نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 495 از 529 نخستنخست ... 395445485486487488489490491492493494495496497498499500501502503504505 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,941 تا 4,950 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

دوست عزیز

خوشبختانه مصاحبه خوب پیش رفته و امید که به زودی ویزا بشوید و سر موقع بیایید.

در مورد سوال اخر که نوشته اید مصاحبه کننده گاهی سوالهایی میکند که مطمین شوند فرد تحت مصاحبه خود متقاضی است بنابراین سوالات غیر متعارفی میکنند. من فکر میکنم این سوال از شما که فاصله تحصیل را مطرح کرده از این دست بوده است.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط erfanal74 نمایش پست ها
    سلام
    دو روز پیش تماس گرفتند برای مصاحبه، سوالایی مثل( چرا انگلیس؟چرا این دانشگاه؟ بعد از تحصیل این مقطع برنامه ات چیه؟ کی هزینه هات رو میده و چرا میخواد انقدر هزینه کنه؟ پول تو حساب رو از کجا اوردین؟ از اتمام دوره کارشناسی تا الان چیکار میکردی؟) پرسید و خب اخرش گفت مصاحبه مون خیلی کوتاه شد(حدود 35 دقیقه) که من گفتم چیزی که هست که نگفته باشک یا توضیح بیشتر لازم داشته باشه؟ که گفت نه همه چی رو جواب دادی. پرسیدم کی ویزا رو میفرستین گفت من اطلاع ندارم، مصاحبه رو تحویل آفیسر میدم و اون تصمیم میگیره. بهش گفتم من 22 سپتامبر بلیط رزرو کردم به اون موقع میرسم؟ گفت به احتمال قوی بله.
    فقط ازم پرسید چرا بعد از این همه مدت تصمیم گرفتی ادامه تحصیل بدی؟ که تعجب کردم چون 10 ماه از پایان دوره کارشناسیم میگذره
    خواستم باهاتون به اشتراک بگذارم به امید موفقیت برای همه

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

[QUOTE=susighton;2627012]سلام دوست عزیز

شما چند سوال کرده اید و من سعی میکنم آنهایی را که میدانم تا حد ممکن پاسخ بدهم

بنظرتون ویزای همزمان به من و فرزندم میدن ؟

شرایط ویزای دانشجویی انگلستان از ویزای توریستی مناسب تر است با اینحال هیچ کس نمیتواند اطمینان بدهد که حتما ویزا میشوید. ولی طبیعتا اگر مدارک و شرایط لازم برای ویزای tier 4 را کامل داشته باشید احتمال ویزا شدن شما کم نیست. سن و رشته تحصیلی همسر شما نباید مشکلی ایجاد کند.

آیا خودم میتونم بدون مراجعه به دفاتر پذیرش دانشجو اقدام کنم ؟

حتما میتوانید. اینرا بدون تردید میگویم.

اصلا به زبان ساده تر یکی از دوستان مراحل پیدا کردن دانشگاه و اپلای کردن رو توضیح میده ؟

ذر این مورد در فوروم خیلی نوشته ایم. با اینحال به شکل کلی

۱- دانشگاه و رشته هدف را شناسایی بفرمایید.
    ۲- مدارک لازم را تهیه و برای پذیرش اپلای کنید. معمولا اپلای کردن هزینه ندارد بنابراین سعی برای چند دانشگاه اقدام بفرمایید.
    ۳- دانشگاه اعلام پذیرش میکند و با قبول شما کز نامبر صادر میکند.
    ۴- برای ویزا اقدام میفرمایید.

اگر باز هم سوالی داشتید لطفا روی فوروم قرار بدهید خوشحال میشوم بتوانم کمک کنم.

پایدار باشید[/QUOT
    بسیار ممنونم از پاسختون ... لطف کردید

Junior Member

سلام ، وقتتون بخیر
    الان برای من این ایمیل اومد . کسی میدونه که جواب میتونه منفی یا مثبت باشه؟!
    The processed visa application for GWF reference number - GWF——- was received at the UK Visa Application Centre on 9/12/2019 .
    If a courier service was purchased from VFS Global, your processed application will be delivered to the chosen address.

If not, your documents can be collected during the designated passport collection times.
    Please note this is an auto generated e-mail. Please do NOT reply to this email.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrumgh نمایش پست ها
    سلام ، وقتتون بخیر
    الان برای من این ایمیل اومد . کسی میدونه که جواب میتونه منفی یا مثبت باشه؟!
    The processed visa application for GWF reference number - GWF——- was received at the UK Visa Application Centre on 9/12/2019 .
    If a courier service was purchased from VFS Global, your processed application will be delivered to the chosen address.

If not, your documents can be collected during the designated passport collection times.
    Please note this is an auto generated e-mail. Please do NOT reply to this email.
    هیچی نشون نمیده فقط جواب آماده است. باید برید بگیرید تا مشخص شه مثبت بوده یا منفی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Heriot-Watt University

سلام دوستان
    من 18 آگوست درخواست ویزا دانشجویی دادم و رفتم مدارکم رو دفتر VFS تو تهران تحویل دادم. فرداش ایمیل امد که اپلیکیشن شما به مرکز شفیلد رسیده.
    روز 11 سپتامبر از دانشگاه ایمیل امد که Biometric Residency Permit BRP به دست ما رسیده و باید یه روزی برای دریافتش به پیش ما بیای.
    روز 12 سپتامبر هم ایمیل از VFS امد که پاسپورت تون با جواب ویزاتون برگشته و در روزهای مشخص شده بیاید تحویل بگیرید.

بنا به ایمیل دانشگاه فکر میکنم ویزام صادر شده باشه. من پذیرش دکترا با فاند از اسکاتلند داشتم و برای مصاحبه هم با من تماس گرفته نشد اصلا.
    طبق حساب کتاب تقریبی خودم تا سه شنبه این هفته (10 سپتامبر) تقریبا 15 روز کاری میشه که از اپلیکیشن من گذشته، جواب ویزا هم تقریبا همون 15 روزی که تو سایت شون گفته بود مشخص شد.

حالا یه سوال داشتم، این دفتر VFS چه ساعاتی میشه رفت برای گرفتن پاسپورت؟ من تو سایت شون چیزی پیدا نکردم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ChandlerBing نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من 18 آگوست درخواست ویزا دانشجویی دادم و رفتم مدارکم رو دفتر VFS تو تهران تحویل دادم. فرداش ایمیل امد که اپلیکیشن شما به مرکز شفیلد رسیده.
    روز 11 سپتامبر از دانشگاه ایمیل امد که Biometric Residency Permit BRP به دست ما رسیده و باید یه روزی برای دریافتش به پیش ما بیای.
    روز 12 سپتامبر هم ایمیل از VFS امد که پاسپورت تون با جواب ویزاتون برگشته و در روزهای مشخص شده بیاید تحویل بگیرید.

بنا به ایمیل دانشگاه فکر میکنم ویزام صادر شده باشه. من پذیرش دکترا با فاند از اسکاتلند داشتم و برای مصاحبه هم با من تماس گرفته نشد اصلا.
    طبق حساب کتاب تقریبی خودم تا سه شنبه این هفته (10 سپتامبر) تقریبا 15 روز کاری میشه که از اپلیکیشن من گذشته، جواب ویزا هم تقریبا همون 15 روزی که تو سایت شون گفته بود مشخص شد.

حالا یه سوال داشتم، این دفتر VFS چه ساعاتی میشه رفت برای گرفتن پاسپورت؟ من تو سایت شون چیزی پیدا نکردم.
    بله ویزای شما صادر شده در تهران باید منتظر باشید با پست بیاد و نمیتونید حضوری برید بگیرید.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی در مورد تاخیر در نتیجه ATAS تجربه ای داره. برای من قرار بوده 29 اگوست بیاد ولی فعلا هیچ خبری نشده. ایمیل هم فرستادم گفته فعلا به بررسی نیاز داره.
    ممنونم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

با اینها به نظرم باید صبر پیشه کنید.

به تجربه من از مشاهده دانشجویانی که به انگلیس می اید این ATAS ی ها یکی از سرتق ترین (سرتق ؟!) سازمانهای مربوط به دانشجو هاهستند و تقریبا به جز خودشان نه به دانشگاهها نه به دانشجوها و نه هیچ کس دیگر نه برای زمان بررسی نه برای نتیجه بررسی جوابگو نیستند.

یکی از جاهایی که خود دانشگاه ها -حتی نهاد قدرتمندی مثل کمبریج- واقعا درمانده هستند همین مرحله کار است که به atas میرسد. نکته مثبت البته این است که معمولا در چهارچوب زمانی مناسبی پاسخ نهایی را اعلام میکنند.

من امیدوارم پاسخ شما هم به زودی بیاید و مثبت باشد و درس و مشق را شروع کنید.

پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2057 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی در مورد تاخیر در نتیجه ATAS تجربه ای داره. برای من قرار بوده 29 اگوست بیاد ولی فعلا هیچ خبری نشده. ایمیل هم فرستادم گفته فعلا به بررسی نیاز داره.
    ممنونم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

سلام دوستان. این خبر جدید post study work visa رو شنیدید؟ گه 2 سال بعد تحصیل اجازه میدن بمونن دانشجوها؟ کسی خبر داره از چه زمانی به بعد این قانون اعمال میشه؟ ورودی January 2020 رو شامل میشه یا نه؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

با اینها به نظرم باید صبر پیشه کنید.

به تجربه من از مشاهده دانشجویانی که به انگلیس می اید این ATAS ی ها یکی از سرتق ترین (سرتق ؟!) سازمانهای مربوط به دانشجو هاهستند و نه به دانشگاهها نه به دانشجوها و نه هیچ کس دیگر به جز خودشان نه برای زمان بررسی نه برای نتیجه بررسی جوابگو نیستند.

یکی از جاهایی که خود دانشگاه ها -حتی نهاد قدرتمندی مثل کمبریج که در برابر هر نظارت/تاثیر خارج از کالجها به شدت مقاومت میکند - واقعا درمانده هستند همین مرحله کار است که به atas میرسد. نکته مثبت البته این است که معمولا در چهارچوب زمانی مناسبی پاسخ نهایی را اعلام میکنند.

من امیدوارم پاسخ شما هم به زودی بیاید و مثبت باشد و درس و مشق را شروع کنید.

پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2057 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنونم
    ویرایش توسط susighton : September 14th, 2019 در ساعت 02:58 PM

Keep Calm and APPLY ON

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)