صفحه 58 از 63 نخستنخست ... 848495051525354555657585960616263 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 622

موضوع: شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن کمک هزینه تحصیلی

سلام
    میخواستم بدونم با مدرک ارشد از دانشگاه آزاد رشته برق الکترونیک با معدل14.5 و یک مقاله کنفرانس داخلی چقدر شانس پذیرش دکتری برای کانادا دارم؟میتونم با این شرایط فاند بگیرم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط khadem13 نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم با مدرک ارشد از دانشگاه آزاد رشته برق الکترونیک با معدل14.5 و یک مقاله کنفرانس داخلی چقدر شانس پذیرش دکتری برای کانادا دارم؟میتونم با این شرایط فاند بگیرم؟
    با این معدل حتی حد نصاب حداقل معدل لازم برای پذیرش دکترا از بیشتر دانشگاههای کانادا را ندارید. نهایتا شاید بتونید از یک دانشگاه سطح پایین پذیرش بدون فاند ارشد بگیرید.

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

- رشتۀ کاردانی– نام دانشگاه – معدل نهایی
    نرم افزار کامپیوتر - کاردانی آموزشکده فنی تبریز (17 و اندی)، کارشناسی غیر انتفاعی بهار مشهد (17 و اندی)

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    Politecnico Di Milano - Management Engineering - 105 out of 110

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    6.5 ولی سال 2012 که باهاش پذیرش میلان رو گرفتم. با توجه به اینکه ارشد دوره کاملا انگلیسی بود در ایتالیا این آزمون باید تجدید بشود؟

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز ندارم ولی قبل از اپلای میگیرم. با فرض داشتن و اینکه با وجود GMAT باز هم باید IELTS تکرار بشود؟

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    2 تا isi در CJAS ناشر وایلی و IrANIAN STUDIES ناشر T&F
    تالیف کتاب به زبان فارسی
    یک مقاله در موضوع برند هم در حال ریویو در نشریه isi (با فرض چاپ)

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی
    یکی از مقالاتی که چاپ کردم تو 2 تا کنفرانس پذیرش شد برای ارائه ولی نرفتم

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکترا در حوزه برند

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)
    5 سال سابقه کار اجرایی به عنوان سرپرست و مدیر در حوزه فروش، بازاریابی و برند در شرکت های بزرگ در ایران (پس از گرفتن ارشد)

10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funde
    ​فول فاند - متاهل هستم با یک بچه 8 ماهه

توصیه نامه یکی از استاد تزم از ایتالیا و یکی هم در حوزه ی کاریم از ایران (یعنی از صنعت)

با این رزومه چقدر شانس پذیرش فول فاند دارم و از چه کشورهایی؟ ترجیحم به هلند، انگلستان و سنگاپور هست. پیشاپیش ممنون
    ویرایش توسط daniyal_arj : July 20th, 2018 در ساعت 02:33 PM
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Junior Member

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه بجنورد، شهرسازی، 16.86
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: هنر تهران، برنامه ریزی شهری، 17.55
    ۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها): 6.5 آیلتس
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing...ندارم
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس): 6 مقاله کنفرانسی (دو مورد به زبان انگلیسی)،4 مقاله علمی - پژوهشی داخلی
    ۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه: کار در مهندس مشاور هنگام تحصیل و یک طرح پژوهش برای بنیاد نخبگان
    سوال بنده این هست که شانس برای پذیرش دکتری برای رشته شهرسازی یا برنامه ریزی شهری از کانادا یا اروپا دارم که فاند کامل داشته باشه؟
    با تشکر

Junior Member

سلام.
    دوستان من فوق لیسانس عمران از شریف دارم. مشکلی که دارم این است که معدل لیسانس و فوقم پایینه. حدود 14. با توجه به توضیحات دوستان که معدل خیلی مهمه این هم داستانیه... البته تو کارنامه من نوشته معدل کل دپارتمان و هم دوره ای هایم حدود 15.5 است.. آیا اینها اسکیل نمی کنند؟؟
    بهر حال سوال من این است که شرایطم برای اپلای چگونه است. مقاله ندارم. آیلتس 8 دارم. gre هم هنوز ندارم ولی فکر کنم بتونم نمره قابل قبولی (چند؟) بیارم..
    کلی سابقه کار و مدرک PMP هم دارم. فقط چون متاهل هستم قضیه فاند برابم مهمترین است. برای آمریکای شمالی شانسی دارم؟
    برای ارشد یا دکتری.. رشته مدیریت هم اگر باشد خوب است با توجه به داشتن PMP شاید شانسی هم آنجا داشته باشم.

Junior Member

سلام دوستان
    من لیسانس و فوق لیسانس صنایع با معدل خدود 14.5 دارم و البته تو کارنامم میاد که معدل دانشکدمون 15.5بوده. یک مقاله ژورنالی q1 اکسپت شده و دوتاq2 سابمیت شده دارم.6 ماه سابقه کار مرتبط هم دارم. نمره ایلتسمم تخمینی 6 میشه البته بالاتر میبرمش. فقط چون متاهل هستم قضیه فاند برام مهمه. برای کجا شانس دارم به نظرتون؟

سلام. من از یه دانشگاه در آمریکا پذیرش گرفتم. استادم گفت من یه پروپوزال دارم چند ماه دیگه به من ایمیل بده اگه تامین مالی شد برای ترم بهار برم. ولی طی ایمیلی که من بهش زدم گفت تامین مالی نشد. استادم گفت اگه میتونی صبر کنی برای پروپوزال های سال بعد می خوای در نظرت بگیرم. یعنی ترم پاییز 2019 . حالا من باید کی بهش ایمیل بدم ازش بپرسم که پروپوزال هاش تامین مالی شده یا نه؟ من پذیرش ام رو برای ترم پاییز 2019 دیفر کردم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط giga نمایش پست ها
    سلام. من از یه دانشگاه در آمریکا پذیرش گرفتم. استادم گفت من یه پروپوزال دارم چند ماه دیگه به من ایمیل بده اگه تامین مالی شد برای ترم بهار برم. ولی طی ایمیلی که من بهش زدم گفت تامین مالی نشد. استادم گفت اگه میتونی صبر کنی برای پروپوزال های سال بعد می خوای در نظرت بگیرم. یعنی ترم پاییز 2019 . حالا من باید کی بهش ایمیل بدم ازش بپرسم که پروپوزال هاش تامین مالی شده یا نه؟ من پذیرش ام رو برای ترم پاییز 2019 دیفر کردم.
    این رو باید از خودش بپرسید که حدودا کی انتظار داره جواب بگیره. در این بین دنبال استادها و دانشگاههای دیگر هم باشید.

Junior Member

سلام دوستان من مدرک کارشناسیم رو در رشته مهندسی محیط زیست از دانشگاه تهران گرفتم و در ورودیم دارای معدل 17.32 و شاگرد اولم. هیچ مقاله ای ندارم و هنوز امتحان زبان ندادم ولی میتونم وقت بزارم و نمره خوب بیارم .برای ارشد هم استعداد درخشان دانشگاه تهران انتخاب شدم ولی میخوام که از ایران برم .میخواستم بدونم شانسی برای گرفتن فاند کامل دارم ؟اروپا شانسم بیشتره یا امریکا و کانادا؟ و سوال دیگه این که آیا اصلا امکان گرفتن فاند کامل برای مستر وجود داره یا همین ارشد تهرانو که قبول شدم برم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

سلام به شکل کلی فاند برای ارشد خیلی کم است چه در اروپا چه اقیانوسیه و چه آمریکای شمالی.

ولی محال هم نیست و احتمال دارد که با این معدل و دانشگاه خوب موفق شوید جایی را برای فاند پیدا کنید.

پیشنهاد من البته این است که هر دو راه را تواما دنبال کنید یعنی تلاش برای پذیرش از کشورهای دیگر مانعی برای شروع تحصیل در داخل نیست. حتی گاهی برای بعضی کشورها لازم هم هست. مثلا پذیرش در اتریش فکر میکنم منوط به پذیرش در دانشگاههای داخل ایران باشد.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط timarvz نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدرک کارشناسیم رو در رشته مهندسی محیط زیست از دانشگاه تهران گرفتم و در ورودیم دارای معدل 17.32 و شاگرد اولم. هیچ مقاله ای ندارم و هنوز امتحان زبان ندادم ولی میتونم وقت بزارم و نمره خوب بیارم .برای ارشد هم استعداد درخشان دانشگاه تهران انتخاب شدم ولی میخوام که از ایران برم .میخواستم بدونم شانسی برای گرفتن فاند کامل دارم ؟اروپا شانسم بیشتره یا امریکا و کانادا؟ و سوال دیگه این که آیا اصلا امکان گرفتن فاند کامل برای مستر وجود داره یا همین ارشد تهرانو که قبول شدم برم؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)