نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 492 از 529 نخستنخست ... 392442482483484485486487488489490491492493494495496497498499500501502 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,911 تا 4,920 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط n_faninam نمایش پست ها
    بسلامتی پس واسه شما هم مصاحبه گذاشتن
    من که دیگه از زمان مصاحبه بالای 15 روز گذشته و در کل دیگه داره میشه 40 روز ولی هنوز جوابم نیومده
    ممنونم . نمیدونم چون شروع کورس ما ۴ نوامبر هست ، عجله ای برای بررسی پرونده نداشتند یا کلا زمان شلوغی برای ویزای دانشجویی هست !
    امیدوارم فردا از آرامکس باهاتون تماس بگیرند برای ارسال پاسپورتهاتون

Junior Member

سلام دوستان
    امروز ویزای من رسید
    بدون ایمیل اکسپتی تقریبا از روز سفارت 40 روز شد ایشالا پاس شما هم زودتر بیاد واقعا 40 روز سختی بود ولی شیرین شد آخرش
    اینم که میگن با هم اقدام نکنین الکیه من با همسرم و بچم با هم اقدام کردیم نیازی نیست جدا جدا اقدام کنین
    ایشالا واسه همه مثبت باشه جوابهشون

Junior Member

سلام دوستان
    امروز ویزای من رسید
    بدون ایمیل اکسپتی تقریبا از روز سفارت 40 روز شد ایشالا پاس شما هم زودتر بیاد واقعا 40 روز سختی بود ولی شیرین شد آخرش
    اینم که میگن با هم اقدام نکنین الکیه من با همسرم و بچم با هم اقدام کردیم نیازی نیست جدا جدا اقدام کنین
    خدا رو شکر . خیلی خوشحال شدم . امیدوارم که همه جواب مثبت بگیرند .

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    امروز ویزای من رسید
    تبریک میگم ولی اینکه جدا جدا اقدام کنید الکی نیست دوست عزیز! شما شانس آوردی ویزا رو گرفتید ولی اگر رد شده بودید الان سه تا هزینه ویزا به باد رفته بود! بحث اصلی بحث هزینه ویزاست برای همین خانواده های پرجمعیت (سه نفر به بالا) به نظر من بهتره همزمان اقدام نکنند تا در صورت رد شدن متضرر نشند مگر اینکه برای متقاضی هزینه مهم نباشه.
    کلا دوستان اینکه خودشون یا یکی دو نفر دور و برشون ویزا میگیرند فورا نیاند اینجا شروع کنند که این هشدارها الکی بود و فلان. در برابر هر پرونده موفق چندین پرونده ناموفق وجود داره برای همین همیشه باید احتیاط کرد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    تبریک میگم ولی اینکه جدا جدا اقدام کنید الکی نیست دوست عزیز! شما شانس آوردی ویزا رو گرفتید ولی اگر رد شده بودید الان سه تا هزینه ویزا به باد رفته بود! بحث اصلی بحث هزینه ویزاست برای همین خانواده های پرجمعیت (سه نفر به بالا) به نظر من بهتره همزمان اقدام نکنند تا در صورت رد شدن متضرر نشند مگر اینکه برای متقاضی هزینه مهم نباشه.
    کلا دوستان اینکه خودشون یا یکی دو نفر دور و برشون ویزا میگیرند فورا نیاند اینجا شروع کنند که این هشدارها الکی بود و فلان. در برابر هر پرونده موفق چندین پرونده ناموفق وجود داره برای همین همیشه باید احتیاط کرد.
    این تیکه شما شانس آوردین ویزا گرفتین رو الان من بارها اینجا دیدم جریانش چیه تا یکی ویزا میشه سریع یکی میاد میگه شما شانس آوردین و ال و بل داداش من الکی واسه مردم غولش نکنین اگه مدارم مالیتون اوکی باشه و دلیل قانع کننده واسه برگشتن نشون بدین راحت میتونین ویزا بگیرین اصلن هم به شانس ربطی نداره کیس من رو همه میگفتن برو آنکارا تو های ریسک هستی بخاطر سن و خونوادت هم من هم یکی از دوستام از همین ایران اقدام کردیم بدون دردسر این حرفایی هم که میزنن واسه بازار گرمی و کیسه کردن مردم هستش که آره بیاین ما انجام میدیم واستون خلاصه اینکه الکی گنده نکنین واسه خودتون ایشالا همه بچه هایی که اینجا هستن زودتر ویزاشون بیاد

ApplyAbroad Guru

این تیکه شما شانس آوردین ویزا گرفتین رو الان من بارها اینجا دیدم جریانش چیه تا یکی ویزا میشه سریع یکی میاد میگه شما شانس آوردین و ال و بل داداش من الکی واسه مردم غولش نکنین اگه مدارم مالیتون اوکی باشه و دلیل قانع کننده واسه برگشتن نشون بدین راحت میتونین ویزا بگیرین اصلن هم به شانس ربطی نداره کیس من رو همه میگفتن برو آنکارا تو های ریسک هستی بخاطر سن و خونوادت هم من هم یکی از دوستام از همین ایران اقدام کردیم بدون دردسر این حرفایی هم که میزنن واسه بازار گرمی و کیسه کردن مردم هستش که آره بیاین ما انجام میدیم واستون خلاصه اینکه الکی گنده نکنین واسه خودتون ایشالا همه بچه هایی که اینجا هستن زودتر ویزاشون بیاد
    نمیدونم شما چرا انقدر قاطی کردید ولی لطف کنید در همین فروم یه چرخی بزنید ببنید چند نفر با شرایط خیلی بهتر از شما رد شدن تو مصاحبه. وقتی پای مصاحبه میاد وسط بله شانس هم دخیله و شما هم ویزا گرفتی مبارکت باشه ولی حقیقت رو عوض نمیکنه. در مصاحبه تشخیص با افسر ویزاست و اگر شما ندیدید برید بگردید که چه کسانی رو با چه بهانه هایی رد کردن. برید یه سرچ کنید که حتی سر و صدای دانشگاه های بزرگ هم دراومده که این مصاحبه کار ما رو خراب کرده. برید ببینید طرف رو رد کردن چون نمیدونسته بلیت اتوبوس از خوابگاه تا دانشگاه چند پوند میشه! در پست قبلی هم گفتم اینجا تا یک نفر ویزا میگیره فکر میکنه دیگه استاد ویزا شده و حله. ولی آقا یا خانم محترم بقیه میاند اینجا براساس پستهای شما تصمیم گیری میکنند پس لطفا اطلاعات الکی ندید. از زمانی که مصاحبه وارد ویزای دانشجویی عنصر شانس هم مطرحه و اگر شما فکر میکنی نیست پس وارد نیستی. تو همین فروم طرف با فول فاند از امپریال تو مصاحبه رد شد بعد شما میگی شانسی نیست؟؟؟ مطمئما ارایه درست مدارک و پرونده نقش اصلی رو داره ولی نقش شانس هم صفر نیست و عامل مهمیه. مثل قبل از 2012 نیست که شما یادتون نمیاد اگر مدارک درست بود حتما ویزا رو میگرفتی.
    در مورد آنکارا یا جای دیگه شما حرفهای الکی رو از جای دیگه شنیدی به حساب فروم نذار چون حداقل خود من دهها بار گفتم به محل تقاضا ارتباطی نداره و مهم شرایط پرونده است. خود من هم بارها گفتم هیچ پرونده ای شانسش 0 یا 100 نیست ولی هر کسی که چهار تا پرونده Tier 4 و نامه رفیوزال دیده باشه میدونه بحث شانس همیشه مطرحه.

در ضمن شما یه موضوعی رو تو این تاپیک مطرح کردید که من از شما خصوصی هم پرسیدم و جواب درستی ندادید. شما گفتید که سفارت برای پول در حساب نرخ آزاد رو حساب میکنه که البته کاری خلاف قانون مهاجرته ولی من از شما اینجا هم میپرسم ایا شما نامه رد شدنی دیدید که به این دلیل رد شده باشه؟ ممنون میشم بذاریم چون خیلی از دوستان سر همین ادعای شما سردرگم شدند. من در مورد ویزای ویزیت زیاد دیدم این مساله رو ولی برای ویزای دانشجویی ندیدم و اگر نمونه نامه رفیوزال دارید خیلی کمک بزرگیه.
    ویرایش توسط houman1979 : September 1st, 2019 در ساعت 03:29 AM

ApplyAbroad Guru

برای بقیه دوستانی که فکر میکنند اینجا یه مشت علاف فقط دارند گنده میکنند مساله رو و نمیدونند چند نفر از همین فروم برای من نامه های رفیوزال رو فرستادن که طرف سر چه مسایلی در مصاحبه رد شده، شاید لینکهای زیر جالب باشه و باز تا یکی ویزا گرفت فکر نکنه داداش فلان و بهمان. لینک زیر یکی از نمونه های گزارشهای متعددیه که در سالهای اخیر منتشر شده. سیستم مصاحبه به قدری ایراد داره که حتی صداها ضبط نمیشه و تایپ میکنند و مواردی بوده که طرف رد شده چون مصاحبه شونده اشتباه تایپ کرده جواب ها رو! بله دوستان در سیستم جدید ویزای انگلیس بخصوص در مورد ویزاهای دانشجویی و ویزیت هر کسی ویزا میگیره به نوعی شانس آورده. نه اینکه همش شانسه ولی شانس نقش کمی نداره.

https://monitor.icef.com/2014/08/uk-...-and-colleges/

"The visa decision-making process is far from perfect, and errors by entry clearance officers are common but can be stubbornly hard to correct. Subjective assessments are made of a student’s ‘credibility’ at interview, with questionable conclusions reached daily which cannot be appealed. Simple mistakes are made frequently by prospective students themselves, despite the best efforts of institutions."

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrumgh نمایش پست ها
    سلام
    ما ۱۱ آگوست در مرکز تهران مدارکمون رو تحویل دادیم و امروز ایمیلی دریافت کردیم مبنی بر اینکه روز ۵ سپتامبر جهت مصاحبه باهاتون تماس میگیریم . گویا پروسه بررسی پرونده ها خیلی طولانی شده
    برخلاف ایمیلی که زده بودند ، بدون هماهنگی دیروز و امروز تماس گرفتند و مجموعا نزدیک ۱:۳۰ صحبت کردند. آقای خوش برخوردی به نام جمال بود که لهجه مشکلی داشت ولی همه تلاش خودش رو میکرد که اروم تر و سنجیده تر صحبت کنه. چون سوالات رو سرچ کرده بودم از قبل , آمادگی جواب دادن رو داشتم ولی خب همراه با استرس شدید بود .
    گفت حقوقت به پوند چقدر میشه که نمیدونستم با چه نرخی تبدیلش کنم . درنهایت گفتم بر اساس اواندا میشه ۸۰۰ پوند. امیدوارم مشکلی پیش نیاد . نمیدونم چرا زودتر از تاریخ مصاحبه و طی چندبار تماس گرفتند . من به همراه همسر و پسرم اقدام کردم
    دعا کنید برامون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrumgh نمایش پست ها
    برخلاف ایمیلی که زده بودند ، بدون هماهنگی دیروز و امروز تماس گرفتند و مجموعا نزدیک ۱:۳۰ صحبت کردند. آقای خوش برخوردی به نام جمال بود که لهجه مشکلی داشت ولی همه تلاش خودش رو میکرد که اروم تر و سنجیده تر صحبت کنه. چون سوالات رو سرچ کرده بودم از قبل , آمادگی جواب دادن رو داشتم ولی خب همراه با استرس شدید بود .
    گفت حقوقت به پوند چقدر میشه که نمیدونستم با چه نرخی تبدیلش کنم . درنهایت گفتم بر اساس اواندا میشه ۸۰۰ پوند. امیدوارم مشکلی پیش نیاد . نمیدونم چرا زودتر از تاریخ مصاحبه و طی چندبار تماس گرفتند . من به همراه همسر و پسرم اقدام کردم
    دعا کنید برامون
    من یه مورد دیگه رو میدونم که همین اتفاق دیروز براش افتاده و زودتر از موعد تماس گرفتند و البته اولش ازش پرسیدن که مایل هست زودتر مصاحبه رو انجام بده!!! پس نگران نباشید برای بقیه هم اتفاق افتاده

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

شما چند سوال کرده اید و من سعی میکنم آنهایی را که میدانم تا حد ممکن پاسخ بدهم

بنظرتون ویزای همزمان به من و فرزندم میدن ؟

شرایط ویزای دانشجویی انگلستان از ویزای توریستی مناسب تر است با اینحال هیچ کس نمیتواند اطمینان بدهد که حتما ویزا میشوید. ولی طبیعتا اگر مدارک و شرایط لازم برای ویزای tier 4 را کامل داشته باشید احتمال ویزا شدن شما کم نیست. سن و رشته تحصیلی همسر شما نباید مشکلی ایجاد کند.

آیا خودم میتونم بدون مراجعه به دفاتر پذیرش دانشجو اقدام کنم ؟

حتما میتوانید. اینرا بدون تردید میگویم.

اصلا به زبان ساده تر یکی از دوستان مراحل پیدا کردن دانشگاه و اپلای کردن رو توضیح میده ؟

ذر این مورد در فوروم خیلی نوشته ایم. با اینحال به شکل کلی

۱- دانشگاه و رشته هدف را شناسایی بفرمایید.
    ۲- مدارک لازم را تهیه و برای پذیرش اپلای کنید. معمولا اپلای کردن هزینه ندارد بنابراین سعی برای چند دانشگاه اقدام بفرمایید.
    ۳- دانشگاه اعلام پذیرش میکند و با قبول شما کز نامبر صادر میکند.
    ۴- برای ویزا اقدام میفرمایید.

اگر باز هم سوالی داشتید لطفا روی فوروم قرار بدهید خوشحال میشوم بتوانم کمک کنم.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط maad نمایش پست ها
    سلام
    میخوام برای پذیرش سکند مستر تو یکی از شهر های انگلیس که هزینه ها مناسب تر باشه اقدام کنم بنظرتون ویزای همزمان به من و فرزندم میدن ؟ و اینکه آیا خودم میتونم بدون مراجعه به دفاتر پذیرش دانشجو اقدام کنم ؟ اصلا به زبان ساده تر یکی از دوستان مراحل پیدا کردن دانشگاه و اپلای کردن رو توضیح میده ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
    همسرم فوق لیسانس تیچینگ زبان انگلیسی از دانشگاه خوارزمی با معدل 17 و لیسانس ادبیات انگلیسی از دانشگاه کاشان با معدل 16 داره و 38 سالشه
    سپاس

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)