نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 470 از 529 نخستنخست ... 370420460461462463464465466467468469470471472473474475476477478479480520 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,691 تا 4,700 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط Poona1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مى خوام براى مقطع دكترى از نوع ريسرچ تو انگليس اقدام كنم. ايلتس اكادميك ٧ از
    idp گرفتم و تو سايت دانشگاه مدنظرمimperial college ( كه جز HEI هم هست) هم ايلتس اكادميك ٦.٥ لازمه كه من ٧ دارم . از ٢ تا وكيل تو شهرمون كه مشاوره گرفتم ميگن كه مدرك زبان براى ويزاى تحصيلى انگليس بايد حتما از نوع
    ielts for ukvi باشه كه فقط يه مركز تو تهران برگزار ميكنه و بدون اون ويزا نميده سفارت انگليس. من تا حالا از ٢ تا بخش اون دانشگاه ايميل زدم و سوال پرسيدم، گفتن كه ايلتس اكادميك اكى هست هم براى دانشگاه و هم ويزا.
    كسى تا حالا به اينمورد برخورد كرده؟يا كسيو ميشناسه كه براى تحصيل تو دانشگاه مقطع پى اچ دى انگليس ازمون
    ielts academic داده باشه به سفارت و سفارت ايشون رو reject كرده باشه؟
    البته امتحان دادن دوباره مسئله اى نيست و نميخام ريسك كنم.
    براي انگليس ukvi مي خواند ولي اگر ايلتس اكادميك داشته باشيد همون رو دانشگاه براتون معادل ميكنه و نيازي به ازمون ديگه نداريد.

سلام دوستان
    idp گرفتم و تو سايت دانشگاه مدنظرمimperial college ( كه جز HEI هم هست) هم ايلتس اكادميك ٦.٥ لازمه كه من ٧ دارم . از ٢ تا وكيل تو شهرمون كه مشاوره گرفتم ميگن كه مدرك زبان براى ويزاى تحصيلى انگليس بايد حتما از نوع
    ielts for ukvi باشه كه فقط يه مركز تو تهران برگزار ميكنه و بدون اون ويزا نميده سفارت انگليس. من تا حالا از ٢ تا بخش اون دانشگاه ايميل زدم و سوال پرسيدم، گفتن كه ايلتس اكادميك اكى هست هم براى دانشگاه و هم ويزا.
    كسى تا حالا به اينمورد برخورد كرده؟يا كسيو ميشناسه كه براى تحصيل تو دانشگاه مقطع پى اچ دى انگليس ازمون
    سلام من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم... یه این صورت که با ایلتس معمولی از ریدینگ پذیرش گرفتم بعدا با توجه به ابنکه از قبل میدونستم باید ukvi باشه ایلتس از دانشگاه پرسیدم که ایا سفارت ریجکت نمیکنه بهم گفتن بعضی از دانشگاه ها حق این رو دارند که مهارت زبان رو خودشون بررسی کنن و سفارت به ایم قضیه گیر نمیده و اینکه اگر برای دوره های زبان پریسشنال اقدام میکنین حتما باید ukvi ّباشه .... البته من خودم رفتم یه ازمون دیگه دادم که ریسک نکنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadjabbar نمایش پست ها
    سلام من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم... یه این صورت که با ایلتس معمولی از ریدینگ پذیرش گرفتم بعدا با توجه به ابنکه از قبل میدونستم باید ukvi باشه ایلتس از دانشگاه پرسیدم که ایا سفارت ریجکت نمیکنه بهم گفتن بعضی از دانشگاه ها حق این رو دارند که مهارت زبان رو خودشون بررسی کنن و سفارت به ایم قضیه گیر نمیده و اینکه اگر برای دوره های زبان پریسشنال اقدام میکنین حتما باید ukvi ّباشه .... البته من خودم رفتم یه ازمون دیگه دادم که ریسک نکنم.
    شما سفارت وقت appointment ​گرفتيد؟ من هر چي چك ميكنم همه تاريخ ها بسته هست؟

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    راهنمای Tier 4 رو مطالعه کنید به خوبی توضیح داده. اگر سطح دوره بالاتر از لیسانس باشه و دانشگاه HEI باشه، دانشگاه میتونه تشخیص بده ولی اگر پایین تر باشه مثل دوره زبان پیش نیاز در اونصورت باید آیلتس UKVI بدید.

https://assets.publishing.service.go...11.01.2019.pdf

صفحات 35 تا 39

Junior Member

سلام ممنون از راهنمايي شما
    و يه سوال ديگه: براى
    ielts for ukvi
    چه نمره اى بايد بيارم تا سفارت قبول كنه؟ كجا نوشته براى
    postgraduate degree
    چه نمره اى بايد بيارم؟
    اينو تو سايت اصلى ايلتس ديدم:

Tier 4 (General) student visa - degree level and above
    B2
    Reading, Writing Speaking and Listening
    IELTS/IELTS for UKVI3 – 5.5 overall, and in each of the four skills

ApplyAbroad Guru

سلام ممنون از راهنمايي شما
    و يه سوال ديگه: براى
    ielts for ukvi
    چه نمره اى بايد بيارم تا سفارت قبول كنه؟ كجا نوشته براى
    postgraduate degree
    چه نمره اى بايد بيارم؟
    اينو تو سايت اصلى ايلتس ديدم:

Tier 4 (General) student visa - degree level and above
    B2
    Reading, Writing Speaking and Listening
    IELTS/IELTS for UKVI3 – 5.5 overall, and in each of the four skills
    باید از دانشگاه بپرسید. اون نمره 5.5 حداقل مورد نیاز برای سفارته. دانشگاه ها نمره بالاتری میخواند.

سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه و کارهاتون به خوبی پیش بره. سه تا سوال داشتم خیلی استرس دارم بابتش!
    1. نامه تمکن مالی که بانک میده آیا موجودی حساب رو به پوند تبدیل میکنه تو متن نامه؟
    2. نرخ تبدیلش بر اساس نرخ دولتیه یا بازار آزاد؟ یا نیما یا چی؟
    3. سفارت خودش میدونه که نرخ دولتی با آزاد خیلی فاصله داره؟ یعنی اینکه من باید بر اساس نرخ آزاد پول میزاشتم تو حساب؟

مرسی از کمکتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaei_moh نمایش پست ها
    سلام دوستان. امیدوارم حالتون خوب باشه و کارهاتون به خوبی پیش بره. سه تا سوال داشتم خیلی استرس دارم بابتش!
    1. نامه تمکن مالی که بانک میده آیا موجودی حساب رو به پوند تبدیل میکنه تو متن نامه؟
    2. نرخ تبدیلش بر اساس نرخ دولتیه یا بازار آزاد؟ یا نیما یا چی؟
    3. سفارت خودش میدونه که نرخ دولتی با آزاد خیلی فاصله داره؟ یعنی اینکه من باید بر اساس نرخ آزاد پول میزاشتم تو حساب؟

مرسی از کمکتون
    سلام دوست عزیز من همین 2 روز پیش نامه بانکی رو گرفتم
    بانک به قیمت دولتی به روز حساب میکنه و به پوند به شما پرینت میده
    ولی واسه سفارت اوضاع جدیدن فرق کرده تا پارسال به نرخ ارز دولتی حساب میکردن ولی امسال با این آشفتگی بازار به ارز بازار آزاد دارن محاسبه میکنن شما هم حتما به نرخ آزاد تو حسابتون پول داشته باشین

ApplyAbroad Superstar

سلام و تهنیت

خیلی از این دوست عزیز که موضوع را روشن کردند متشکرم. نکته ای که فکر کردم شاید باید تاکید کرد و شاید دروباره سوال کرد این است که بانک مورد قبول تنها پاسارگاد و پارسیان بودند و تا اخرین اطلاع من هم تغییری در این باره صورت نگرفته بود. هنوز هم همینطور است؟

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط n_faninam نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من همین 2 روز پیش نامه بانکی رو گرفتم
    بانک به قیمت دولتی به روز حساب میکنه و به پوند به شما پرینت میده
    ولی واسه سفارت اوضاع جدیدن فرق کرده تا پارسال به نرخ ارز دولتی حساب میکردن ولی امسال با این آشفتگی بازار به ارز بازار آزاد دارن محاسبه میکنن شما هم حتما به نرخ آزاد تو حسابتون پول داشته باشین

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام و تهنیت

خیلی از این دوست عزیز که موضوع را روشن کردند متشکرم. نکته ای که فکر کردم شاید باید تاکید کرد و شاید دروباره سوال کرد این است که بانک مورد قبول تنها پاسارگاد و پارسیان بودند و تا اخرین اطلاع من هم تغییری در این باره صورت نگرفته بود. هنوز هم همینطور است؟

موفق باشید
    با سلام
    بله هنوز همین 2 بانکی که فرمودین مورد قبول هستن
    ولی من خودم پاسارگاد رو توصیه میکنم چون خیلی اون تمکن مالی که میدن با هولوگرام و لیبل اورجینال بانک میدن و به مهر و امضا خالی بسنده نمیکنن این شاید یه امتیاز مثبت باشه واسه سفارت

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)