نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: . .

رأی دهندگان
0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
صفحه 526 از 529 نخستنخست ... 26426476516517518519520521522523524525526527528529 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 5,251 تا 5,260 , از مجموع 5282

موضوع: ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

پیش فرض پاسخ : ویزا تحصیلی انگلستان TIER 4

سلام دوستان وقت بخیر

کسی هست که به تازگی از TLSConact استانبول اقدام کرده باشه ؟

Junior Member

با سلام خدمت دوستان.
    ببخشید میشه منو راهنمایی کنید که آیا با مدرک زبان دولینگو میشه از سفارت تاییده گرفت یا اینکه سفارت ریجکت میکنه؟ دانشگاه من گفته اگه نمره 115 دولینگو بیاری برای ما قابل قبوله اما میترسم که سفارت نمره دولینگو رو قبول نکنه...
    میشه لطفاً راهنماییم کنین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط delbaz نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    ببخشید میشه منو راهنمایی کنید که آیا با مدرک زبان دولینگو میشه از سفارت تاییده گرفت یا اینکه سفارت ریجکت میکنه؟ دانشگاه من گفته اگه نمره 115 دولینگو بیاری برای ما قابل قبوله اما میترسم که سفارت نمره دولینگو رو قبول نکنه...
    میشه لطفاً راهنماییم کنین؟
    در مقاطع degree مثل لیسانس و فوق لیسانس تشخیص سطح مورد نیاز زبان دانشجو به عهده خود دانشگاه هست و دانشگاه مختار هست با هر روشی این کار رو انجام بده .در این زمینه چون تشخیص با دانشگاهه هیچ مشکلی ندارد. تنها تفاوتی که انجام شده این هستش که باید روش سنجش زبان قید بشه در نامه پذیرش.البته این اختیار برای سفارت هستش که از طریق مصاحبه دانشجو به عنوان مثال اگر خوب نتونه صحبت کنه اون رو رد کنه. ولی اینکه مستقیم به علت اینکه روش سنجش زبان فلان چیز بوده رد کنه خیر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Eris6 نمایش پست ها
    سلام دوستان خواستم تحربه ای که برای اپلای به کشور انگلیس رو داشتم باهاتون در میان برازم
    همسرم با سن 40 سال و 10 سال سابفه تاحدودی مرتبط تونستن برای مستر مجدد در رشته ای متفاوت (شناور) از دانشگاهی با رنکینگ زیر 200 قبول بشن و بعدش ما شروع کردیم مدارک لازم برای ویزا رو اماده کردیم
    مدارکمون شامل (البته حدودی )
    گواهی بانکی ( به دلار دولتی)
    سابقه کار و بیمه
    تمامی مدارک هویتی
    سند ازدواج
    آیلتس اکادمیک
    مدارک دانشگاهی
    نکته :
    اشتباهی که انجام دادیم ما فکر میکردیم باید از روزی که پول گذاشتیم حساب تا زمان مصاحبه باید یک ماه بشه ولی بعد فهمیدیم یک ماه حساب بانکی در واقغ باید تا قبل پر کردن فرم انلاین باشه که باعث شد درخواست ریفاند بدیم و بعد پر شدن زمان مجددا اقدام کنیم
    پر کردن فرم انلاین
    گرفتن وقت مصاحبه
    و ارائه مدارک به vfs ایران
    بدون مصاحبه ویزامون بعد از حدود یک ماه بدستمون رسید (14 شهریور ارسال مدارک => 15 مهر دریافت پاسپورت بدون ایمیل )

سلام ببخشید منم درخواست ریفاند دادم الان سه هفته شده و خبری نیست ایمیل فقط یکی همون لحظه اومد که اگر درخواسستون قبول بشه یه ایمیل میاد براتون و 28 روز بعدش پول برمیگرده . برای شما چطور بود ایا تونستین پول بگیرین پند وقت بعدش اومد ایمیل براتون

Junior Member

ممنون از محبتتون....

با سلام خدمت تمامی دوستان
    خواستم تجربه خودم در خصوص اقدام برای ویزا رو بگم امیدوارم برای دوستان مفید باشه.
    تمامی مراحل توسط خودم انجام شد، با توجه به اینکه شروع کلاس هام نزدیک بود برای مقطع ارشد از VAC استانبول اقدام کردم با پرمیوم سرویس و در پرایم تایم سنتر، تمامی مدارک از 2 روز قبل سفارت در سایت طبق چک لیست و راهنمای دسته بندی نام فایل ها در فضای مورد نظر آپلود شد و در روز مراجعه که فقط هم کارت بانکی قبول میکردن برای پرایم تایم سرویس، بعد از پرداخت وارد قسمت اصلی شدم و نوبت دادن و رفتم به باجه مربوطه و تحویل پاس، هیچ گونه مدرکی هم از من نخواستن جز پاس، و بعدش رفتم انگشت نگاری و عکس، و بعد از 4 روز جواب اومد و مثبت بود. اگر دوستام موردی در این خصوص داشتن، خوشحال میشم راهنماییشون کنم.

به امید موفقیت تمامی دوستان.

Junior Member

سلام دوستان برای دریافت ویزا مدارک مالی رو بر اساس دلار دولتی حساب کنیم یا آزاد؟

سلام. بین 1.5 تا 2 برابر نرخ سایت OANDA بگذارید کفایت میکنه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6485 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای دریافت ویزا مدارک مالی رو بر اساس دلار دولتی حساب کنیم یا آزاد؟

Junior Member

دوستان اثبات تمکن مالی باید بر اساس چه نرخی باشه دقیقا؟
    ظاهرا افسرهای ویزا دقیقا میدونن نرخ پول چطوریه و همون نرخ ازاد خودمون حساب میکنن
    برای مبلغی معادل 13 هزار پوند دقیقا تا چه مقدار پول باید تو حساب باشه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط majmah نمایش پست ها
    دوستان اثبات تمکن مالی باید بر اساس چه نرخی باشه دقیقا؟
    ظاهرا افسرهای ویزا دقیقا میدونن نرخ پول چطوریه و همون نرخ ازاد خودمون حساب میکنن
    برای مبلغی معادل 13 هزار پوند دقیقا تا چه مقدار پول باید تو حساب باشه؟
    سلام دوست عزیز

پیشنهاد میکنم نرخ سایت بن بست را در نظر بگیرید.

پایدار باشید

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)