نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 488 از 529 نخستنخست ... 388438478479480481482483484485486487488489490491492493494495496497498 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,871 تا 4,880 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

بله، در فرم انلاین در خواست ویزا در قسمت Give more information about your status in Turkey
    دلایل رو توضیح داده ام که چون مرکز دزخواست ویزا در تهران شلوغه و دیر به دیر نوبت میده من تصمیم گرفتم از ترکیه اقدام کنم (چون شروع ترمم از 23 سپتامبره).جون من ایرانی هستم و توریستهای ایرانی برای سفرترکیه نیاز به ویزا ندارند، تا موقعی که ویزای انگلیسم اماده شه میتونم تو استانبول بمونم. ولی با این حال باز هم در کاور لتر توضیح خواهم داد. یه سوال دیگه جناب هومن، نظر شما در مورد اقدام همزمان من و همسرم به طور همزمان مساعدتره یا اینکه با فاصله زمانی اقدام کنیم؟ مثلا من اول برم و رسیدم اونجا برای همسرم درخواست بدم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Poona1988 نمایش پست ها
    بله، در فرم انلاین در خواست ویزا در قسمت Give more information about your status in Turkey
    دلایل رو توضیح داده ام که چون مرکز دزخواست ویزا در تهران شلوغه و دیر به دیر نوبت میده من تصمیم گرفتم از ترکیه اقدام کنم (چون شروع ترمم از 23 سپتامبره).جون من ایرانی هستم و توریستهای ایرانی برای سفرترکیه نیاز به ویزا ندارند، تا موقعی که ویزای انگلیسم اماده شه میتونم تو استانبول بمونم. ولی با این حال باز هم در کاور لتر توضیح خواهم داد. یه سوال دیگه جناب هومن، نظر شما در مورد اقدام همزمان من و همسرم به طور همزمان مساعدتره یا اینکه با فاصله زمانی اقدام کنیم؟ مثلا من اول برم و رسیدم اونجا برای همسرم درخواست بدم؟
    بستگی به خودتون داره. بیشتر بحث هزینه است که اگر رد کنند دو تا هزینه ویزا سوخت میشه ولی از اون طرف با هم باشید و ویزا رو بگیرید دردسرش کمتره. بیشتر یه تصمیم شخصیه. اگر سه نفر به بالا بودید به نظرم بهتر بود حتما جدا اقدام میکردید.

Junior Member

ميشه توضيح بيشترى بدين كه دردسر چي كمتره؟ ميخايم سبك سنگين كنيم

Junior Member

سلام دوستان
    من سال 92 از ارشد فارغ التحصیل شدم و بعدش مهندس ناظر نظام مهندسی بودم (پروانه اشتغال بکار دارم و 4 تا ساختمون رو نظارت کردم) و یه سالم هست که دستیار تحقیق استادم تو دانشگاهم و به همین صورت تونستم پذیرش انکاندیشنال برای پی اچ دی بگیرم . میخواهم گپ تحصیلی ام را توجیه کنم و به هممین دلیل پروانه نظاممو هم دادم برای ترجمه. میشه بفرمایین الان برای توجیه گپ تحصیلی چه مدارکی به سفارت ارائه کنم؟(مثلا پروژه های مهندسی که نظارت کردمو بدم ترجمه ؟؟؟و مثلا دستیار تحقیق بودنو چطوری نشون بدم؟؟؟)
    ویرایش توسط Mojde66 : August 23rd, 2019 در ساعت 11:11 AM

Junior Member

با سلام خدمت همه دویستان
    ویزای ما هم دیروز رسید دستمون امیدوارم ویزای همه دوستان هم زودتر برسه دستشون و سلامت باشن
    من خانمم فول فاند داشتن در مقطع دکترا از دانشگاه ولز و من هم به عنوان همراه بودم که در آنکارا اول مرداد مدارک رو به سفارت بردیم و با برگه عبور برگشتیم و سه هفته بعد بدون انجام مصاحبه تلفنی مدارکمون آماده بود و خداروشکر به هردومون ویزا دادند
    دوستان برای اجاره خانه مبله برای چند روز از چه سایتی میشه استفاده کرد؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

به شما و همسرتان تبریک میگویم. امید که سفر و تحصیل و اقامت همه به سلامتی و بدون مشکل و روان شروع و انجام شود.

هزینه های مسکن در ویلز خوشبختانه خیلی معقول است. در بنگور که من میدانم به خصوص. ابریسویس هم بد نیست ولی شاید به خوبی بنگور به خصوص به خاطر جای دانشگاه نباشد.

پیشنهاد من این است که تا حد ممکن سعی بفرمایید حداقل برای ترم اول از خوابگاه دانشگاه متاهلی یا بخش خصوصی که با دانشگاه کار میکند استفاده بفرمایید. در مرحله بعدی ببینید دانشگاهتان جزو https://www.studentpad.co.uk/ هست یا خیر و اگر بود اینجا شروع خوبی است. در تمام این مراحل هم مرتب با دانشگاه در تماس باشید و تا حدی هم به ملایمت سماجت کنید. اینجا کمی پیگیری و کمی فشار ملایم و حساب شده گاهی پاسخ میدهد دانشگاهها از مشکلات و سختیهیای دانشجویان بین المللی -بریتانیایی و غیر اروپایی- در محیط جدید اطلاع دارند و همکاری میکنند.

از جاهایی مثل gumtree و امثالش تا حد ممکن احتراز بفرمایید. اصلا نظارتی بر اینها نیست. در هر صورت اگر باز هم نتیجه ای حاصل نشد از هتلهای خیلی ارزانی مثل travelodge هم میشود برای روزهای ورود استفاده کرد.

امید که مراحل بعدی هم همه به خوبی و سلامت و نشاط انجام شود.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ksjdsj نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دویستان
    ویزای ما هم دیروز رسید دستمون امیدوارم ویزای همه دوستان هم زودتر برسه دستشون و سلامت باشن
    من خانمم فول فاند داشتن در مقطع دکترا از دانشگاه ولز و من هم به عنوان همراه بودم که در آنکارا اول مرداد مدارک رو به سفارت بردیم و با برگه عبور برگشتیم و سه هفته بعد بدون انجام مصاحبه تلفنی مدارکمون آماده بود و خداروشکر به هردومون ویزا دادند
    دوستان برای اجاره خانه مبله برای چند روز از چه سایتی میشه استفاده کرد؟
    ویرایش توسط susighton : August 23rd, 2019 در ساعت 01:40 PM دلیل: typo

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

خلی ممنون از پاسخ شما
    بله ما هم در ابرسویست اقامت خواهیم کرد

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    من ساپورترم پدرم هستن باید تعهد محضری بدن یا یه نوشته غیر رسمی کافیه؟
    ترحمه مدارک شناسنامه و ریزنمرات باید موردتایید وزارت امور خارجه باشه؟
    و اینکه مدارک رو سفارت فقط انلاین میخواد یا کاغذی هم باید ببرم؟
    پیشاپیش خیلی ممنون از راهنماییتون

Junior Member

\
    نقل قول نوشته اصلی توسط sh_as نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    من ساپورترم پدرم هستن باید تعهد محضری بدن یا یه نوشته غیر رسمی کافیه؟
    ترحمه مدارک شناسنامه و ریزنمرات باید موردتایید وزارت امور خارجه باشه؟
    و اینکه مدارک رو سفارت فقط انلاین میخواد یا کاغذی هم باید ببرم؟
    پیشاپیش خیلی ممنون از راهنماییتون
    سلام باید محضری باشه
    ترجمه مدارک نیاز نداره به تایید وزارت
    نخیر اصل مدارک ترجمه شده رو روز سفارت باید برین vfs

Junior Member

با سلام
    ممنون میشم اگر کسی بتونه راهنمایی کنه که چطور میتونم پسرم رو به فرم ویزای خودم اضافه کنم چون من همچین گزینه ای ندیدم و وقتی فرم ویزای خودم رو پر میکنم همچین گزینه ای نمیبینم
    سپاسگزارم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)