صفحه 47 از 49 نخستنخست ... 37383940414243444546474849 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 487

موضوع: ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

ارمنستان واسه ریترنینگا کارنامه و گواهی اشتغال نخواستن ؟

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : ایروان (ارمنستان) - مصاحبه‌ی سفارت و تجربیات روز مصاحبه در سال ۲۰۱۶

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    ارمنستان واسه ریترنینگا کارنامه و گواهی اشتغال نخواستن ؟
    از من که نخواست.

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1200 نمایش پست ها
    از من که نخواست.
    مصاحبه تون چطور بود؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sina88 نمایش پست ها
    مصاحبه تون چطور بود؟
    خوب نبود. 94 روزی هم طول کشید که کلیر شم و شدم .کلا بعنوان ریترنینگ ریسک همه چی را باید بپذیری و اماده همه چی باشی. نظر آفیسره دیگه !

Junior Member

سلام بچه ها اگه کسی وقت
    دانشجویی
    سفارت ارمنستان قبل از 2 دسامبر داره که میخواد کنسل کنه لطفا با من هماهنگ کنه. متشکرم. ایمیل بنده: ayaghooti@hotmail.com

ApplyAbroad Hero

دوستان خانم من امروز از ازمنستان درجا ویزا F2 گرفت خیلی هم راحت بود مصاحبه ش. کلا فقط I20 و سند ازدواج و ترجمه ش و ویزای من را خواست آفیسر. خانمم هم عکس از مراسم و اینا هم بهش داد. اصلا BS نخواست ! با اینکه تو I20 حدود 11 هزار تا فاند شخصی بود و ما هم دو تا BS آماده کرده بودیم. (حدس زدم که نمیخواد البته خودم) ! راجع به سابقه کار پرسیده بود که خب خانمم نداشت. رزومه و مدرک تحصیلی ای هم نخواست. راجع به سربازی من پرسیده بود که خب معاف شده بودم. از لحاظ روحی روانی آماده کرده بودم همسرم را واسه این مصاحبه و این خیلی مهم بود به نظرم و تو روز نسبتا خلوت سفارت و موود خوب آفیسر ( من با همون آفیسر, باجه 5, مصاحبه سخت و رو به جدل و بحث داشتم 6 ماه پیش!) ویزاش اپروو شد. ایشالا واسه همه. ایشالا همه خوش خبر باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    ممنون میشم از دوستانی که برای ویزای دانشجویی رفتن ایروان تو این ماه و مخصوصا بعد از انتخابات که نتیجه مصاحبشون و ویزاشون رو اینجا برای ما به اشتراک بزارند

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Narsi_A نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم از دوستانی که برای ویزای دانشجویی رفتن ایروان تو این ماه و مخصوصا بعد از انتخابات که نتیجه مصاحبشون و ویزاشون رو اینجا برای ما به اشتراک بزارند
    سلام. تازه 70 روز دیگه دولت عوض میشه. سیاستها همجنان یکیه و اگه اتفاقی هم بیفته بعد, رو ویزا F هم تاثیر نمیذاره به نظر من.
    ویرایش توسط javad1200 : November 13th, 2016 در ساعت 01:11 AM

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام بر دوستان.
    شرایط خودم.
    فول فاند (3 هزار تا هم بیشتر از مبلغ i-20) فاند از جیب استاد(از جایی تامین نمیشه)، RA.
    وثیقه ملکی برای سربازی
    بدون گپ
    دانشگاه دکترا با رنک 62
    تک فرزند پسر
    یک مقاله
    مهندسی عمران (ادامه لیسانس و فوق لیسانسم)
    بدون سابقه کار
    اولین مصاحبم بود. 16 نوامبر، ایروان. دیگه قسمت های اولیه رو رد میشم. فقط جایی که عکسمو دادم به خانومه گفت عکس واسه چه زمانیه؟ گفتم 1 سال، گفت دوباره عکس بگیر فردا. بعدش گفت کار داری؟ گفتم نه. کار نمی کنم.
    تو سالن نشستم و اتاق 11 (که بعدا فهمیدم Head Officer ارمنستان هستن (آقای کچل)) شمارمو اعلام کرد.
    رفتم داخل اتاق نشستم. پیش آقا یه خانوم مو قهوه ای هم بود. سلام دادم و نشستم. CV، Pass، رو خواست. دادم. بعد گفت سربازی؟ گفتم Educational exemption دارم! گفت کارتتو بده!!!
    گفتم کارت ندارم!!! ترجمه نامه نظام رو با اصلش دادم بهش و توضیح دادم که موقته. 20 ملیون deposit گذاشتم که بعد تحصیل باید برگردم و آزادش کنم. (که لعنت به خودم که نگفتم سند یه خونه 400-500 ملیون تومنی رو گرو گذاشتم)
    بعد RP و Admission Letter و Funding Letter رو خواست.
    بعد پرسید تو دانشگاه تبریز در رشته مهندسی زلزله چیکار کردی؟ گفتم با الگوریتم ریاضی SMC کنترل سازه کار کردم، وقتی زلزله میاد، نمیزارم سازه بیش از حد تکون بخوره.
    بعد گفت Prof XXX رو از کجا شناختی؟ گفتم هر دومون کنترل سازه هستیم بهش ایمیل زدم. ددلاین گذشته بود، بعد بهم جواب داد گفت اپلای کن. بعد من بهش گفتم ددلاین گذشته، اون با مسئولین هماهنگ کرد و گفت اپلای کن. بعد کمیته اوکب داد و با هم Skype کردیم و بعد1 هفته آفر داد بهم!!!
    بعد گفت بعد تحصیل می خوای چی کار کنی؟ گفتم می خوام برگردم ایران، وثیقمو آزاد کنم (اینجا خندش گرفت ) و بعد تو شمال غربی ایران استاد دانشگاه شم (تبریز یا ارومیه)
    کفت باشه برو بیرون صدات می کنم.
    طی این مصاحبه اون دختری که پیشش بود همه چیمو نگاه می کرد (CV رو که ول نمی کرد. خط به خط جلوش بود می خوند!!!)
    بعد اسممو صدا زد گفت بیا پیشم.
    رفتم پیشش و گفت تو نتونستی منو متقاعد کنی که بعد تحصیل برمی گردی کشورت.
    با بند 214B رجکتم کرد!!!
    منم گفتم Thank you و اومدم بیرون. هیچ حرفی نزدم دیگه.
    کلا 16 نوامبر خوب نبود... 16 نفر بودیم 12 تا رجکتی (یدونه 510 هم داشتیم) و 4 تا کلیرانس که روز بعدش 11 سوالو براششون فرستادن!!!
    واقعا شوکه شدم...

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    سلام بر دوستان.
    شرایط خودم.
    فول فاند (3 هزار تا هم بیشتر از مبلغ i-20) فاند از جیب استاد(از جایی تامین نمیشه)، RA.
    وثیقه ملکی برای سربازی
    بدون گپ
    دانشگاه دکترا با رنک 62
    تک فرزند پسر
    یک مقاله
    مهندسی عمران (ادامه لیسانس و فوق لیسانسم)
    بدون سابقه کار
    اولین مصاحبم بود. 16 نوامبر، ایروان. دیگه قسمت های اولیه رو رد میشم. فقط جایی که عکسمو دادم به خانومه گفت عکس واسه چه زمانیه؟ گفتم 1 سال، گفت دوباره عکس بگیر فردا. بعدش گفت کار داری؟ گفتم نه. کار نمی کنم.
    تو سالن نشستم و اتاق 11 (که بعدا فهمیدم Head Officer ارمنستان هستن (آقای کچل)) شمارمو اعلام کرد.
    رفتم داخل اتاق نشستم. پیش آقا یه خانوم مو قهوه ای هم بود. سلام دادم و نشستم. CV، Pass، رو خواست. دادم. بعد گفت سربازی؟ گفتم Educational exemption دارم! گفت کارتتو بده!!!
    گفتم کارت ندارم!!! ترجمه نامه نظام رو با اصلش دادم بهش و توضیح دادم که موقته. 20 ملیون deposit گذاشتم که بعد تحصیل باید برگردم و آزادش کنم. (که لعنت به خودم که نگفتم سند یه خونه 400-500 ملیون تومنی رو گرو گذاشتم)
    بعد RP و Admission Letter و Funding Letter رو خواست.
    بعد پرسید تو دانشگاه تبریز در رشته مهندسی زلزله چیکار کردی؟ گفتم با الگوریتم ریاضی SMC کنترل سازه کار کردم، وقتی زلزله میاد، نمیزارم سازه بیش از حد تکون بخوره.
    بعد گفت Prof XXX رو از کجا شناختی؟ گفتم هر دومون کنترل سازه هستیم بهش ایمیل زدم. ددلاین گذشته بود، بعد بهم جواب داد گفت اپلای کن. بعد من بهش گفتم ددلاین گذشته، اون با مسئولین هماهنگ کرد و گفت اپلای کن. بعد کمیته اوکب داد و با هم Skype کردیم و بعد1 هفته آفر داد بهم!!!
    بعد گفت بعد تحصیل می خوای چی کار کنی؟ گفتم می خوام برگردم ایران، وثیقمو آزاد کنم (اینجا خندش گرفت ) و بعد تو شمال غربی ایران استاد دانشگاه شم (تبریز یا ارومیه)
    کفت باشه برو بیرون صدات می کنم.
    طی این مصاحبه اون دختری که پیشش بود همه چیمو نگاه می کرد (CV رو که ول نمی کرد. خط به خط جلوش بود می خوند!!!)
    بعد اسممو صدا زد گفت بیا پیشم.
    رفتم پیشش و گفت تو نتونستی منو متقاعد کنی که بعد تحصیل برمی گردی کشورت.
    با بند 214B رجکتم کرد!!!
    منم گفتم Thank you و اومدم بیرون. هیچ حرفی نزدم دیگه.
    کلا 16 نوامبر خوب نبود... 16 نفر بودیم 12 تا رجکتی (یدونه 510 هم داشتیم) و 4 تا کلیرانس که روز بعدش 11 سوالو براششون فرستادن!!!
    واقعا شوکه شدم...
    سلام.
    متاسفم. اینکه ادم بعدش اینقدر شوکه میشه که ازشون تشکر هم میکنه رو درک می کنم. در مورد خودم هم اتفاق افتاد.
    ۲۱۴ شما هم ظاهرا پوششه. فاند داشتین. دانشگاه خوب و گپ هم نداشتین.
    شاید فقط داستان زلزله است. از ۲ سال قبل شنیدم مواردی روکه گیر دادن. شاید به خاطر ازمایشهای هسته ای زیرزمینی و این مزخرفات... ولی واقعا منطقی نیست که فقط به خاطر گرایش تحصیلی انقدر حساس بشن.
    ایا نامه ریسرچ پلن از استاد داشتین؟ کی ورد حساسی توش نیست؟
    «اگر می‌اندیشید که با کشتن من می‌توانید کسی را از نکوهش زندگی زیان‌آورتان بازدارید، سخت در اشتباهید. آسان‌ترین و شریف‌ترین راه، از پای درآوردن دیگران نیست؛ بلکه بهتر ساختن خویشتن است.»
    مرگ سقراط

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)