صفحه 102 از 151 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1502

موضوع: دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

پیش فرض پاسخ : دریافت ريزنمرات و دانشنامه از دانشگاه آزاد

سلام.
    من سال 91 فارغ تحصیل شدم و 92 از ارشد قبول شدم.
    فردا می خواستم برم از دانشگاه آزاد لیسانس ریز نمرات قابل ترجمه بگیرم(الیته یکبار ریز نمرات رسمی گرفتم با دانشنامه رسمی و به دانشگاه تبریز تحویل دادم جفتشونو و ارشدم هنوز تموم نشده)
    الان فردا من فرم شماره 3 ازشون بخوام می دن یا راهی هست که بتونم ریز نمرات رسمی قابل ترجمه ازشون بگیرم؟

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Aided Mechanical Engineering-RWTH Aachen

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    سلام.
    فردا می خواستم برم از دانشگاه آزاد لیسانس ریز نمرات قابل ترجمه بگیرم(الیته یکبار ریز نمرات رسمی گرفتم با دانشنامه رسمی و به دانشگاه تبریز تحویل دادم جفتشونو و ارشدم هنوز تموم نشده)
    الان فردا من فرم شماره 3 ازشون بخوام می دن یا راهی هست که بتونم ریز نمرات رسمی قابل ترجمه ازشون بگیرم؟
    سلام
    دانشگاه ارشدت ریز نمره ازت خواست برا چی ؟ فرم شماره 3 که برای در حال تحصیله شما که فارغ شدی یکبار دیگه تشریف ببرید فارغ التحصیلان ازشون بخاید که یکبار دیگه صادر کنن بگید اون یکی گم شده اگه پرسیدن.برا دانشنامه هم اگه با خواهش و اصرار ندادن راهی بجز گرفتن پذیرش و انصراف از درستون ندارید

ApplyAbroad Guardian
    Sina0077 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Sina0077 نمایش پست ها
    سلام.
    خودم سوال این جواب رو بدم چون امروز ریز نمرات قابل ترجممو از محل تحصیل لیسانسم که دانشگاه آزاد گرفتم. دقت کنید که من پایان خدمت ندارم و همین الان دانشجوی ارشدم در یک دانشگاه دیگه.
    شما دو حالت دارین:
    1) فعلا تو دانشگاهی که می خواین ریز نمره بگیرین درس می خونین. اونوقت فرم شماره 3 راه حله که به اندازه کافی توضیح داده شده در همین فروم.
    2) از دانشگاه فارغ التحصیل شدین. 1 کپی از دانشنامه(که معمولا از بایگانی دانشگاه میگیرین یا همونجا کپی می کنن واستون) 1 برگ کپی از اول شناسنامه و 1 برگ کپی از کارت ملی به صورت پشت و رو و 5500 تومان فیش بانکی ریخته شده به زبرجد فارغ التحصیلان بر میدارید میدین مسئول فارغ التحصیلان براتون بعده 1 تا 1.5 ساعت پرینت می گیره. به همین راحتی. چیز خاص دیگه ای نداره. بعدش باید ببرین ساختمان مرکزی در تهران امضا بکنن و تمام. ریز نمرات آماده ترجمه هستن.
    بدترین حالت زمانیه که دانشنامتون نیومده باشه که باید برین سراغ تسریع. امکان نداره بدون اومدن دانشنامه ریز نمره بدن.
    تو ریز نمره هم درس های حذف شدتون رو نمیزنن ولی معدل کل و دروس افتاده سر جاشه.
    موفق باشید.

.When will and belief combine so ardently, then not even the heavens will deny you
    .A.H

سلام دوستان امروز دانشنامه ام را به سازمان مرکزی فرستادن.میخواستم بدونم اگه برم سازمان مرکزی و طبق اون پست دوست عزیزمون پیگیر کارها بشم تا چند روز دانشنامه ام اماده میشه؟ آیا همون روز میتونم دانشنامه را با " برگه ی سبز " بگیرم ؟

از دوستمون که تجربیاتش را نوشته واقعا تشکر میکنم

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط farshadmika نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز دانشنامه ام را به سازمان مرکزی فرستادن.میخواستم بدونم اگه برم سازمان مرکزی و طبق اون پست دوست عزیزمون پیگیر کارها بشم تا چند روز دانشنامه ام اماده میشه؟ آیا همون روز میتونم دانشنامه را با " برگه ی سبز " بگیرم ؟

از دوستمون که تجربیاتش را نوشته واقعا تشکر میکنم
    از روزی که میرسه اگه درخواست تسریع هم بزنید 1-1.5 ماهه میتونید بگیرید.وقتی اماده شد و به واحدتون ارسال شد موقت رو تحویل میدید و اصل دانشنامه رو میگیرید

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید

من حدودا یک سالی از قارغ التحصیلیم میگذره کارشناسی

میخواستم بدونم بنظرتون الان مدرک اصلیم اومده یا نه ؟ و این مدرکی که میگن همون دانشنامه اس؟ یا 2تا چیز مجزا از همه؟!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahiddg نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید

من حدودا یک سالی از قارغ التحصیلیم میگذره کارشناسی

میخواستم بدونم بنظرتون الان مدرک اصلیم اومده یا نه ؟ و این مدرکی که میگن همون دانشنامه اس؟ یا 2تا چیز مجزا از همه؟!
    دوست عزیز ما از کجا بدونیم اومده یا نه ؟ شما اول تو پروفایل دانشجوییت چک کن ببین اومده یا نه. بعد هم تماس بگیر فارغ التحصیلان دانشگاهت یا حضوری برو .قاعدتا باید 6 ماهه اماده بشه.
    بله مدرک همون دانشنامست !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aminoofcriss نمایش پست ها
    دوست عزیز ما از کجا بدونیم اومده یا نه ؟ شما اول تو پروفایل دانشجوییت چک کن ببین اومده یا نه. بعد هم تماس بگیر فارغ التحصیلان دانشگاهت یا حضوری برو .قاعدتا باید 6 ماهه اماده بشه.
    بله مدرک همون دانشنامست !
    خیلی ممنون الان چک کردم دیدم تو سایت زده اسفند برگشته و جلوش نوشته تایید شد....

این الان یعنی اومده دانشگاه؟

آخه واحدمون درست جواب نمیدن مشخص نیست

من از محل زندگیم تا اونجا دقیقا 18 ساعت راهه!!! واسه همین مزاحمتون شدم

بازم مرسی از جوابتون...

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahiddg نمایش پست ها
    خیلی ممنون الان چک کردم دیدم تو سایت زده اسفند برگشته و جلوش نوشته تایید شد....

این الان یعنی اومده دانشگاه؟

آخه واحدمون درست جواب نمیدن مشخص نیست

من از محل زندگیم تا اونجا دقیقا 18 ساعت راهه!!! واسه همین مزاحمتون شدم

بازم مرسی از جوابتون...
    اگه نوشته باشه (دانشنامه تایید شد ) یعنی آمادست و میتونید تحویل بگیرید......

Junior Member inglorious آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Microbiolgy - Azad University

برای دوستانی که وقت کمی دارن (آقایان مشمول) و پذیرش گرفتن:

قبل از فارغ التحصیلی در ترم آخرتون، فرم شماره 3 بگیرین و ترجمه رسمی ازش انجام بدین. به محض اینکه فارع التحصیل شدین توی کمتر از یک ماه بهتون مدرک موقت میدن. اگر پذیرش گرفته باشین و دنبال معافیت تحصیلی رفته باشین، واجد شرایط تحویل دانشنامه و ریز نمرات هستید اما چون بین 5 تا 6 ماه طول میکشه آماده بشه دانشنامه و ریز نمرات و احتمالاً درگیر سفارت کشور مورد نظر بشین و وقت نباشه و تسریع از طریق سازمان مرکزی هم باز نتونه موثر واقع بشه، تنها راهتون اینه که مدرک موقت رو به همراه نامه ای مبنی بر معافیت تحصیلی و پذیرش ببرین سازمان مرکزی قسمت فارغ التحصیلان براتون پشتش مهر بزنه "ترجمه بلا مانع است" آخرم دبیرخونه یه مهر دیگه بزنه. چون احتمالاً میدونید که مدرک موقت ارزش ترجمه نداره و مترجم نمیتونه رسمی ترجمه کنه (مهر خارجه و دادگستری رو نمیتونه بگیره) اما سازمان اگه مهر بزنه که ترجمه بلا مانع است، این امکان وجود داره. بچه های دانشگاه آزاد ندرتاً با حقوق خودشون و وجود چنین مهرها و راهکارهای موثری آشنا هستن و متاسفانه پرسنل هم خیلی راحت انکار میکنن. تنها راهش اصرار و پیگیری زیاد هست.

به این صورت که توضیح دادم فرم شماره 3 در حالت رسمی ترجمه میشه و از نظر کاربردی مثل ریز نمره عمل میکنه، از طرفی هم مدرک موقت با این مهر ترجمه رسمی میشه و سفارت کشور مورد نظرتون هم مدرکی رو که علاوه بر مترجم، وزارت خارجه و دادگستری هم مهر کنه رو مهر و تایید میکنن.

من از یکی از کارمندان بخش فارغ التحصیلان در سازمان هم شنیده بودم که وقتی مدرک موقت بهتون دادن، میتونید در خود سازمان درخواست یه نوع دانشنامه کنید که گویا بهش میگن "دانشنامه ویژه مشمولین" که با داشتن پذیرش میتونید به طور رسمی ترجمه اش کنید. حقیقتاً خودم ندیدم این نوع دانشنامه رو ولی خیلی مطمئن حرف میزد انگار. احتمالاً این هم یه راه حلی دیگه باشه. باید جویا بشین. توی اون سازمان خیلی راحت انکار میکنن و خودشون رو میزنن به اون راه. باید خیلی پیگیر باشین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)