نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 505 از 529 نخستنخست ... 5405455495496497498499500501502503504505506507508509510511512513514515 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,041 تا 5,050 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

نقل قول نوشته اصلی توسط asgharax نمایش پست ها
    دوستان من از دبی برای ویزا priotity انگلیس افدام کردم. الان پنج روزه دبی هستم اما هیچ ایمیلی برام نیومده. میخواستم بپرسم آیا طبیعیه این موضوع یا ممکنه اون مسئول سفارت ایمیل من رو اشتباه وارد سیستمش کرده باشه؟سیستم sms هم که کلا واسه ایرانیا کار نمیکنه
    5 روز که دیر نیست. سیستم سریع اونقدرم که فکر میکنید سریع نیست.بخصوص اگر مصاحبه داشته باشید که بیشتر از اینا طول میکشه

سلام دوستان
    من فوق لیسانس هنر دارم و سال 92 فارغ التحصیل شدم و الان 33 سالمه و متاهلم.
    امسال برای انگلیس واسه مستر مجدد اقدام کرذم و پذیرش هم گرفتم. اینم بگم که این رشته تا حدودی متفاوته از مستر ایرانم هستش.
    الان با توجه به گپ تحصیلی 6-7 ساله و مستر مجدد به نظرتون آیا میشه برای ویزا اقدام کرد؟ و شانسی برای دریافتش دارم؟
    اینم بگم که توی این مدت، 5 سالش در دانشگاه تدریس کردم و بعدش هم در یک موسسه فرهنگی دیگه کار میکردم.

ممنون میشم پاسخم رو بدید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary_Mocha1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امسال برای انگلیس واسه مستر مجدد اقدام کرذم و پذیرش هم گرفتم. اینم بگم که این رشته تا حدودی متفاوته از مستر ایرانم هستش.
    الان با توجه به گپ تحصیلی 6-7 ساله و مستر مجدد به نظرتون آیا میشه برای ویزا اقدام کرد؟ و شانسی برای دریافتش دارم؟
    اینم بگم که توی این مدت، 5 سالش در دانشگاه تدریس کردم و بعدش هم در یک موسسه فرهنگی دیگه کار میکردم.

سلام دوست عزیز

تبریک زیاد برای پذیرش
    با این اطلاعات که اینجا گذاشتید و مشروط به خصوص کامل بودن مدارک مالی از دید من مانعی برای ویزا شدن ندا رید.

امید که بقیه کارها هم به خوبی و با موفقیت انجام شوند و سپتامبر شروع بفرمائید.

موفق باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary_Mocha1987 نمایش پست ها
    سلام دوستان

با توجه به مصاحبه این موارد بستگی به افسر ویزا داره ولی هر چقدر بتونید مدارک بهتر و توضیحات دقیق تری در مورد دلایل تحصیل، اثر آن بر آینده کاری و کلا مباحث مطرح شده در مصاحبه ارایه کنید شانس بالاتر میره. براساس کیسهای مشابه فاصله با تحصیل قبلی شما زیاده و اینکه دوباره مستر گرفتید باید توضیح قانع کننده ای داشته باشید. در ضمن مسایل مالی هم خیلی مهم هستند و در مصاحبه ها معمولا در مورد آن پرسیده میشه

Junior Member

سلام دوست عزیز
    منم واسه شفیلد اقدام کردم. پذیرش رو گرفتم و ایشالا تا اواسط اسفند جواب فاندم هم میاد، استاد اکی رو داده مونده دانشگاه. فاند رو بگیرم واسه سال بعد اواخر تابستون اونجام.
    چند سوال داشتم خدمتتون، ممنون میشم وقت بذارید و راهنمایی بفرمایید.
    1. پروسه ویزا چجوری هست؟آیا از تهران تونستید اقدام کنید و از چقدر قبل رفتنتون اقدام کردید و چه مدارکی لازم داشت؟چقدر پول لازم هست توو حساب باشه و آیا سند ملکی و...قبول می کنند و کلا اصلا لازم هست وقتی فاند داریم مدرک مالی خاصی ارایه بدیم؟
    2. من متاهل هستم(نمیدونم شما مجردید یا متاهل که بتونید کمکم کنید)، آیا خانمم با من اقدام کنه واسه گرفتن ویزا، مشکلی واسه دادن ویزا واسه من نداره یا ریسک داره و بهتره اون بعدا اقدام کنه؟ و اینکه من میخوام همسرم چند ماه بعد من بیاد که شرایط اولیه رو آماده کرده باشم، آیا محدودیت زمانی خاصی هست اگه با من ویزا بگیره و حتما باید تا مدت زمان خاصی اقدام کنه یا تایم بازتری داره مثلا 5-6 ماه و...؟
    3. شما خوابگاه گرفتید یا...؟با توجه به اینکه تازه هم رفتید میتونید بفرمایید واسه من که متاهل هستم آیا خوابگاه گزینه مناسبی هست یا خیر؟ و اینکه کلا امکانات خوابگاه نسبت به اجاره خونه مناسب تر و به صرفه تر هست یا خیر؟
    و کلا اگه مطلب یا راهنمایی خاصی هست ممنون میشم بفرمایید.
    متشکرم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

حضورتان برای پیشرفت کارها تبریک میگویم و امیدوارم که هر چه زوتر بقیه کارها هم انجام شوند و به امید خدا برابر برنامه شروع بفرمایید. شفیلد دانشگاه خوبی است و شهر نسبتا ارزانی است. دانشگاه شفیلد خوابگاههای خوبی هم با قیمت نسبتا مناسب دارد که برای متاهلین هم مناسب است. به خصوص برای بچه های فنی دانشگاه و شهر خوبی است.

من پاسخ همه سوالهای شما را نمیدانم ولی مطمین هستم دوستان دیگری هم که همین نامه شما را گرفته اند کمک میکنند و اطلاعات شما تکمیل میشود. یکی یکی بنابراین خدمت شما عرض میکنم

2. من متاهل هستم(نمیدونم شما مجردید یا متاهل که بتونید کمکم کنید)، آیا خانمم با من اقدام کنه واسه گرفتن ویزا، مشکلی واسه دادن ویزا واسه من نداره یا ریسک داره و بهتره اون بعدا اقدام کنه؟ و اینکه من میخوام همسرم چند ماه بعد من بیاد که شرایط اولیه رو آماده کرده باشم، آیا محدودیت زمانی خاصی هست اگه با من ویزا بگیره و حتما باید تا مدت زمان خاصی اقدام کنه یا تایم بازتری داره مثلا 5-6 ماه و...؟

با داشتن فاند دانشگاهی مشکل بزرگی برای ویزای همزمان شما و خانمتان نیست. البته مساله مالی دارد که باید با دقت عمل بفرمایید. همسر شما میتوانند همزمان یا بعد شما بدون محدودیت زمان تشریف بیاورند و انجا هم اصلا محدودیتی وجود ندارد.

3. شما خوابگاه گرفتید یا...؟با توجه به اینکه تازه هم رفتید میتونید بفرمایید واسه من که متاهل هستم آیا خوابگاه گزینه مناسبی هست یا خیر؟ و اینکه کلا امکانات خوابگاه نسبت به اجاره خونه مناسب تر و به صرفه تر هست یا خیر؟

اینرا قبلا حضورتان گفتم. خوابگاههای دانشگاه در مجموع خوب هستند و البته کمی گرانتر از خانه ها. با اینحال برای دوستان جدید الورود توصیه اکید میکنم که از خوابگاه دانشگاه استفاده کنید. ان صرفه جویی خانه خارج از دانشگاه دست آخر پر هزینه تر میشود. بعد از سال اول کم کم با شرایط اشنا میشوید و اگر جایی خارج دانشگاه برایتان پیدا شد نقل مکان بفرمایید. هر چند که توصیه من این است تا حد ممکن در دانشگاه بمانید.

این نکاتی که خدمتتان نوشتم برای دانشگاه شفیلد اصلی هست من اطلاعات زیادی در مورد شفیلد هلام ندارم.

امیدوارم که کمکی کرده باشم.مجددا تبریک زیاد و آرزوی موفقیت برایتان دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط lalezar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    منم واسه شفیلد اقدام کردم. پذیرش رو گرفتم و ایشالا تا اواسط اسفند جواب فاندم هم میاد، استاد اکی رو داده مونده دانشگاه. فاند رو بگیرم واسه سال بعد اواخر تابستون اونجام.
    چند سوال داشتم خدمتتون، ممنون میشم وقت بذارید و راهنمایی بفرمایید.
    1. پروسه ویزا چجوری هست؟آیا از تهران تونستید اقدام کنید و از چقدر قبل رفتنتون اقدام کردید و چه مدارکی لازم داشت؟چقدر پول لازم هست توو حساب باشه و آیا سند ملکی و...قبول می کنند و کلا اصلا لازم هست وقتی فاند داریم مدرک مالی خاصی ارایه بدیم؟
    و کلا اگه مطلب یا راهنمایی خاصی هست ممنون میشم بفرمایید.
    متشکرم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام. من از دانشگاه برونل لندن پذیرش گرفتم و الان باید برای ویزا اقدام کنم. اطلاع نداشتم که سفارت فقط پرینت حساب بانک پارسیان و پاسارگاد رو قبول میکنه و توی هیچکدوم ازین بانک ها هم حساب ندارم. من توی چند ماه اخیر تمام موجودیم رو تو حساب بانک شهر گذاشته بودم و باهاش خیلی کار کرده بودم و امیدوار بودم پرینتش رو به سفارت اراِئه بدم. حالا اگر حساب پارسیان باز کنم باید یک ماه دیگه وقت سفارت بگیرم یا میتونم پرینت بانک شهر رو هم ضمیمه پارسیان کنم و زودتر وقت بگیرم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

تبریک بابت دریافت پذیرش امید که کارهای ویزا هم به خوبی انجام شوند . زمانی تحویل مدارک معیار هست که نامه بانک پاسارگاد نشان بدهد که پول دست کم 4 هفته در حساب بوده است. از بانکهای دیگر نامه نبرید.

پایدار باشید

پایدار باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedhrt نمایش پست ها
    سلام. من از دانشگاه برونل لندن پذیرش گرفتم و الان باید برای ویزا اقدام کنم. اطلاع نداشتم که سفارت فقط پرینت حساب بانک پارسیان و پاسارگاد رو قبول میکنه و توی هیچکدوم ازین بانک ها هم حساب ندارم. من توی چند ماه اخیر تمام موجودیم رو تو حساب بانک شهر گذاشته بودم و باهاش خیلی کار کرده بودم و امیدوار بودم پرینتش رو به سفارت اراِئه بدم. حالا اگر حساب پارسیان باز کنم باید یک ماه دیگه وقت سفارت بگیرم یا میتونم پرینت بانک شهر رو هم ضمیمه پارسیان کنم و زودتر وقت بگیرم؟

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

سوال شما نبود ولی از باب یادآوری رودتر از سه ماه از شروع دوره نمیشود برای ویزا اقدام کرد بنابراین اگر شروع دوره شما سپتامبر است باید برای نهایت جون وقت بگیرید و توجه بفرمایید نامه بانکی هم مهلت دارد.

به تاریخ کز هم توجه داشته باشید. معمولا البته کز ها را حدود اپریل و می صادر میکنند.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedhrt نمایش پست ها

Keep Calm and APPLY ON

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

تبریک بابت دریافت پذیرش امید که کارهای ویزا هم به خوبی انجام شوند . زمانی تحویل مدارک معیار هست که نامه بانک پاسارگاد نشان بدهد که پول دست کم 4 هفته در حساب بوده است. از بانکهای دیگر نامه نبرید.

پایدار باشید

پایدار باشید
    زمان date of application ملاک است و سر این موضوع بارها بحث شده. date of application با زمان ارایه مدارک به ویزا سنتر فرق داره.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)