نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 493 از 529 نخستنخست ... 393443483484485486487488489490491492493494495496497498499500501502503 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,921 تا 4,930 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام به همگی
    من 14 آگوست رفتم سنتر تهران و مدارک رو تحویل دادم، فرداش ایمیل اومد که مدارکم رسیده به شفیلد. بعد از اون نه تماسی برای مصاحبه گرفتند، نه ایمیل دادند و این قضیه استرس منو خیلی زیاد کرده. من 1 اکتبر کلاسام شروع میشه و پروازم رو 22 سپتامبر رزرو کردم. بنظرتون تا اونموقع جواب میدن؟ اصلا بنظرتون احتمال ریجکتی هست؟
    من واسه ارشد مدیریت منابع انسانی سلف فاند اقدام کردم، از دانشگاه لنکستر پذیرش گرفتم، ایلتس 7 دارم و مدارک مالیمم کامل دادم. باز بنظرتون نکته ای هست که باعث ریجکتی بشه؟
    ممنونم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

با شرحی که نوشتید به نظر عمده شرایط را دارید و از طرفی دانشکده مدیریت لنکستر هم معتبر است و یکی از دانشکده هایی است که چهار اکردیتیشن برای رشته های بازرگانی دارد. بنابراین نباید نگران باشید.

برای تاخیر هم در نظر داشته باشید الان در هفته سوم هستید و دیر نشده است و اینکه الان سفارتها در ماههای پیک درخواستهای دانشجویی هستند و با تغییرات ایجاد شده کارمندان با سرعت کمتری تصمیم میکیرند و این ها ممکن است کمی تاخیر ایجاد کند.

امید که به زودی ویزا شوید و تشریف بیاورید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanal74 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من 14 آگوست رفتم سنتر تهران و مدارک رو تحویل دادم، فرداش ایمیل اومد که مدارکم رسیده به شفیلد. بعد از اون نه تماسی برای مصاحبه گرفتند، نه ایمیل دادند و این قضیه استرس منو خیلی زیاد کرده. من 1 اکتبر کلاسام شروع میشه و پروازم رو 22 سپتامبر رزرو کردم. بنظرتون تا اونموقع جواب میدن؟ اصلا بنظرتون احتمال ریجکتی هست؟
    من واسه ارشد مدیریت منابع انسانی سلف فاند اقدام کردم، از دانشگاه لنکستر پذیرش گرفتم، ایلتس 7 دارم و مدارک مالیمم کامل دادم. باز بنظرتون نکته ای هست که باعث ریجکتی بشه؟
    ممنونم
    ویرایش توسط susighton : September 3rd, 2019 در ساعت 01:14 PM دلیل: updates on LUMS

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان
    من به همراه همسرم ۲۸ آگوست اقدام کردیم در ترکیه و درخواست سرویس الویت هم دادیم. بعدازظهر همون روز هم ایمیل اومد که مدارکمون به شفیلد ارسال شده. الان که دارم فوروم رو میخونم میبینم که چقدر دیر اقدام کردیم و واقعا نگران شدم. خبری هم از مصاحبه نشده تا الان.

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

برای نگرانی شدن کمی زود است من فکر میکنم به موقع برسید. حداقل در چند سال اخیر من دانشجویان معدودی دیده ام که به خاطر ویزا دیر رسیده باشند و البته انهایی که من دیدم ایرانی هم نبودند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط aliance1979 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به همراه همسرم ۲۸ آگوست اقدام کردیم در ترکیه و درخواست سرویس الویت هم دادیم. بعدازظهر همون روز هم ایمیل اومد که مدارکمون به شفیلد ارسال شده. الان که دارم فوروم رو میخونم میبینم که چقدر دیر اقدام کردیم و واقعا نگران شدم. خبری هم از مصاحبه نشده تا الان.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ممنونم از انرژی مثبتتون امیدوارم.

Junior Member

خیلی متشکرم از انرژی مثبتی که میدین
    صرف نظر از زمان اینکه بهم ایمیلی ندادند و تماسی نگرفتند برای مصاحبه کمی برام نگران کننده اس.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

با شرحی که نوشتید به نظر عمده شرایط را دارید و از طرفی دانشکده مدیریت لنکستر هم معتبر است و یکی از دانشکده هایی است که چهار اکردیتیشن برای رشته های بازرگانی دارد. بنابراین نباید نگران باشید.

برای تاخیر هم در نظر داشته باشید الان در هفته سوم هستید و دیر نشده است و اینکه الان سفارتها در ماههای پیک درخواستهای دانشجویی هستند و با تغییرات ایجاد شده کارمندان با سرعت کمتری تصمیم میکیرند و این ها ممکن است کمی تاخیر ایجاد کند.

پایدار باشید

ApplyAbroad Guru

سلام به همگی
    ممنونم
    هنوز دیر نشده و سه هفته عجیب نیست

Junior Member

سلام به همگی
    ممنونم
    سلام منم شرایط شما رو داشتم دقیقا 15 روز کاری حساب کنین بعد 15 روز با شما تماس میگیرن واسه مصاحبه و بعد از 15 روز دیگه ویزا میاد در خونتون منم اول اکتبر کلاسام شروع میشه دانشگاه چستر مدیریت
    پرواز 24 سپتامبر گرفتم
    نگران نباشین ایشالا زودتر میاد ویزاتون

دوستان ویزای من و همسرم صادر شد امروز.
    ۲۸ آگوست بیومتریک
    ۲۸ آگوست دریافت فایل از شفیلد
    ۳ سپتامبر تماس تلفنی با ukvi و گرفتن خبر decision has been made on 2nd september
    ۵ سپتامبر دریافت پاسپورت.
    شروع تاریخ ویزا از ۱۰ سپتامبر (توی اپلیکیشن تاریخ ورود رو ۱۶ سپتامبر زده بودم)
    شرایط من شاید جالب باشه برای بقیه دوستان. من ۴۱ سال دارم و کار عقدمون با همسرم تازه ۱۵ روز پیش انجام شد. گپ تحصیلم ۱۱ سال هست. پس انداز حسابم ۲۱۰ م بود. مدرک آیلتسم ukvi هست ولی آکادمیک نیست و جنرال هست. دانشگاه بدون مصاحبه و ایراد از مدرک زبانم پذیرش برام صادر کرد. سرویس priority از استانبول درخواست دادم و بدون مصاحبه ویزام صادر شد. جالبیش اینجاست که یکی از دانشگاههایی که اقدام کرده بودم باهام مصاحبه کرد و گفت ما اصلا پذیرش به شما نمیدیم چون کیستون خیلی مشکوکه و این همه گپ قابل قبول نیست و رزومه ukvi ما هم خراب میشه به خاطر ریجکت شدن شما و شرمنده. به هر حال لطف و عنایت خدا بوده ۱۰۰٪؛ ولی در کل میخواستم بگم که هر شرایط خاصی هم که داشته باشید دلیل نمیشه که کسی مطمئن به شما بگه که کارتون درست نمیشه دیگه از شرایط من بدتر فکر نمیکنم کسی تو این فوروم بوده باشه. من تو زندگیم شکستهای زیادی تجربه کردم امیدوارم این ویزا یه شروع دوباره خوب برای زندگیمون باشه.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aliance1979 نمایش پست ها
    دوستان ویزای من و همسرم صادر شد امروز.
    ۲۸ آگوست بیومتریک
    ۲۸ آگوست دریافت فایل از شفیلد
    ۳ سپتامبر تماس تلفنی با ukvi و گرفتن خبر decision has been made on 2nd september
    ۵ سپتامبر دریافت پاسپورت.
    شروع تاریخ ویزا از ۱۰ سپتامبر (توی اپلیکیشن تاریخ ورود رو ۱۶ سپتامبر زده بودم)
    شرایط من شاید جالب باشه برای بقیه دوستان. من ۴۱ سال دارم و کار عقدمون با همسرم تازه ۱۵ روز پیش انجام شد. گپ تحصیلم ۱۱ سال هست. پس انداز حسابم ۲۱۰ م بود. مدرک آیلتسم ukvi هست ولی آکادمیک نیست و جنرال هست. دانشگاه بدون مصاحبه و ایراد از مدرک زبانم پذیرش برام صادر کرد. سرویس priority از استانبول درخواست دادم و بدون مصاحبه ویزام صادر شد. جالبیش اینجاست که یکی از دانشگاههایی که اقدام کرده بودم باهام مصاحبه کرد و گفت ما اصلا پذیرش به شما نمیدیم چون کیستون خیلی مشکوکه و این همه گپ قابل قبول نیست و رزومه ukvi ما هم خراب میشه به خاطر ریجکت شدن شما و شرمنده. به هر حال لطف و عنایت خدا بوده ۱۰۰٪؛ ولی در کل میخواستم بگم که هر شرایط خاصی هم که داشته باشید دلیل نمیشه که کسی مطمئن به شما بگه که کارتون درست نمیشه دیگه از شرایط من بدتر فکر نمیکنم کسی تو این فوروم بوده باشه. من تو زندگیم شکستهای زیادی تجربه کردم امیدوارم این ویزا یه شروع دوباره خوب برای زندگیمون باشه.
    تبریک میگم.

دانشگاهی که به شما گفته مشکوک هستید حرف خیلی عجیبی زده. تحصیل در سن 41 سالگی چیز عجیبی نیست. داشتن Gap هم مشکلی نداره به خصوص اگه کار کرده باشید. یک دانشگاه معتبر هیچ وقت همچین حرفی نباید بزنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)