نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 500 از 529 نخستنخست ... 400450490491492493494495496497498499500501502503504505506507508509510 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,991 تا 5,000 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود
    برای بعضی اصلا مصاحبه انجام نشده و ویزا شده اند.یا مصاحبه خیلی کوتاه بوده است. من چندین مورد را به خاطر دارم.

بنابراین از روی اینهم نمیشود به مثبت یا منفی بودن جواب رسید.

من فکر میکنم اگر مدارک کامل بوده اند به خصوص به لحاظ مالی نباید اصلا دلواپس باشید هرچند که درک میکنم که
    It is easier said than done

!!
    پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان تجربه ای که در مورد ویزای داشتم رو مینویسم خدمتتون شاید کمک کنه
    تاریخ ملاقات من با سرویس priority از دفتر آنکارا روز 25 سپتامبر بود و مصاحبه هم نداشتم .روز 1 اکتبر ایمیل دریافت کردم که پاسپورت اماده تحویله و بررسی درخواست ویزا تموم شده. خوشبختانه ویزام صادر شده بود.

یک سوال هم دارم ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنن
    خودم 9 اکتبر پرواز دارم و حالا میخوام برای ویزای خانم و پسرم اقدام کنم که بعد خودشون بیان اونجا. بایستی دوباره توی سایت سفارت برای هر کدوم یک اپلیکیشن جدا پر کنم و نوع درخواست رو چه گزینه ای انتخاب کنم؟ چه مدارکی نیاز هست برای اونها؟ اگر خودم انگلیس باشم اینها میتونن ویزا بگیرن و به من ملحق بشن؟
    ممنونم .

Junior Member

سلام دوستان
    من سال 95 شهریور فارغ التحصیل شدم و الان دارم برای سال بعد اپلای میکنم به نظرتون برای گرفتن ویزا به علت این گپ تحصیلی 4 ساله به مشکل میخورم ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

اگر شاغل بوده اید خیر. به خصوص اگر الان برای دکتری میخواهید اقدام بفرمایید.

پایدارباشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط afshinch نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سال 95 شهریور فارغ التحصیل شدم و الان دارم برای سال بعد اپلای میکنم به نظرتون برای گرفتن ویزا به علت این گپ تحصیلی 4 ساله به مشکل میخورم ؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک برای موفقیت تا به اینجای کار.

بعضی از سوالات را شاید من بتوانم همفکری کنم

بایستی دوباره توی سایت سفارت برای هر کدوم یک اپلیکیشن جدا پر کنم؟

بلی . برای هر کدام جداگانه . اگر دوره درسی شما بیشتر از ۹ باشدانها دیپندنت شما هستند.

اگر خودم انگلیس باشم اینها میتونن ویزا بگیرن و به من ملحق بشن؟

بلی دلیلی ندارد که نتوانند به خصوص اگر از ایران وقت بگیرند. ذر غیر اینصورت هم زحمت سفر به ترکیه و امارات هست و الا به لحاظ قانونی منعی ندارد.

امید که شما به سلامت برسید و خانواده هم بدون مشکل به شما ملحق شوند

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad2057 نمایش پست ها
    سلام دوستان تجربه ای که در مورد ویزای داشتم رو مینویسم خدمتتون شاید کمک کنه
    تاریخ ملاقات من با سرویس priority از دفتر آنکارا روز 25 سپتامبر بود و مصاحبه هم نداشتم .روز 1 اکتبر ایمیل دریافت کردم که پاسپورت اماده تحویله و بررسی درخواست ویزا تموم شده. خوشبختانه ویزام صادر شده بود.

یک سوال هم دارم ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارند راهنمایی کنن
    خودم 9 اکتبر پرواز دارم و حالا میخوام برای ویزای خانم و پسرم اقدام کنم که بعد خودشون بیان اونجا. بایستی دوباره توی سایت سفارت برای هر کدوم یک اپلیکیشن جدا پر کنم و نوع درخواست رو چه گزینه ای انتخاب کنم؟ چه مدارکی نیاز هست برای اونها؟ اگر خودم انگلیس باشم اینها میتونن ویزا بگیرن و به من ملحق بشن؟
    ممنونم .

Keep Calm and APPLY ON

Junior Member

خیلی ممنونم از ملاحظتون
    برای مستر میخوام اقدام کنم و شاغل نیودم این مدت پس مشکل میشه؟
    البته یه شرکتی هست از اشنایان میتونه برام گواهی کار صادر کنه ولی خودت شرکت دیگه کار نمیکنه خیلی وقته
    البته سربرگ شرکت و شماره موجود هست و با مهر شرکت اون رو اگه بذارم ممکنه سوال پیچ کنن ؟

ApplyAbroad Superstar

خواهش میکنم دوست عزیز کار مهمی نبود.

اجاره بدهید این مساله را دوستانی که به تازگی اقدام کرده اند مشارکت کنند. من فکر میکنم مساله کمی پیچیده تر از نامه یک شرکت باشد مثلا شما باید منبع مالی برای تحصیلتان را نشان بدهید و برای ان منبع درآمد که شرکت مورد بحث حقوق پرداخت میکرده و ...

البته همانطور که گفتم بهتر است دوستان دیگر مشارکت کنند و مسایل را بگویند.

موفق باشید

خیلی ممنونم از ملاحظتون
    برای مستر میخوام اقدام کنم و شاغل نیودم این مدت پس مشکل میشه؟
    البته یه شرکتی هست از اشنایان میتونه برام گواهی کار صادر کنه ولی خودت شرکت دیگه کار نمیکنه خیلی وقته
    البته سربرگ شرکت و شماره موجود هست و با مهر شرکت اون رو اگه بذارم ممکنه سوال پیچ کنن ؟

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Guru

سلام دوستان
    این مسایل خیلی به سلیقه افسر ویزا بستگی دارد. ممکنه برای یکی مهم باشه برای یکی نباشه. من رد شدنهایی دیدم که طرف کار میکرده و افسر ویزا گفته نه من قانع نشدم چرا از کارت بعد از اینهمه سال میخوای بیای بیرون و بری سر درس دوباره. یکی رو با سه سال فاصله گفتند زیاده و یکی با ده سال هم گرفته. به دلیل مصاحبه نظر شخصی افسر ویزا خیلی نقش داره. توصیه من اینه همیشه قوی و مستدل و در صورت امکان با مدارک کامل پرونده رو ارایه بدید و امیدوار باشید افسر ویزا قبول کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    این مسایل خیلی به سلیقه افسر ویزا بستگی دارد. ممکنه برای یکی مهم باشه برای یکی نباشه. من رد شدنهایی دیدم که طرف کار میکرده و افسر ویزا گفته نه من قانع نشدم چرا از کارت بعد از اینهمه سال میخوای بیای بیرون و بری سر درس دوباره. یکی رو با سه سال فاصله گفتند زیاده و یکی با ده سال هم گرفته. به دلیل مصاحبه نظر شخصی افسر ویزا خیلی نقش داره. توصیه من اینه همیشه قوی و مستدل و در صورت امکان با مدارک کامل پرونده رو ارایه بدید و امیدوار باشید افسر ویزا قبول کنه
    دوستان سابقه بیمه هم لازمه ارائه بدیم یا همون نامه شرکت و فیش حقوق کافیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    دوستان سابقه بیمه هم لازمه ارائه بدیم یا همون نامه شرکت و فیش حقوق کافیه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)