نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 78

موضوع: پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

پیش فرض پذیرش دکتری و فوق لیسانس مدیریت - نحوه امتیاز بندی درخواستهای پذیرش

سلام دوستان
    حدود 4 سال پیش بعد از گرفتن بورس دولت استرالیا برای ادامه تحصیل در مقطع دکتری مدیریت- منابع انسانی به استرالیا امدم و درسم رو تموم کردم. الان هم مشغول تدریس در دانشگاه هستم. مدت یکسال را هم عضو کمیته HDR در Business school که مسول بررسی و ارزیابی درخواستهای پذیرش هست، بودم. برای همین به خوبی از تحوه ارزیابی درخواستها اطلاع دارم. فکر کردم شاید بتونم کمکی بکنم به دوستانی که دلشون می خواد برای ادامه تحصیل در رشته مدیریت به خارج کشور بروند. اطلاعاتی که دارم بر اساس حدس و گمان و یا تجربه از گرفتن پذیرش نیست، بلکه بر اساس یکسال بررسی درخواستهای پذیرش در سطح business school و دانشگاه هست.

بعد از پذیرش مدتها در اینجا به دوستان کمک می کردم و سوالاتشون رو جواب می دادم ، سوالات خصوصی زیادی رو پاسخ دادم تا اینکه به خاطر فشار کار مدتی به سایت نیومدم. الان این تاپیک را ایجاد کردم که دوستان سوالاتشون رو بپرسند و باقی اعضا نیز بتونند انها رو ببیند. لطفا پیام خصوصی ندید، فقط همین تاپیک رو چک می کنم. مدیر گروه و یا سایت ممکن است فکر کنند این تاپیک اضافی هست و یا تکراری و تاپیک راحذف کنند اما از انجایی که نمی تونم همه تاپیکها رو چک کنم، اگر این تاپیک حذف بشه عملا کمکی به دوستان نمی توانم بکنم. مورد دیگر اینکه افرادی که اینجا به سوالات پاسخ می دهند، بهتر است کسانی باشند که درسشون تموم شده و الان مشغول ندریس هستند و داخل سیستم هستند. حتما در بین اعضا افرادی هستند که چند سال پیش پذیرش گرفته اند، درسشون تموم شده و الان در حال تدریس هستند. خیلی خوشحال می شم انها هم به این تاپیک بیایند تجربیاتشون در کشورها و دانشگاهای مختلف را به اشتراک بگذارند.

یک جورایی همیشه حس می کنم بچه های مدیریت در ایران خیلی مظلوم واقع شده اند و هستند برای همین هم این تاپیک را زدم.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط farveh : December 26th, 2015 در ساعت 02:24 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)