صفحه 109 از 115 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 1146

موضوع: آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا با معدل خيلي پايين میشه پذیرش گرفت؟

سلام. من فوق لیسانس مخابرات میدان هستم. دانشگاه فردوسی.
    معدل لیسانس 15.78
    معدل فوق لیسانس 16.7
    و یک مقاله ژورنال خارجی و دو تا مقاله کنفرانس دارم. شانس پذیرشم چطوریه؟ معدلم خیلی پایینه روحیه ندارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی برق کنترل دانشگاه تهران

فک نکنم معدلت خیلی پایین به حساب بیاد. خیلیا با این معدل اپلای میکنن و میرن.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط jjjs نمایش پست ها
    سلام. من فوق لیسانس مخابرات میدان هستم. دانشگاه فردوسی.
    معدل لیسانس 15.78
    معدل فوق لیسانس 16.7
    و یک مقاله ژورنال خارجی و دو تا مقاله کنفرانس دارم. شانس پذیرشم چطوریه؟ معدلم خیلی پایینه روحیه ندارم
    سلام

اگر تصور می کنید که معدلتون خیلی پایینه و شانسی ندارید، نگرانیتون خیلی به جا نیست. با فراهم کردن نمرۀ زبان و الزامات رایج، شما هم شانس دارید و میتونید پذیرش بگیرید.

همیشه امیدوار باشید.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    روابط بین الملل

با عرض درود

من دارای دیپلم با نمرات عالی از ایران هستم و همچنین چندیست که لیسانس روابط بین الملل از دانشگاه دولتی مرکزی ونزوئلا (UCV) اخذ کرده ام (سنم زیاد نیست, 22). متاسفانه در دوران لیسانس کوتاهی کردم و هم اکنون لیسانس با معدل 13 دارم و به شدت متاثر هستم. با توجه به مشکلات شخصی من در دوران لیسانس و همچنین تحصیل به زبانی غیر از زبان مادری (اسپانیولی), عده ای به من گفته اند که این معدل آنچنان بد نیست اما من اینگونه فکر نمی کنم. بسیار دوست دارم در دانشگاهی خوب در اروپا یا آمریکای شمالی مستر خود را در حوزه اقتصاد بین الملل ادامه دهم اما معدل دوره لیسانس ذهن من را آشفته کرده و شوربختانه امکان اصلاح آن نیز وجود ندارد. به نظر شما معدل من برای اپلای مستر کافی است یا دچار مشکل خواهم شد؟ در صورت وقوع مشکل چه باید کرد و به چه صورت می توان آن را رفع نموده یا حداقل تاثیر منفی آن را کم نمود؟

با سپاس

ApplyAbroad Hero y2dark آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط missy1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با معدل لیسانس ۱۴ که معدل دو سال اخرش حدود ۱۷ میشه و تافل خوب (زبانم خوبه ولی امتحانم بهمن ماهه) و البته جی-ار-ای ندادم هنوز..چقدر برای داشگاههای امریکا با رنک حدود ۳۰۰ شانس دارم..اصلا شانسی هست ؟؟و چه شرایطی میتونه شانس منو بیشتر کنه چون معدلم رو نمیتونم عوض کنم و اکثر دانشگاه ها گفتن که مینیمم ۳ میخوان...
    گرین کارت هم دارم که نمیدونم تاثیری در پذیرش داره یا نه...
    در چه مقطعی ارشد دکترا؟ بدون فاند با فاند؟ کجا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط y2dark نمایش پست ها
    در چه مقطعی ارشد دکترا؟ بدون فاند با فاند؟ کجا؟
    ممنونم
    در مقطع ارشد - بدون فاند (اگر فاند بشه که چه بهتر...). برای امریکا ترجیحا نیویورک...و اینکه من گرین کارت دارم. (رشته computer science مستر )
    دانشگاه های مد نظر : CUNY---Binghamton -
    یا GW واشینگتون.
    PROVE THEM WRONG
    do it for the people who want to see you fail

نقل قول نوشته اصلی توسط missy1990 نمایش پست ها
    ممنونم
    در مقطع ارشد - بدون فاند (اگر فاند بشه که چه بهتر...). برای امریکا ترجیحا نیویورک...و اینکه من گرین کارت دارم. (رشته computer science مستر )
    دانشگاه های مد نظر : CUNY---Binghamton -
    یا GW واشینگتون.

بینگهمتون که بهت پذیرش میدن، بدون فاند مستر خیلی دانشگاههای بهتر هم بهت پذیرش میدن! مخصوصا چون دوسال آخر تحصیل معدلت خوبه! سعی کن نمرات تافل و جی آر ایت خوب باشه.

Junior Member

سلام معدل لیسانس من افتضاحه 12.5 اما ارشدم 17 یک تالیف یک ترجمه و شش تا مقاله با ایمپکت های بالا دارم ایا می تونم تو دانشگاه های معتبر امریکا فاند بگیرم؟شروع به خواندن زبان کنم یا به خاطر شانس کم بی خیال شم؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط aminfathi نمایش پست ها
    سلام معدل لیسانس من افتضاحه 12.5 اما ارشدم 17 یک تالیف یک ترجمه و شش تا مقاله با ایمپکت های بالا دارم ایا می تونم تو دانشگاه های معتبر امریکا فاند بگیرم؟شروع به خواندن زبان کنم یا به خاطر شانس کم بی خیال شم؟ممنون
    شما رشتتون رو اعلام نکردید! نمرات درسهای تخصصیتون چطور هست؟ همچنین تعریفتون از دانشگاه معتبر چی هست! اگر منظورتون Accredited University هست که شامل اکثر دانشگاههای امریکا میشه، سعی کنین تافل و جی آریتون رو بالا بیارین که تنها نقطه ضعف رزومتون معدل لیسانستون باشه! در حالت عادی شانستون برای دانشگاهها بالای 90 و 100 امتحان کنین (رنک usnews)، اما اگر از استادی بتونین اوکی بگیرین، گرفتن پذیرش از دانشگاههای با رنک 40 50 هم دور از دسترس نیست.

دوستان با معدل لیسانس 15.18 و مدرک آیلتس 7 چقدر می شه برای پذیرش با فاند از دانشگاههای امریکا تو مقطع ارشد امید داشت؟ ( به شرطی هم که gre داشته باشم) البته من مدرک ارشد هم دارم ولی به دلایلی نمی خوام توی رزومم بیارم...
    به راه پر ستاره می کشانی ام ..فراتر از ستاره می نشانی ام ...نگاه کن ...من از ستاره سوختم ...لبالب از ستارگان تب شدم ...چو ماهیان سرخ رنگ ساده دل ....ستاره چین برکه های شب شدم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)