صفحه 10 از 158 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 1574

موضوع: ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : ارزیابی مدارک ( Assessment ) استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    دوستان سلام

من لیسانسمو سال 88 ایران گرفتم و بعد از اون به مدت دو سال و خورده ای کار تمام وقت فنی و مهندسی کردم. بعد از اون پذیرش برای فوق لیسانس گرفتم و سال 91 برای تحصیل از کشور خارج شدم. بعد از گرفتن فوقم به کشور برگشتم و الان به مدت بیش از یک سال هست که کار تمام وقت در زمینه فنی و مهندسی می کنم. بنابراین الان من سه سال و خورده ای مجموعا سابقه کار دارم که به Engineering Australia و اداره مهاجرت اعلام کنم و امتیاز سابقه کار رو بگیرم.
    سوالی که برای تعداد زیادی از دوستان مطرحه و من هنوز نتونستم جواب روشنی براش پیدا کنم اینه که: آیا با توجه اینکه من مدرک فوق دارم ، سابقه کار بعد از لیسانس من که قبل از فوق لیسانس بوده به حساب نمی آد؟
    برخورد Engineering Australia و اداره مهاجرت هرکدوم با این قضیه چی هست و اساسا این سوالی که من مطرح کردم در حوزه مسوولیت کدام یک از این دو سازمان میگنجه؟
    ممنون میشم اگه فرد یا افرادی جوابی برای این سوال داشته باشن با ما درمیون بذارن و این موضوع رو به بحث بگذارن!
    تا جایی که من میدونم، در حالتی که رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد شما یکسان هست (یا تقریبا یکسان هست و حداقل در یک زمینه هستند)، ملاک Engineers Australia برای اینکه شما مهارت و دانش لازم برای انجام کار در اون زمینه رو کسب کرده باشین، به پایان رسوندن دوره کارشناسی هست. بنابراین تمام سوابق کاری شما بعد از دوره کارشناسی مورد محاسبه قرار میگیره، حتی اگر قبل از دوره کارشناسی ارشد شما باشه.

Junior Member Buddha آواتار ها

دوستان من 3 سال پیش توسط ACS استرالیا اسس شده ام. مدارکم هنوز در سایتشان موجود است. می خواهم بار دیگر اسس شوم.
    مدارکی که قبل از این در سایتشان آپلود کرده ام توسط شخصی مهر certified copy خورده است که دیگر فعالیت نمی کنند.
    آیا باید مدارک را دوباره کپی برابر اصل کنم و یا همان قبلی ها قابل قبول هستند؟

ممنون می شوم راهنمایی کنید.
    I handed my passport to the immigration officer, and he looked at it and looked at me and said, "What are you?"

سلام

من کاردانی فنی عمران گرایش کارهای عمومی ساختمان از دانشگاه آزاد با معدل 12.5 دارم .سابقه کار

مرتبط نقشه کشی در 10 سال گذشته 3.5 سال با بیمه دارم.

سنم 31 سال هست .هم نقشه کشی و هم تکنسین عمرانی جزو لیست مشاغل هستش.

برای اقدام باید چی کار کرد؟

آیا برای اسس اولیه آیلتس لازمه همون اول یا نه ؟

بزودی آیلتس میگیرم .آزمونهای ناتی و گرفتن اسپانسری رو هم نمیدونم چه زمانی و چگونه بایذ براش

اقدام کنم.

ممنون از راهنمایی شما

سلام خسته نباشید. ببخشید که من کمکی در این زمینه نمی تونم بکنم اما چون هم رشته هستیم می خواستم بدونم شما نمونه cdr ماشینهای کشاورزی دارید ؟ ممنون می شم اگه راهنمائی کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    سال نوی همگی مبارک

یک سوالی داشتم. برای ترجمه سابقه بیمه، باید همشو یک جا صادر بشه یا میشه خورد خورد از هر شعبه استعلام گرفت و ترجمه کرد؟

Junior Member

سلام دوستان

من 2 سال از سابقه کارم همزمان با فوق لیسانس بوده و بعد اون هم تا الان 2 سال سابقه کار دارم. دوستی میگفت توی اسس مدارک سابقه کار بعد از گرفتن مدرک رو حساب می کنن. با این احتساب من الان 2 سال سابقه کار دارم که تو محاسبه امتیازات مهاجرت حساب نمیشه. جایی خوندم که می گفت اگه با مدرک لیسانس اقدام کنم میتونم سابقه بیشتری رو در اصل ارائه بدم. نظر شما چیه؟ آخه میشه من با وجود داشتن مدرک فوق لیسانس برای مدرک لیسانسم مدارکم رو بدم اسس کنند؟ با توجه به این مسئله که من الان ویزام اومده و در کلیه مدارکم اشاره کردم که فوق لیسانس دارم...

ممنون میشم سریع جواب بدید...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط salma1363 نمایش پست ها
    فکرنکنم بشه چون دارالترجمه فقط دانشنامه را ترجمه می کنه و مهر دادگستری میزنه. مدرک موقت قابل ترجمه نیست.

من ویزای 476 گرفتم ..مدارک لیسانس و فوق لیسانس که دو تاشم موقت بودن دادم ترجمه و مهر ناتی هم زدم و اصلا مشکلی هم نبود. البته برای اسس مدارک نمیدونم...اگه بشه که محشره.... اگه کسی تجربه ای داره بگه! ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط moj_86 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من 2 سال از سابقه کارم همزمان با فوق لیسانس بوده و بعد اون هم تا الان 2 سال سابقه کار دارم. دوستی میگفت توی اسس مدارک سابقه کار بعد از گرفتن مدرک رو حساب می کنن. با این احتساب من الان 2 سال سابقه کار دارم که تو محاسبه امتیازات مهاجرت حساب نمیشه. جایی خوندم که می گفت اگه با مدرک لیسانس اقدام کنم میتونم سابقه بیشتری رو در اصل ارائه بدم. نظر شما چیه؟ آخه میشه من با وجود داشتن مدرک فوق لیسانس برای مدرک لیسانسم مدارکم رو بدم اسس کنند؟ با توجه به این مسئله که من الان ویزام اومده و در کلیه مدارکم اشاره کردم که فوق لیسانس دارم...

ممنون میشم سریع جواب بدید...
    دوست عزیز این تا حدی به این موضوع بستگی دارد که شما به امتیاز سابقه کار نیاز داشته باشید یا خیر. من موارد زیادی را می شناسم که چون رشته فوق لیسانسشون در لیست مشاغل نبوده مدرک لیسانسشون رو برای ارزیابی فرستادند. این تا حدی به شرح وظایف شما در نامه گواهی سابقه کار بستگی دارد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط anooshkashpel نمایش پست ها
    دوست عزیز این تا حدی به این موضوع بستگی دارد که شما به امتیاز سابقه کار نیاز داشته باشید یا خیر. من موارد زیادی را می شناسم که چون رشته فوق لیسانسشون در لیست مشاغل نبوده مدرک لیسانسشون رو برای ارزیابی فرستادند. این تا حدی به شرح وظایف شما در نامه گواهی سابقه کار بستگی دارد.
    خب من قطعاً به امتیاز سابقه کار نیاز دارم. ولی میخوام ببینم اگه برای اسسمنت مدرک لیسانسمو ارائه بدم مشکلی نداره؟ البته اینو هم درنظر دارم که دانشگاه لیسانسم تو سکشن 1 حساب میشه و 15 امتیازشو میگیرم.

Junior Member

دوستان با سلام و تبریک سال نو

من حدود 1 ماه است که ویزای 476 ام اومده که همینطور که میدونید 18 ماه اقامت دارم. چندتا سوال دارم.
    1. آیا همزمان میتونم برا ویزای 189 یا 190 (ویزا دائم) اقدام کنم؟
    2. اعتبار اسسمنت مدارک چند وقته؟ یعنی اگه به فرض مدارکم امسال تابستان اسسمنت بشه (من تازه اواخر شهریور میرم استرالیا) تا کی میتونم از این اسسمنت استفاده کنم؟ با استناد به اینکه 60 امتیازم سال دیگه کامل بشه و اون موقع بتونم برا ویزای دائم اقدام کنم! مثلاً اگه سال دیگه پرونده ویزا 189 باز کنم نمیگن تو این یکسالی که از اسسمنت مدارکت میگذره چه میکردی؟
    3. من برا ویزا 476 مدرک موقتم رو ترجمه کردم، مهر ناتی زدم و فرستادم و مشکلی پیش نیومد، برا اسسمنت هم میشه همونارو بفرستم؟ ( لازم نیست که اصل مدرک رو بخرم؟ )

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)