نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 503 از 529 نخستنخست ... 3403453493494495496497498499500501502503504505506507508509510511512513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,021 تا 5,030 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

بله نسبت به نرخ Oanda روز سابمیت کردن استیتمنت من کمتر نشون میداد.ولی در کل شانس خوبی نداشتم برای پرداخت آی اچ اس اپلیکیشنم قفل شد و پول از حساب کسر شد و دوباره مجبور شدم از ابتدا وارد کنم اطلاعات رو و دوباره هزینه بیمه رو بدم و دفعه دوم وقتم رو که تهران بود رزرو نکرد از اپلیکیشن بیرون اومد و وقتی دوباره وارد شدم دیدم وقت فردا صبح ابوظبی رو برام انتخاب کرده...و برای بار سوم مجبور به ثبت نام شدم...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا انگلیس

ببخشید اسم اون سازمان چی هستش؟از کجا میتونیم پیدا کنیم و دلایل ریجکتی بدونیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    شانس آوردی رفیق یه سور اساسی بده )) سر چیزای خیلی کوچیک تر هم رد میکنند. سازمانی هست که به صورت تصادفی و دوره ای پرونده ها رو بررسی و در مورد کیفیت تصمیم گیری افسرهای ویزا نظر میده که البته بیشتر برای کسیهای ویزیت هست. گزارشهای جالبی داره که میتونید بخونید و در اونها معمولا کیسهایی مثل شما ذکر میشه که با وجود ایرادهای جدی در پرونده افسر ویزا ویزا رو داده و یا برعکس با وجودی که پرونده درست بوده ویزا رد شده.

البته شما نگفنید حتی با در نظر گرفتن نرخ Oanada در روز سابمیت کردن فرم پول کمتر بوده؟
    ببخشید اسم اون سازمان چی هستش؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Rames نمایش پست ها
    بله نسبت به نرخ Oanda روز سابمیت کردن استیتمنت من کمتر نشون میداد.ولی در کل شانس خوبی نداشتم برای پرداخت آی اچ اس اپلیکیشنم قفل شد و پول از حساب کسر شد و دوباره مجبور شدم از ابتدا وارد کنم اطلاعات رو و دوباره هزینه بیمه رو بدم و دفعه دوم وقتم رو که تهران بود رزرو نکرد از اپلیکیشن بیرون اومد و وقتی دوباره وارد شدم دیدم وقت فردا صبح ابوظبی رو برام انتخاب کرده...و برای بار سوم مجبور به ثبت نام شدم...
    خوب مهم اینه که اصل کار رو شانس آوردید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط FFFAAA نمایش پست ها
    ببخشید اسم اون سازمان چی هستش؟از کجا میتونیم پیدا کنیم و دلایل ریجکتی بدونیم
    https://www.gov.uk/government/organi...nd-immigration

البته این گزارشها حالت تصادفی داره و پرونده ها هم به صورت تصادفی انتخاب میشند و در هر گزارش موردی خاص بررسی میشه. باید بگردید تا گزارشی رو که به دردتون بخوره پیدا کنید. ولی یه بار در مورد بررسی ویزاهای ویزیت در ترکیه بود نکات جالبی داشت

Junior Member

سلام دوستان
    من یه سوال داشتم. من ویزای تحصیلی ایتالیا رو گرفتم ولی چون بورس استانی امسال به مشکل خورد احتمال گرفتن بورس به حداقل رسید و برای سال اینده معلوم نبود بورس میدن یا نه . من با این دلیل ایتالیا نرفتم . حالا اگر فوق رو ایران بخونم و برای دکتری برای انگلستان تحصیلی اقدام کنم ایا افیسر به دلیل نرفتنم به ایتالیا نکته منفی حساب میکنه یا باید دلیل قانع کننده براش بیارم/؟اصلا باید چکار کنم؟ کما اینکه من دو سفر به ترکیه و ارمنستان هم کرده ام که توی پاسم مهرشون هست و از هیچ کشوری ریجکت نشدم .اگر پاسم رو عوض کنم به خاطر تاریخ انقضا و پاسهای قبلیمو به سفارت ندم متوجه میشن؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط jdd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه سوال داشتم. من ویزای تحصیلی ایتالیا رو گرفتم ولی چون بورس استانی امسال به مشکل خورد احتمال گرفتن بورس به حداقل رسید و برای سال اینده معلوم نبود بورس میدن یا نه . من با این دلیل ایتالیا نرفتم . حالا اگر فوق رو ایران بخونم و برای دکتری برای انگلستان تحصیلی اقدام کنم ایا افیسر به دلیل نرفتنم به ایتالیا نکته منفی حساب میکنه یا باید دلیل قانع کننده براش بیارم/؟اصلا باید چکار کنم؟ کما اینکه من دو سفر به ترکیه و ارمنستان هم کرده ام که توی پاسم مهرشون هست و از هیچ کشوری ریجکت نشدم .اگر پاسم رو عوض کنم به خاطر تاریخ انقضا و پاسهای قبلیمو به سفارت ندم متوجه میشن؟
    سلام دوست عزیز

من فکر میکنم اصلا مشکلی پیش نیاید . به دلایل خیلی متعدد ادمها مجبورند برنامه های زندگیشان را عوض کنند و این نکته منفی ای نیست حتی من فکر میکنم داشتن یک شنگن شاید مثبت هم باشد.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان
    همگی خسته نباشید
    یک سوال تو کدوم تاپیک میشه نمونه از کاور لتر پیدا کرد؟من هیچ اشنایی ندارم میخوام کمک کننده باشه

سلام دوستان
    همگی خسته نباشید
    یک سوال تو کدوم تاپیک میشه نمونه از کاور لتر پیدا کرد؟من هیچ اشنایی ندارم میخوام کمک کننده باشه

سلام
    دوستان برا گرفتن ویزای Tier4 نیاز به ارایه کارت پایان خدمت هس؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)