نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 481 از 529 نخستنخست ... 381431471472473474475476477478479480481482483484485486487488489490491 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,801 تا 4,810 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    از نظر قانونی چنین چیزی نیست و میتونید با هم اقدام کنید ولی اگر تعدا افراد زیاده این روش ریسک کمتری داره چون در صورت رد شدن ویزا هزینه ویزای همه اعضا سوخت میشه ولی وقتی فقط خودتون اقدام کنید و رد بشید فقط هزینه ویزای شما سوخت میشه

خیلی ممنون بابت راهنماییتون

Junior Member

سپاسگذارم بابت راهنمایی شما

Junior Member

خیلی ممنون بابت راهنمایی شما

Junior Member

سلام دوستان
    امروز یه مطلبی و‌متوجه شدم و دیدم‌خوب هست که به اشتراک بذارم که هر کسی براش امکان هست استفاده کنه. و این هست که شما هر سوالی راجع به ویزای دانشجویی دارید میتونید از خود اداره مهاجرت انگلستان از طریق ایمیل بپرسید و قاعدتا جوابی که میگیرید باید درست و قابل اتکا. نکنه جال این هست که بابت هر سوال شما باید مبلغی در حدود ۵ پوند از طریق کارتهای اعتباری ویزا، مستر و غیره پرداخت کنید. من امروز این کار و‌انجام دادم و دو سوال پرسیدم و پیغام اومد که تا دو روز کاری جواب میدن که نتیجه را خدمتون اطلاع میدم.
    سوالهایی که پرسیدم اینها هست و شاید بعضی از دوستان شرایطشون مثل من باشه.
    مسله من این هست که به دلایل شغلی و اینکه بیشتر سالهای گذشته خارج از ایران بودم امکان ارایه حساب ریالی ندارم و حساب بانکیم به دلار هست و خارج از ایران. مسله دیگه این هست که من و‌خانواده من نیاز هست که ازمایش TB بدیم (به خاطر اقامت در کشوری که من کار میکردم چون تو‌اونجا TB های ریسک هست). سوال من این هست که اولا مدارک مالی من به ریال نیست و داخل ایران هم نیست مورد تایید هست؟ که به نظر خودم نبتید مشگلی باشه چون بانکی توش حساب دارم بانک معنبری هست.
    سوال دوم این هست که من میتونم برم کشور دیگه ای غیر از ترکیه و‌امارات برای بایومتریک؟ به این دلیل که تست TB تو این دوتا کشور انجام نمیشه ولی اگه برم جایی مثل اذربایجان، ارمنستان، تاجیکستان بعد میتونم هر دو کار و با هم انجام بدم و هزینه کمتری بابت بلیط و مابقی موارد پرداخت کنم.
    میدونم خیلی هاتون این مشکل من وندارید وای به هر حال ممکن هست به کسی هم‌کمکی بشه.
    من صبحها تو باغ کتاب هستم و خوشحال میشم با کسی که شرایطش مشابه من هست ارتباط داشته باشم و تبادل اطلاعات دو طرفه داشته باشیم

وقت خوش
    بهمن

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mkkeramati نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امروز یه مطلبی و‌متوجه شدم و دیدم‌خوب هست که به اشتراک بذارم که هر کسی براش امکان هست استفاده کنه. و این هست که شما هر سوالی راجع به ویزای دانشجویی دارید میتونید از خود اداره مهاجرت انگلستان از طریق ایمیل بپرسید و قاعدتا جوابی که میگیرید باید درست و قابل اتکا. نکنه جال این هست که بابت هر سوال شما باید مبلغی در حدود ۵ پوند از طریق کارتهای اعتباری ویزا، مستر و غیره پرداخت کنید. من امروز این کار و‌انجام دادم و دو سوال پرسیدم و پیغام اومد که تا دو روز کاری جواب میدن که نتیجه را خدمتون اطلاع میدم.
    سوالهایی که پرسیدم اینها هست و شاید بعضی از دوستان شرایطشون مثل من باشه.
    مسله من این هست که به دلایل شغلی و اینکه بیشتر سالهای گذشته خارج از ایران بودم امکان ارایه حساب ریالی ندارم و حساب بانکیم به دلار هست و خارج از ایران. مسله دیگه این هست که من و‌خانواده من نیاز هست که ازمایش TB بدیم (به خاطر اقامت در کشوری که من کار میکردم چون تو‌اونجا TB های ریسک هست). سوال من این هست که اولا مدارک مالی من به ریال نیست و داخل ایران هم نیست مورد تایید هست؟ که به نظر خودم نبتید مشگلی باشه چون بانکی توش حساب دارم بانک معنبری هست.
    سوال دوم این هست که من میتونم برم کشور دیگه ای غیر از ترکیه و‌امارات برای بایومتریک؟ به این دلیل که تست TB تو این دوتا کشور انجام نمیشه ولی اگه برم جایی مثل اذربایجان، ارمنستان، تاجیکستان بعد میتونم هر دو کار و با هم انجام بدم و هزینه کمتری بابت بلیط و مابقی موارد پرداخت کنم.
    میدونم خیلی هاتون این مشکل من وندارید وای به هر حال ممکن هست به کسی هم‌کمکی بشه.
    من صبحها تو باغ کتاب هستم و خوشحال میشم با کسی که شرایطش مشابه من هست ارتباط داشته باشم و تبادل اطلاعات دو طرفه داشته باشیم

وقت خوش
    بهمن
    اون سازمان اداره مهاجرت نیست و یه شرکت خصوصیه که کار ارتباطات عمومی UKVI رو انجام میده و متاسفانه اطلاعات خوبی ندارند و راهنماییهای اشتباه هم زیاد انجام میدن. جواب همه سوالاتتون مشخصه:
    در مورد TB راهنمای روشن و مفصلی وجود داره که میتونید به اون مراجعه کنید
    در مورد حساب بانکی مهم نیست به چه ارزیه تا زمانی که معادلش بیشتر از رقم مورد نیاز باشه و در مورد بانکش هم در ضمیمه P ببینید در فهرست بانکهای ممنوع نباشه
    به جز امارات و ایران و ترکیه در صورتی میتونید برای ویزای دانشجویی از کشور دیگری اقدام کنید که اقامتش رو داشته باشید

Junior Member

سلام دوستان
    در مرحله پرکردن فرمهای ویزا هستم. من خوابگاه نگرفتم تو لندن. بلکه پیش یکی از دوستام میمونم تا وقتی که ویزای همسرم هم اکی بشه و بیاد پیشم و با هم خونه اجاره کنیم.(حدودا فک کنم 1 تا دو ماه طول بکشه) حالا سوال اینه که آیا محل اقامت رو بزنم مشخصه و بعد اسم دوستمو ادرس و کدپستی محل اقامتمو بزنم (البته دختر عموم هم لندنه و میتونم دو تا ادرس برای محل اقامت بدم اگه سفارت اینطوری راضی تر میشه) یا اینکه گزینه معلوم نیست محل اقامتم کجاست رو انتخاب کنم و تو صفحه بعد توضیح بدم تا زمانیکه همسرم بیاد پیش دوستم (با این مشخصات) میمونم؟؟؟ همونطور که قبلا گفتم من از ucl پذیرش انکاندیشنال گرفته ام برای سپتامبر.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Poona1988 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    در مرحله پرکردن فرمهای ویزا هستم. من خوابگاه نگرفتم تو لندن. بلکه پیش یکی از دوستام میمونم تا وقتی که ویزای همسرم هم اکی بشه و بیاد پیشم و با هم خونه اجاره کنیم.(حدودا فک کنم 1 تا دو ماه طول بکشه) حالا سوال اینه که آیا محل اقامت رو بزنم مشخصه و بعد اسم دوستمو ادرس و کدپستی محل اقامتمو بزنم (البته دختر عموم هم لندنه و میتونم دو تا ادرس برای محل اقامت بدم اگه سفارت اینطوری راضی تر میشه) یا اینکه گزینه معلوم نیست محل اقامتم کجاست رو انتخاب کنم و تو صفحه بعد توضیح بدم تا زمانیکه همسرم بیاد پیش دوستم (با این مشخصات) میمونم؟؟؟ همونطور که قبلا گفتم من از ucl پذیرش انکاندیشنال گرفته ام برای سپتامبر.
    سلام دوست عزیز
    از بین این گزینه ها من فکر میکنم فارغ از اینکه در نهایت چه میکنیددادن نشانی دختر عمو قانع کننده ترین برای کارهای ویزا باشد.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

بسیار ممنون از شما
    و الان رسیدم به قسمتyour previous employers
    من از سال 93 عضو نظام مهندسی بودم و تقریبا یه سال هست که دستیار تحقیق استادم هستم تو دانشگاه. به نظرتون کار من به (Government(including Public or Civil Administration and Compulsory national service
    مربوطه؟ چون بقیه employer ها به من ربطی ندارن.مثل مدیا ، نیروهای مسلح ، سازمانهای امنیتی و دستگاه قضا
    یا اینکه بزنم من مشغول هیچ کدام از این شغلها نبوده ام؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Poona1988 نمایش پست ها
    بسیار ممنون از شما
    و الان رسیدم به قسمتyour previous employers
    من از سال 93 عضو نظام مهندسی بودم و تقریبا یه سال هست که دستیار تحقیق استادم هستم تو دانشگاه. به نظرتون کار من به (Government(including Public or Civil Administration and Compulsory national service
    مربوطه؟ چون بقیه employer ها به من ربطی ندارن.مثل مدیا ، نیروهای مسلح ، سازمانهای امنیتی و دستگاه قضا
    یا اینکه بزنم من مشغول هیچ کدام از این شغلها نبوده ام؟
    سلام مجدد دوست عزیز

از دید من عضویت در نظام مهندسی اصلا به دولت ارتباط ندارد.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

خیلی ممنون و اینکه در قسمت documents showing the required maintenance fundsدر box زیرsuch as bank or building society)financial institution) نام بانکی که در آن حساب داریم و از آن پرینت ارائه خواهم کرد رو بنویسم؟مثلا Pasargad Bank(به همین صورت بنویسم؟؟)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)