صفحه 202 از 252 نخستنخست ... 102152192193194195196197198199200201202203204205206207208209210211212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,011 تا 2,020 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

بادرود. لطفا شانس من را برای فول فاند بفرمایید؟
    ۱- دانشگاه لیسانس: سراسری شهرستان / رشته تحصیلی: مهندسی شیمی / معدل: 14

۲- دانشگاه فوق لیسانس:سراسری شهرستان / رشته تحصیلی:مهندسی شیمی / معدل:16.52
    ۳-نمره زبان (آیلتس/تافل) = آیلتس 6.5
    ۴-نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing= ندارم

۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس) = 5 مقاله ای اس ای یا ایمپکت فکتور 3.5 دوتا اسم اول و دوتااسم دوم 2 تا مقاله اسکوپوس و 1کنفرانس بین المللی و 7 مقاله آندر ریویو احتمالا با ایمپکت بالای 2
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...):
    ۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) مدنظر برای پذیرش.= رشته مهندسی شیمی / دانشگاه رنک زیر 500 / فول فاند
    نکته مهم: من سال 1/94 فازغ التحصیل شدم و 10/95 سربازیم تموم شد و از اون موقع تا حالا 3-5 تا مقاله آی اس آی دادم. آیا این می تواند گپ را پوشش دهد؟

دانشگاه کارشناسی :آزاد
    معدل کارشناسی : 13.66
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:عمران-عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد قزوین
    معدل کارشناسی ارشد :16.80
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :شهرسازی-برنامه ریزی شهری
    تعداد مقالات :1 ایمپکت فکتور 6
    سابقه کار: 7 سال 2 سال تدریس
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 7 آیلتس
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: همه دانشگاهها
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند

ApplyAbroad Superstar

سلام برای ارشد که حتما موفق خواهید شد مشروط به اینکه مهارت زبان که فرمودید را قالب مدرک معتبری مثل آیلتس و توفل منعکس کنید. برای دکتری کمی زمانبر تر هست و بالقوه حتما ممکن. تهیه پروپوزال قوی از اولین گامها برای گرفتن ادمیشن دکتری است. موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    financial mathematics- institute for advanced studies in basic sciences in IRAN_ZANJAN

دانشگاه کارشناسی : پیام نور اصفهان
    معدل کارشناسی : 17
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: ریاضی کاربردی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : تحصیلات تکمیلی زنجان
    معدل کارشناسی ارشد :19
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :ریاضیات مالی
    تعداد مقالات : دوتا دارم ک در مرحله نوشتنه و در فرصت چندماهه تموم میشه
    سابقه کار: 4 سال کارگزار بورس اوراق بهادار و تحلیلگر سهام ایران بودم
    سابقه دریافت بورس :
    تالیف و یا ترجمه کتاب :در شرف نوشتن
    نمره زبان انگلیسی: میتوانم ایلتس 6/5 ب بالا کسب کنم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: همه دانشگاهها..رشته های مالی
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند

Junior Member

سلام دوستان، خیلی ممنون میشم نظرتون رو برای پذیرش گرفتن از استرالیا با فاند درمورد رزومه ی من بدونم.

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : مهندسی صنایع از دانشگاه غیرانتفاعی با معدل 19.20
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) : آیلتس یک بار دادم با بند اسکور 6.5 و میخوام دوباره برای 7 یا 7.5 بدم
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing : میخوام تابستان امسال امتحان بدم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس): یک مقاله کنفرانس، یک مقاله ISI springer که تا دو ماه دیگه باید چاپ بشه، 2 مقاله کنفرانسی غیر مرتبط به صنایع و تو حوزه ی مکاترونیک
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) :3 سال سابقه ی کار مرتبط به رشته و یکسال کار پاره وقت خارج از کشور، چنتا جایزه بهترین دانشجو ، شاگرد اول ورودی ها، تموم کردن لیسانس در هفت ترم و همینطور 1 سال RA

۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) : برام اینکه فول فاند باشه خیلی مهمه و میخوام برای مستر تو حوزه ی صنایع اقدام کنم یا رشته های مرتبط مثل کنترل پروژه و یا تحقیق در عملیات

سلام با توجه به رزومم من میخوام برای مستر استرالیا اقدام کنم(برای دکتری هم فاند بدن خیلی خوبه). میخوام ببینم شانسی برای دریافت بورس و اسکلارشیپ دارم؟ چون فک کنم برای دکتری سخت بگیرن.
    دانشگاه کارشناسی : صنعتی شاهرود

معدل کارشناسی : 14

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: شیمی محض

دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه سیستان و بلوچستان

معدل کارشناسی ارشد :17.96

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :شیمی معدنی. نانو شیمی

تعداد مقالات : یک ISI با ایمپکت 1.3 که ریوایز ماینور خورده و منتظر جوابشم

سابقه کار: مرتیط نیست

سابقه دریافت بورس :-

تالیف و یا ترجمه کتاب :-

نمره زبان انگلیسی: 6.5 اورال.اسپیکینگ 7.لیسنینگ 7.5. رایتینگو ریدینگ 6

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: متوسط.گروه G8 میدونم شاید شانسی نداشته باشم

اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند چون متاهلم
    با تشکر

Junior Member nmn آواتار ها

سلام به دوستان عزیزم. نمیدونم چرا بخش استرالیا زیاد فعال نیست و به پست های کمی پاسخ داده میشه ولی امیدوارم به پست من جواب داده بشه
    میخوام شانس ام رو برای پذیرش و فاند بررسی کنم و ممنون میشم نظراتتون رو بدونم
    دانشگاه کارشناسی : آزاد قزوین
    معدل کارشناسی : 15.47
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
    دانشگاه کارشناسی ارشد :--
    معدل کارشناسی ارشد :--
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :--
    تعداد مقالات :ندارم
    سابقه کار: بیش از 9 سال سابقه کاری مرتبط در حوزه تولید نرم افزار در شرکت های معتبر
    سابقه دریافت بورس :--
    تالیف و یا ترجمه کتاب :--
    نمره زبان انگلیسی: به تازگی آیلتس شرکت کردم و هنوز نتیجه اش نیومده ولی امیدوارم که بالای 6.5 بشه
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: رشته computer science و دانشگاه برام زیاد فرقی نداره
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

Junior Member

سلام
    نگفتين براي چه مقطعي ميخواهين اپلاي كنين، اما اگر منظورتون دكتري هست بايد بگم سيستم استراليا با امريكا فرق داره يعني براي دكتري بايد حتما ارشد داشته باشين اونم ٢٥ درصدش تز باشه مگر معدل ليسانس بالاي ١٩ باشه، من تو دو سه سال اخير نديدم كسي از ليسانس به دكتري فاند بگيره لااقل تو اين فروم، شايدم بوده من بي اطلاع باشم.

اما اگر براي ارشد ميخواهين اقدام كنين، بازم استراليا معمولا به خارجي ها براي ارشد فاند نميده، من تو اين فروم چند سال اخير نديدم همچين كيسي رو.
    شما بهتره بعد از گرفتن زبان به امريكا، كانادا و اروپا نظري داشته باشين هر چند ميتونين استراليا هم مكاتبات رو بكنين ببينين چي ميگن.
    تو استراليا دو گروه دانشگاه هست، يسري معدل ليسانس و ارشد براشون مهمه يسري هم داشتن مقالات معتبر، شايدم يسري باشن هر دو تاش

موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط nmn نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیزم. نمیدونم چرا بخش استرالیا زیاد فعال نیست و به پست های کمی پاسخ داده میشه ولی امیدوارم به پست من جواب داده بشه
    سابقه کار: بیش از 9 سال سابقه کاری مرتبط در حوزه تولید نرم افزار در شرکت های معتبر
    نمره زبان انگلیسی: به تازگی آیلتس شرکت کردم و هنوز نتیجه اش نیومده ولی امیدوارم که بالای 6.5 بشه
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: رشته computer science و دانشگاه برام زیاد فرقی نداره

ApplyAbroad Superstar

سلام پذیرش در رشته شما خیلی رقابتی است و دانشجوهای زیادی برای فاندهای بسیار بسیار محدود ارشد رقابت میکنند. نمره زبان خیلی خوب و داشتن کار منتشر شده وقتی در کنار سابقه خیلی مفید کار که شما دارید قرار بگیرد شرایط شما را نسبت به دیگر رقبا بهتر میکند و کاستی ها را تا حد زیادی پوشش میدهد. باید یک برنامه ریزی خیلی دقیق داشته باشید. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط nmn نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

دوست عزيز شما مداركت براي اپلاي كامله منتهي بايد قبلش استاد پيدا كنيد، الان اگر مقالت اكسپت شه بنظر شانست متوسطه، اگر مقالات رو بتوني اضافه كني شانست ميره بالاتر اما اگر نميتوني اضافه كني استاد پيدا كن و اپلاي كن و منتظر باش

اول اينكه مستر دوم رو بنظرم بيخيال شو، چون امكان بورس دادنش ١ درصد هست و اگرم هم بگيري امكان اينكه ويزات ريجكت شه ٩٩ درصده.
    اما برا دكتري. در مورد بورس و متاهل بودن هم بورس استراليا معمولا دو نوع هست كه iprs كه جديدا ميگن RTP كه دولتي هست و يه نوع بورس كه مشابه همون دولتي هست منتهي دانشگاه تامين ميكنه، فرق زيادي با هم ندارن، ميزان شهريه رو كاور ميكنن و مبلغ هزينه زندگي هم فرقي با هم ندارن، تنها تفاوتشون اينه كه ايا بيمه ٤ ساله رو كاور ميكنه بورس دانشگاه يا نه، بورس دولتي RTP بيمه و هزينه ويزا رو هم كاور ميكنه (٢٢٥٠+٥٠٠ دلار استراليا) و از اين لحاظ همه دانشگاه ها مثل همن اما برخي دانشگاها در خصوص بورسي كه خود دانشگاه ميده بيمه و ويزا رو نميده، مثل مككواري كه بورس دانشگاه بيمه و هزينه ويزا رو نميده اما همين دانشگاه اگر بورس دولتي RTP رو بگيري همه رو كاور ميكنه. بعضي دانشگاه ها براي بورس دانشگاه بيمه رو هم كاور ميكنن مثل ادلايد.
    يه بورس ديگه هم هست به نام endeavor كه اونم بورس دولتي استراليا هست و بهترين نوع بورس هست با حقوق ماهيانه ٣٠٠٠ دلار استراليا، البته ددلاين اين بورس سالي يبار هست فكر كنم اخر جون، منتهي رقابت بسيار سخته چون همه دانشگاه ها رو با هم جمع ميكنن از توش چندتا رو بورس ميدن.

بورس هاي ديگه هم ميتونن توسط استاد تامين بشن كه تو استراليا كمتر ديده ميشه و ريسكي هست

نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    سلام با توجه به رزومم من میخوام برای مستر استرالیا اقدام کنم(برای دکتری هم فاند بدن خیلی خوبه). میخوام ببینم شانسی برای دریافت بورس و اسکلارشیپ دارم؟ چون فک کنم برای دکتری سخت بگیرن.
    دانشگاه کارشناسی : صنعتی شاهرود

معدل کارشناسی : 14

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: شیمی محض

دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه سیستان و بلوچستان

معدل کارشناسی ارشد :17.96

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :شیمی معدنی. نانو شیمی

تعداد مقالات : یک ISI با ایمپکت 1.3 که ریوایز ماینور خورده و منتظر جوابشم

سابقه کار: مرتیط نیست

سابقه دریافت بورس :-

تالیف و یا ترجمه کتاب :-

نمره زبان انگلیسی: 6.5 اورال.اسپیکینگ 7.لیسنینگ 7.5. رایتینگو ریدینگ 6

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: متوسط.گروه G8 میدونم شاید شانسی نداشته باشم

اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند چون متاهلم
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)