صفحه 13 از 22 نخستنخست ... 345678910111213141516171819202122 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 220

موضوع: پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Deal, coupon, and Blackfriday

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    برا کسایی که کم با تلفن صحبت میکنند و میخوان بعضی موقع ها دسترسی به اینترنت هم داشته باشند این گوشی بدی نیست!خود گوشی به همراه 1200 دقیقه مکالمه، 1200 مگابایت، 1200 تا اس ام اس، به مدت یکسال 130$! بعد از یکسال هم اگر چیزی باقی ماند بعد از خرید زمان میتونین باقیماندشو منتقل کنین! این shopcelldeals افرهای خوبی کلا برای گوشی داره! یادتون باشه که حتما گوشیهای tripple کننده شو بخرین به این معنیه که اگر شما مثلا ظرفیتتون رو تموم کردین و خواستین دوباره ظرفیت بخرین ظرفیت 400 با این گوشی ها تبدیل به 1200 mishe! بعضی آفرهاش تو آمازون ارزونتره بعضیهاش تو Ebay! در ضمن این گوشیها ماله Tracfone که اکثرا توسط Verizon پشتیبانی میشه!
    اگر prepaid میخواید به جای اون قبلیه این گوشی رو امتحان کنید review ش در آمازون 4.6 هست

پیش فرض پاسخ : هزینه های زندگی و روش های صرفه جویی در آمریکا

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    در مورد کاهش هزینه های موبایل و اینترنت سوال دارم. اگه به این تاپیک مربوط نیست لطفا حذف کنید.

برای من Plan گرفتن به صرفه نیست. دنبال روش ارزانتری هستم. اگه گوشی با سیم کارت prepaid بگیرم و از اینترنت هم استفاده کنم، ارزانتر نمیشه؟

میتونم برای تماسها از google voice, skype, … استفاده کنم.

در مورد اینترنت:

در امریکا wimax هست؟ اگه وای مکس بگیرم هم برای خونه هم برای موبایل میتونم برای اتصال به اینترنت استفاده کنم. به نظرم ارزانتر میشه.

البته وای مکس زمانی مفیده که اینترنت نامحدود باشه و هزینه ماهسانه ثابتی بیدم نه بر اساس میزان دانلود.

اگه دنبال سيم كارت مناسب هستين من H2O رو پيشنهاد قيمت هاي خيلييي مناسبي داره مثلا يكي از پلاناشون ١٠٠ دلار براي يك سال هست كه خيلي به صرفه هستش!!
    No news is good news

نقل قول نوشته اصلی توسط Ibehnoud نمایش پست ها
    اگه دنبال سيم كارت مناسب هستين من H2O رو پيشنهاد قيمت هاي خيلييي مناسبي داره مثلا يكي از پلاناشون ١٠٠ دلار براي يك سال هست كه خيلي به صرفه هستش!!
    ممنون از راهنماییتون.

این فقط سیم کارت هست یا همراه با گوشی میدن. از کجا میتونم تهیه کنم؟

اگر گوشی دارید و سیم کارت میخواید میتوانید از H2O استفاده کنید، اگر گوشی ندارید میتونید از Tracfone استفاده کنید، فقط قبل از خرید توجه کنید که کاورش تو منطقه شما چه جوریه Tracfone معمولا با Verizone و H2O فکر کنم با AT&Tه

پیش فرض پاسخ : پرسش و پاسخ در مورد خدمات اینترنت و تلفنهای ثابت و همراه

کدوم اپراتور بهتر سرویس دهی داره در Boise-Idaho? و چه مدارکی می خواد و چه قدر خرج یک خط همراه موقت می شه؟

مرسی

ApplyAbroad Superstar houtcivil آواتار ها

اگر گوشی رو با سیمکارت میخواهید به نظر من Verizon گزینه خیلی مناسبی هست با توجه به اینکه قدرت آنتن دهیش (تا جایی که بنده میدونم) بهتر هست و تقریبا همه جا رو پوشش میده.

ممنون از راهنماییتون.

این فقط سیم کارت هست یا همراه با گوشی میدن. از کجا میتونم تهیه کنم؟
    I suggest that visit their website https://www.h2owirelessnow.com

they have different plans

good luck
    No news is good news

اگر prepaid میخواید به جای اون قبلیه این گوشی رو امتحان کنید review ش در آمازون 4.6 هست

در متن آگهی نوشته شده 1200 یعنی 1200 دقیقه مکالمه، 1200 اس ام اس و 1200 MB اینترنت. هر زمان تمام شد میتونم minute card بگیرم. درسته؟

این گوشی locked هست؟ میشه unlocked کرد؟

در متن آگهی نوشته شده 1200 یعنی 1200 دقیقه مکالمه، 1200 اس ام اس و 1200 MB اینترنت. هر زمان تمام شد میتونم minute card بگیرم. درسته؟

این گوشی locked هست؟ میشه unlocked کرد؟
    توجه کنید که شما مدت یکسال زمان بعلاوه اون اعتبار رو خریداری میکنید، اگر تو مدت یکسال اعتبارتون تمام شد میتونید دوباره minute بگیرید، و اگر چیزی باقی موند، میتونید اعتبار باقیماندتون رو منتقل کنید به سال جدید، یعنی فرض کنیم شما یکسال از اعتبارتون استفاده نکردید پس از یکسال باید زمان رو شارژ کنید ولی میتونید اعتبارتون رو منتقل کنید، البته به صرفه است که پس از یکسال دوباره همون 1200 تا و یکسال رو خریداری کنید.
    locked or unlocked برای گوشیهای سیم کارت خوره، این گوشیها از نوع بدون سیم کارت هست و فقط قابل استفاده توسط Tracfone هست که از طریق Verizon خدمات میده!

توجه کنید که شما مدت یکسال زمان بعلاوه اون اعتبار رو خریداری میکنید، اگر تو مدت یکسال اعتبارتون تمام شد میتونید دوباره minute بگیرید، و اگر چیزی باقی موند، میتونید اعتبار باقیماندتون رو منتقل کنید به سال جدید، یعنی فرض کنیم شما یکسال از اعتبارتون استفاده نکردید پس از یکسال باید زمان رو شارژ کنید ولی میتونید اعتبارتون رو منتقل کنید، البته به صرفه است که پس از یکسال دوباره همون 1200 تا و یکسال رو خریداری کنید.
    locked or unlocked برای گوشیهای سیم کارت خوره، این گوشیها از نوع بدون سیم کارت هست و فقط قابل استفاده توسط Tracfone هست که از طریق Verizon خدمات میده!
    اینکه سیم کارت ندان به این معنی هست که این تلفن "شماره تلفن" نداره؟ دیگران میتونن به من زنگ یزنن بخصوص از ایران؟

ببخشید معنی این جمله را نمی فهمم:

و فقط قابل استفاده توسط Tracfone هست که از طریق Verizon خدمات میده!
    ویرایش توسط mmsh81 : March 17th, 2015 در ساعت 07:00 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)