صفحه 12 از 23 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 229

موضوع: آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

Member mehrfarid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran

پیش فرض پاسخ : آزمایش های پزشکی ( Medical ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط a_paydar نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم

من چندسال پیش یک عدد سنگ در کیسه صفرام پیدا شد. البته این سنگ فعلا هیچ علامت و دردی نداره، هیچ داروی خاصی هم مصرف نمی کنم و هیچ مراقبت پزشکی هم لازم ندارم.

سوالم اینه که آیا این مورد جزو بیماری هایی هست که باید اعلام بشه؟ آخه جایی در فرم ها ندیدم.

این مسئله هیچ کار خاصی لازم نداره تا زمانیکه دردناک بشه، اون موقع باید عمل جراحی کرد. با توجه به این مسئله، چه کارهایی باید انجام داد که بعدا در خاک استرالیا با مشکلی مواجه نشم؟ آیا این مسئله رو باید عنوان کنم در فرم های ویزا؟

لازم به ذکر هست من برای ویزای موقت 457 اقدام می کنم و باید بیمه خصوصی تهیه کنم. آیا این بیمه در صورت وقوع، هزینه های عمل جراحی کامل رو پوشش میده؟

از دوستان عزیزم ممنون میشم اگر در این زمینه نظر خودشون رو بهم بگن.
    با تشکر فراوان
    می تونی اعلام نکنی و مشکلی نداره ولی اگر می تونسیتید زودتر عمل کنید بهتر بود. همسر من این مشکل رو داشت و چون دردناک ب.د عمل کرد برای مدیکال هم دکتر متوجه جای عمل نشد چون لاپروسکپی بود ولی خود همسرم بهشون گفت که سنگ صفرا داشته و عمل کرده. دکتر هم پرسید حتما ژنتیکی بوده چون تو این سن خیلی کمه و اینا. ولی مشکلی نداشت مدیکال ویزامون هم گرنت شد.

Junior Member

باسلام
    من برای دانشجویی فوق لیسانس مهندسی عمران اقدام کردم.از من آزمایش خون نیز گرفتند.چرا از بعضیها فقط آزمایش ادرار میگیرند؟

نقل قول نوشته اصلی توسط talabala نمایش پست ها
    باسلام
    من برای دانشجویی فوق لیسانس مهندسی عمران اقدام کردم.از من آزمایش خون نیز گرفتند.چرا از بعضیها فقط آزمایش ادرار میگیرند؟
    سلام
    فقط بيمارستان آتيه آزمايش خون ميگيره، ايران مهر و دي آزمايش خون نميگيرن.
    مورد خاصي نيست.
    در ضمن لطفا جدول مربوط به ويزا رو لطفا پر كنيد. اين لينك:
    https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    سلام
    فقط بيمارستان آتيه آزمايش خون ميگيره، ايران مهر و دي آزمايش خون نميگيرن.
    مورد خاصي نيست.
    در ضمن لطفا جدول مربوط به ويزا رو لطفا پر كنيد. اين لينك:
    https://docs.google.com/spreadsheet/...rive_web#gid=0
    با سلام مجدد خدمت شما عزیزان
    ولی من بیمارستان دی رفتم و از من آزمایش خون گرفتن..!!!
    شاید قانون جدیده یا برای فوق لیسانسه

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

سلام به همه دوستان،
    من تست پزشکی رو امروز رفتم بیمارستان ایرانمهر انجام دادم. ویزای من 476 هست که 18 ماهست.
    صبح ساعت 8 به من وقت داده بودن که من 7:40 اونجا بودم. باید از قبل فرم ها پر کنید و پرینت بگیرین. من یادم رفته بود نهایت رفتم بخش کامپیوترشون واسم پرینت گرفتن. بعد بر گشتم و فرم ها رو یکی از منشی های دکتر قسمت خودشون رو پر کرد. بعدش ازم تست بینایی، وزن، قد و فشار خون گرفت. بعدش منتظر شدم دکتر بیاد. بعد یک ساعت رفتم پیش دکتر لباسام رو دراوردم و معاینم کرد و پاسپورتم رو گرفته بودن اطلاعات رو تو فرمم وارد کرد بعدش رفتم پایین که تست ادرار انجام بدم. اونجا هم یه 10 دقیقه‌ای طول کشید. بعدش رفتم بخش رادیولوژی و عکس از قفسه سینم گرفتم و تمام.
    فقط یه چیزی من دیدم اینجا هی در مورد آزمایش خون میپرسن. اتفاقا دکتر بعد از معاینه هم به پرستار گفت که بره واسه آزمایش خون که پرستار گفت مدت ویزاشون زیر 4 ساله و چون مربوط به بخش درمانی(مثل دکتر و پرستار و ...) نیستن احتیاجی به آزمایش خون نیست. من اومدم بیرون هم منشی شون گفتن پروندتم نگاه میکنم بهت خبر میدم. که من بعد از عکس قفسه سینه رفتم پیشش گفت نیازی نیست. به این دلیل گفتم که بدونید و پول بیخود ندید واسه ویزاهای زیر 4 سال اگر دکتر، پرستار و ... نیستید.
    در مورد هزینه هم 350 دکتر شد بعدش 8.8 ادرار. عکس هم 85.8 شد. در مجموع 445 تومن شد. برخورد همه خوب بود فقط این معطلی واسه دکتر یکم بد بود چون وقت قبلی داشتم ولی باز یک ساعت و ربع معطل شدم.اصلا هم شلوغ نبود. برای تست مدیکال سفارت اون ساعت فقط من بودم. خانمی که فرم های من رو پر کردن و ازم اون ازمایش های بالا رو گرفتن(بینایی، فشار و ...) خیلی خوش برخورد و صبور بودن. دکتر هم برخوردشون خوب بود. در کل من به دوستان اینجا رو واسه مدیکال پیشنهاد میکنم.
    visa: subclass 476 , lodge: 9 March 2015 , case officer: May 2015 , Health examination: 9 May 2015 , Grant: 11 May 2015 , to: Australia 1 June 2015

Junior Member

سلام دوستان

کسی اصفهان آزمایش های مدییکال رو انجام داده؟

Member Maziar_Rafiei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    بیوالکتریک- پلی تکنیک تهران

سلام، من مدیکالم رو روز 3 شنبه رفتم بیمارستان ایران مهر انجام دادم. هنوز نتایج نیومده تو پرتال ویزام. میخواستم بدونم چند روز طول میکشه این فرایند با توجه به اینکه بیمارستان ایران مهر هم مثل بقیه نتایج رو انلاین میفرسته؟
    ممنون بابت جواب‌هاتون
    visa: subclass 476 , lodge: 9 March 2015 , case officer: May 2015 , Health examination: 9 May 2015 , Grant: 11 May 2015 , to: Australia 1 June 2015

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان من امروز مدیکالم رو توی استانبول انجام دادم، 4 ساعت بعد هم جوابش رو دکتر برای DIBP فرستاد یه کپی از نتیجه رو هم برای خودم ایمیل کرد. هزینش هم 195 لیره (حدودن 240 هزار تومن) توی American Hospital برای مدیکال اگزمینیشن و عکس قفسه سینه.
    وقت رو هم تلفنی یه هفته قبلش گرفتم و کلن 40 دقیقه بدون معطلی کارم انجام شد.
    خلاصه برای دوستانی که از اروپا برای ویزا اقدام میکنن استانبول خیلی به صرفه تره (مثلن اگه با سوییس مقایسه کنیم با بلیط هواپیما و هتل هزینه مدیکال ترکیه بازم ارزون تر درمیاد)!
    آیا وقت آن نرسیده که از کسانی که به ما کمک میکنند با دادن امتیاز قدردانی کنیم؟ نه نرسیده واقعن؟!؟!

Senior Member

ایا برای دریافت ویزای توریستی استرالیا معاینه پزشکی لازمه؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط Nastarann نمایش پست ها
    ایا برای دریافت ویزای توریستی استرالیا معاینه پزشکی لازمه؟
    خیر لازم نیست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)