سلام، خیلی ممنون از پاسخ سریعتون
راستش شاید سوالمو به شیوه بدی مطرح کردم
در واقع می‌خواستم بدونم اپلای کردن با این شرایط واسه بچه های ایرانی کاری شدنی یا معمول بوده و معدل ارشد نسبتا خوب میتونه اون کمیته پذیرشو مجاب کنه معدل لیسانسو نادیده بگیرن یا خیر؟ تو مهندسی موردای خیلی زیادی دیدم که با معدل پایین تونستن پذیرشای با فاند کامل بگیرن میخواستم بدونم شما اطلاعی دارین که واسه بیزینس اسکولها هم مشاهدات اینچنینی داشتیم؟
یه سری سوال دیگه هم داشتم که اگر لطف کنید جواب بدید خیلی ممنون میشم
راستش من از چندین نفر شنیدم که مقاله واسه اپلای مدیریت خیلی نمیتونه اهمیت داشته باشه، چون مقاله تاپ نوشتن تو این حوزه خیلی سخته و مقالات موجودم که حتی ممکنه ISI هم باشن، معمولا تو نشریات سطح پایین هستن که خیلی نمیتونه نظر کمیته پذیرش رو جلب کنه. چفدر این درسته؟
هدف منم در واقع phd هست و بازم اینو شنیدم که واسه دکترا خیلی اهمیتی به سابقه کاری افراد نمیدن. این موضوع چقدر معتبره؟
اگه اینطور نیست و واقعا سابقه کار مهمه حتما باید مدیریتی یا سطح بالا باشه که به عنوان پوینت مثبت تو رزومه در نظر بگیرن؟ من یه سری سابقه کارای جزیی تو دو سه تا شرکت در حد دو سال به صورت پاره وقت داشتم که طبعا چون پوزیشناش مدیریتی نیستن حدس میزنم ذکرکردنشون تو رزومه اهمیتی نداشته باشه....؟
خیلی لطف می کنید اگه توضیح بدین این پیشفرضا و شنیده های من تا چه حد معتبر و نزدیک به واقعیته؟
بسیار سپاسگزارم