نقل قول نوشته اصلی توسط SepehrScience نمایش پست ها
ممنونم ازتون، از رشته مهندسی نرم افزار مثلا می تونم اونجا رشته هایی مثل بیولوژی رو برم؟ یا رشته های مرتبط به هردو زمینه...
ببخشید ولی در ایمیل باید دقیقا چی رو بپرسم؟
و سوال آخرم اینه که اگر کسی در ایران پزشکی عمومی رو خونده باشه، می تونه فاند بگیره و برای کارهای تحقیقاتی در زمینه پزشکی به آمریکا بره؟ باید USMLE رو بده؟ چون من خوندم که برای پزشکی فاند نمی دن ولی نمی دونم برای این مورد چطوره؟ منظورم مثلا این آقای فخری عزیزه که متاسفانه ایمیلم رو جواب ندادن...
عادت ایرانیهاست متاسفانه خیلی دلزده نشوید. متاسفانه وقتی وارد یک محیط بهتری میشوند فکر میکنند خبری هست و خیلی ادم مهمی مثلا هستند که نیستند ! و یک جزئ بسیار ریز و معمولی تر از معمولی هستند ولی خب مسایلی و با عرض پوزش عقده هایی که تا اون سن دارند مثلا ته تهش تهران رو دیدن تا 28-9 سالگی یک هو پا میشه میره امریکا دیگه اسم خودشم بعضا یادش میره! در بین ملت های دیگر که دوستانی دارم من این اخلاق خیلی دیده نمیشه البته چینی ها هم دیدم بعضیاشون اینطور میگن.
من به استاد دانشگاهی در نیویورک ایمیل زدم هم جواب داد هم کلی راهنمایی کرد
به استادی در یکی از مراکز تخصصی جوریا ایمیل زدم همان دردم با آیفونش داشت ایمیل چک میکرد جواب داد 5 تا ایمیل و سوال جواب!
و ....
به یک استاد در پیت ایرانی در یک دانشگاه معمولی چندبار ایمیل زدم اصلا جوابی در کار نبود!
برای این کارها ابتدا پزشکی عمومیتون رو شروع بکنید بعد به اینچیزها وارد میشید .