نقل قول نوشته اصلی توسط Yaldaa64 نمایش پست ها
با سلام. بله حتما.
همسر من کارشناسی ارشد مکانیک با گرایش تبدیل انرژی خونده. سه سال سابقه کار در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی در صنایع و همچنیین فعالیت های مرتبط با مهندس فرآیند رو داشته. تو شرکتشون هم تو بخش فرآیند نیروگاه کار میکنه. برای assessment مدرکش میخواد کد رشته رو انتخاب کنه. به همین خاطر به سایت
http://www.abs.gov.au/ausstats/abs@.nsf/Product+Lookup/1220.0~First+Edition,+Revision+1~Chapter~UNIT+GROU P+2335+Industrial,%20Mechanical%20and%20Production %20Engineers
R مراجعه کرد و دید Industrial Engineer با کد 233511به زمینه کاریش نزدیکتره مخصوصا که ذکر کرده این کد برای Process Engineer آورده شده است. ولی نگرانه این کد رشته برای مهندسین صنایع باشه نه مکانیک. از طرفی انتخاب کد 233512 با عنوان mechanical engineer هم منطقی نیست چون برای aircondition engineer و ventelation engineer در نظر گرفته شده است. خیلی ممنون از راهنماییتون
به نظر من اینکه ذیل عنوان Mechanical Engineer اومده دو Specialization رو ذکر کرده با عنوان های Air Conditioning Engineer و Heating and Ventilation Engineer به این معنا نیست که مهندسی مکانیک محدود میشه به این دوتا شاخه (البته اینجا ویرایش جدیدتر این شرح وظایف اومده و سه زیر شاخه برای مهندسی مکانیک ذکر کرده). چون مهندسی مکانیک بسیار گسترده است و مسلما در این دو یا سه زیر شاخه خلاصه نمیشه.

به نظر من همسرتون باید برای رشته Mechanical Engineer اقدام کنن.