmi نمایش پست ها
    لینک من را یکبار بخوانید

http://www.applyabroad.org/forum/sho...t=#post1965471
    ممنونم
    Hi,
    I'm a PhD student in Australia in my last year. Most of the offers are like this. You are waived from paying the tuition fees for 4 years and your stipend scholarship is for 3 years and they usually extend it for extra 6 months. And visa is granted for 4 years and 3 months I think
    ویرایش توسط vahidet : May 21st, 2015 در ساعت 06:05 AM دلیل: وبرایش نقل قول ها

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_2015 نمایش پست ها
    دوستان عزیز

من می خوام ویزای دانشجویی مو تمدید کنم. پروسه تمدید همان پروسه اقدام برای ویزا است. دوباره همه چیز از اول. من ۴و۵ سال پیش ویزا گرفته بودم ولی گویا الان شرایط و پروسه عوض شده. می خواستم بدونم که باید از کجا شروع کنم. البته دیدم تاپیکی با این عنوان وجود داره ولی تاریخش ۲۰۱۳ هستش و خیلی به روز به نظر نمی آد. در ضمن من الان ایران هستم.

ممنون
    این تاپیک هنوز هم به روز هست. اما در مورد پروسه تمدید ویزای دانشجویی مطمئن نیستم. یه ایمیل به سفارت استرالیا در اردن بزنین (student.visas.amman@dfat.gov.au) و ازشون سوال کنین. لطف کنین جوابشون رو اینجا هم بذارین تا بقیه هم استفاده کنن.

Junior Member

سلام
    دوستان کسی می تونه به سوالم جواب قطعی بده. می خوام مدارکمو تا چند روز دیگه بفرستم. خواهش می کنممممممممممم.

ممنونم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

دوست عزیز خیلی سخت میگیری شما!
    هزاران نفر همین نامه هارو گرفتن و سفارت هم اشنا هست با این موارد...
    طول دوره 3 سال هست و تحت شرایط خاص به 3.5 و 4 سال هم کشیده میشه و استاد سال اخر تقاضا میده و حل میشه داستان...
    بیمه هم باید 56 ماه باشه که هست و مشکل خاصی نداره چون بعد از درس یک مدت هم میتونید بمونید در استرالیا و به همین خاطر از طول دوره بیشتر هست...
    زمان شروع دوره هم زیاد سخت گیر نیستند و از هر وقت رفتید شروع میکنید و این تاریخ ورود و خروج حدودی هست... لطفا سوالات تکراری نپرسید ... حساب بانکی هم اگر مجرد هستی خیلی ضروری نیست اما مفید هست... مثل ویتامین C میمونه... بخوری خوبه... نخوری هم زنده میمونی! همه دم ویزا یک استرس میگیرن و بعدش میرن یک خواب زمستانی بلند مدت تا نتیجه ویزا بیاد.... شما سعی کن Job Offer بگذاری و اگر متاهل هستی حتما نامه حساب بانکی بدی... چون بورس برای یک نفر کافی هست و نه دو نفر... البته بجه ها با زندگی دانشجویی با همین مقدار پول هم زندگی میکنند و مشکلی نیست... شما زحمت بکش و از سال 2014 تا الان کل پست هارو بخون... خیلی موارد دستتون میاد
    سلام
    دوستان کسی می تونه به سوالم جواب قطعی بده. می خوام مدارکمو تا چند روز دیگه بفرستم. خواهش می کنممممممممممم.

ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    دوست عزیز خیلی سخت میگیری شما!
    هزاران نفر همین نامه هارو گرفتن و سفارت هم اشنا هست با این موارد...
    طول دوره 3 سال هست و تحت شرایط خاص به 3.5 و 4 سال هم کشیده میشه و استاد سال اخر تقاضا میده و حل میشه داستان...
    بیمه هم باید 56 ماه باشه که هست و مشکل خاصی نداره چون بعد از درس یک مدت هم میتونید بمونید در استرالیا و به همین خاطر از طول دوره بیشتر هست...
    زمان شروع دوره هم زیاد سخت گیر نیستند و از هر وقت رفتید شروع میکنید و این تاریخ ورود و خروج حدودی هست... لطفا سوالات تکراری نپرسید ... حساب بانکی هم اگر مجرد هستی خیلی ضروری نیست اما مفید هست... مثل ویتامین C میمونه... بخوری خوبه... نخوری هم زنده میمونی! همه دم ویزا یک استرس میگیرن و بعدش میرن یک خواب زمستانی بلند مدت تا نتیجه ویزا بیاد.... شما سعی کن Job Offer بگذاری و اگر متاهل هستی حتما نامه حساب بانکی بدی... چون بورس برای یک نفر کافی هست و نه دو نفر... البته بجه ها با زندگی دانشجویی با همین مقدار پول هم زندگی میکنند و مشکلی نیست... شما زحمت بکش و از سال 2014 تا الان کل پست هارو بخون... خیلی موارد دستتون میاد
    آقای حامد ممنون از جوابتون. در واقع من همه پست ها رو خوندم. Job offer هم گرفتم. یه لحظه فقط شک کردم سر این 3 و4. خودتون که خوب می دونید آدم این روزا چه استرسی داره. خیالم راحت شد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)