صفحه 56 از 98 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 978

موضوع: مسائل مربوط به آزمونهای IELTS و TEF برای مهاجرت به کانادا

Member amir_za آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران، مدیریت ساخت - علم و صنعت ایران

پیش فرض پاسخ : آزمون IELTS و TEF و محاسبه نمره آن برای مهاجرت به کانادا

سوال دارم فوری لطفا راهمنایی بفرمایید:
    آیا اطلاعات ویکی بروزه؟ برا مجرد ها همون حداقل 55 امتیاز درسته؟
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...A9%D8%A8%DA%A9
    من حساب کردم با رشته 6 امتیازرشته ام بدون زبان 46 امتیاز رو دارم یعنی 9 امتیاز از زبان می خوام حالا می گیریم سازگاری بجا 3 به من 1 بده یعنی 11 امتیاز زبان می خوام . این دو تا جدول رو هم من متوجه نشدم چطوری امتیاز هاش
    دوستانی که تجربه دارن میشه بگن حداقل زبان فرانسه و انگلیسی چقدر باید داشته باشم؟ خیلی عجله دارم چون بدون مدرک نمیشه استارد زد.... فرانسه هم صفرم... راهنمایی کنید لطفا

در ضمن ساده ترین متد برای یادگیری فرانسه برای tefaq چیه؟ که من بتونم در سریع ترین زمان برسم به نمره مورد نظر
    ویرایش توسط amir_za : January 4th, 2012 در ساعت 07:16 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_za نمایش پست ها
    سوال دارم فوری لطفا راهمنایی بفرمایید:
    آیا اطلاعات ویکی بروزه؟ برا مجرد ها همون حداقل 55 امتیاز درسته؟
    http://www.applyabroad.org/wiki/index.php/مهاجرت_به_کبک
    من حساب کردم با رشته 6 امتیازرشته ام بدون زبان 46 امتیاز رو دارم یعنی 9 امتیاز از زبان می خوام حالا می گیریم سازگاری بجا 3 به من 1 بده یعنی 11 امتیاز زبان می خوام . این دو تا جدول رو هم من متوجه نشدم چطوری امتیاز هاش
    دوستانی که تجربه دارن میشه بگن حداقل زبان فرانسه و انگلیسی چقدر باید داشته باشم؟ خیلی عجله دارم چون بدون مدرک نمیشه استارد زد.... فرانسه هم صفرم... راهنمایی کنید لطفا

در ضمن ساده ترین متد برای یادگیری فرانسه برای tefaq چیه؟ که من بتونم در سریع ترین زمان برسم به نمره مورد نظر
    سلام
    دوست عزیز اگه همون طوری که میگید فرانسه را صفر هستید هر چه زودتر یه کلاسی را شروع کنید به نظرم در این مرحله خیلی متد مهم نیست یه کلاس خوب با یک استاد مجرب ( که این از نوع متد خیلی مهم تر است) را با توجه به محلی که راحتترید پیدا کنید و استارت بزنید عجله کردن تو این مرحله که هستید برای امتحان خیلی منطقی نیست سعی کنید اول فرانسه را شروع کنید (در مورد جدول هم جوابتون را در تاپیک دیگری داده ام)
    ویرایش توسط کامران : January 9th, 2012 در ساعت 12:32 PM

Junior Member

دوستان
    يه پيشنهادي داشتم
    ميخواستم کسايي که مايل هستند بيايند و از طريق مسنجر براي تقويت فرانسه صحبت کنيم. ميتونيم بر اساس سطح رده بندي کنيم.
    يا بچه هايي که توي يه شهر هستند برنامه اردوي فرانسه بذارن که هم فاله و هم تماشا

Senior Member

سلام من تازه مي خوام فرانسه بخونم به نظر شما اگر خوب مطالعه كنم بعد از چند ترم مي تونم از زبان فرانسه بعنوان زبان دوم امتياز بگيرم
    از 12 می 2014 در صف منتظران پاس ریکوییست....

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshteh43 نمایش پست ها
    سلام من تازه مي خوام فرانسه بخونم به نظر شما اگر خوب مطالعه كنم بعد از چند ترم مي تونم از زبان فرانسه بعنوان زبان دوم امتياز بگيرم
    حداقل 6ماه مطالعه روزی 3-4ساعت
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

دوستان عزيز سلام
    لطفا اگر كسي در مورد حداقل نمره آيلتس براي تشكيل پرونده اطلاعي داره بگه. آيا اينكه چه امتيازي گرفته‌ايم براي رد و قبول مهمه يا فقط در امتياز تاثير داره ... من آيلتس 5 دارم و از فرانسه فقط حروف الفباشو مي‌دونم :-)
    ممنون مي‌شم راهنماييم كنيد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC of Electrical Engineering

سلام دوستان
    با توجه به اینکه ارسال مدارک زبان برای مهاجرت به کبک اجباری شده و اینکه امتحان TCFQ فقط در دو مهارت برگزار میشه، لطفاً نحوه تطبیق نمرات این دو مهارت با امتیازات زبان برای کبک (حداکثر نمره 16) رو مشخص کنید. با ذکر منبع موثق لطفاً.
    ممنون

با سلام به همه دوستان
    یک خانم هست که سطح زبان فرانسش تا درس 12 قفله هست و دنبال یک خانم میگرده تا از طریق اسکایپ با هم فرانسه صحبت کنند. آیا از بین دوستان فروم خانمی هست که که تمایل به چت فرانسه داشته باشه. هدف از این چت هم امتحان تف هست و هم کار کردن سوالات مصاحبه. در صورت تمایل پیام حصوصی بدید.
    ارسال مدارک:May 11-2011، فایل نامبر:2011-30 august ارسال آپدیت ۳ سپتامبر، تاریخ مصاحبه: ۱۶ فوریه. رسید مدارک به سیدنی ۱۲ مارچ ۲۰۱۵. فایل نامبر فدرال : ۴ جولای ی۲۰۱۵، نامه پاریس ۳۰ جولای ۲۰۱۵
    ارسال مدیکال:۱۹ آگوست، پاس ریکوییست، ۲۵ سپتامبر

Junior Member

سلام دوستان. برای مهاجرت به کبک (Skilled Worker) مدرک IELTS جنرال لازمه یا آکادمیک؟
    ممنون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مدیریت بازرگانی

با سلام خدمت همه دوستان
    من در امتحان فروردین ماه کوثر اصفهان ثبت نام کردم اما می خواستم زمان امتحان رو با کسی که تیر ماه یا خرداد ماه امتحان داره جابجا کنم . اگه کسی می خواد که این جابجایی انجام بشه لطفا به من پیام خصوصی بده من زمان زیادی واسه این جابجایی ندارم و باید هرچه زودتر حداکثر تا پایان بهمن ماه به کوثر نفر موردنظر واسه جابجایی رو اعلام کنم.
    مرسی از همه
    رشته: مدیریت بازرگانی ، ارسال مدارک: 16/اکتبر/2010 ، رسیدن مدارک: 18/اکتبر/2010 ، فاکس و ایمیل پیگیری: 18/ژانویه/2011 و 3/فوریه/2011 ، تاریخ فایل نامبر: 26/ژانویه/2011 ، رسیدن فایل نامبر: 15/فوریه/2011