صفحه 22 از 61 نخستنخست ... 121314151617181920212223242526272829303132 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 606

موضوع: کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

Junior Member silence2 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

ممنون simonعزیز یعنی باید توی سایت دانشگاه پیدا کنم?یا ایمیل بزنم به ادمیشن یا استاد?
    بازم مرسی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط silence2 نمایش پست ها
    ممنون simonعزیز یعنی باید توی سایت دانشگاه پیدا کنم?یا ایمیل بزنم به ادمیشن یا استاد?
    بازم مرسی

سلام
    از اونجا كه گاهي سايت دانشگاه به روز نيست توصيه ميكنم هم سايت رو بخونيد و دفترچه ي مخصوص اطلاعات ثبت نام دانجويان جديد رو هم به دانشگاه و دپارتمان مربوطه تماس بگيريد و اين مورد رو بپرسيد. جواب اونها قابل استناد تر خواهد بود.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

سلام دوستان خسته نباشید
    آیا برای ارشد مجدد خواندن در خارج از کشور نظام وظیفه ممانعت ایجاد میکند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    EMBA

سلام دوستان خسته نباشید لطفا راهنماییم کنید چون خیلی واسم مهمه یعنی تو تصمیم گیری واسم اولیت داره.
    بنا به یه سری مشکلات مجبور شدم که ارشد رو به صورت مجازی و بدون تز در دانشگاه پیام نور بخونم اما ازونطرف رزومم تو رشتم تقریبا خوبه دوتا ای اس ای و یه کنفرانس بین المللی و چندتا داخلی و معدل 17/50 و چندتا گواهی از یه موسسه انگلیسی و چنتا گواهی از داخل. الان موندم که برای دکتری اقدام کنم با توجه به مجازی بودن و بدون تز و اینا ،یا اینکه دوباره ارشد بخونم چه تو ایران چه خارج؟
    ممنون میشم از همه دوستانی که اطلاع کامل دارن راهنماییم کنن ( حیاتییه)

Senior Member alpachino10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya8748 نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید
    آیا برای ارشد مجدد خواندن در خارج از کشور نظام وظیفه ممانعت ایجاد میکند؟
    سلام. بله .ظاهرا اگر سربازی نرفته باشید یا معافیت نداشته باشید برای ارشد مجدد اجازه خروج نمیدن.
    FAQ آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی
    When I was a little boy, I used to pray every night for a new bicycle. Then I realized, the Lord, in his wisdom, doesn’t work that way. So I just stole one and asked Him to forgive me! -Emo Philips

Junior Member

سلام بچه ها
    من دانشجوی ریاضی گرایش کنترل تو ارشد امیر کبیر هستم. الان به مکانیک علاقه پیدا کردم. بنظرتون شانسی دارم که مستر آمریکا تو این رشته قبول شم؟
    با فاند؟ اصلا توصیه میشه؟ مقاله ندارم ولی تو برنامم هست. ارشدمم با پایان نامه هست و سعی کردم نزدیک به مکانیک انجام بدمش. دکترا برم مکانیک یا از ارشد باز بخونم؟

سلام
    میشه رزومه ام بخونید و بعد بگید اولا اصلا از ارشدم حرفی بزنم و برا دکتری بخام برم گرایشش دیگه یا با همون لیسانس برم برا ارشد مجدد
    لیسانس شیمی کاربردی با معدل 13/89 از دانشگاه فردوسی مشهد
    فوق لیسانس شیمی پیشرانه با معدل 17/44 (یعنی شیمی سوخت موشک و مواد منفجره) دانشگاه مالک اشتر
    زبان هنوز امتحان ندادم
    سه تا مقاله ISI در رابطه با بررسی قدرت مواد منفجره تو ژورنال های اروپا دارم.ژورنال ها معتبرند و در زمینه مواد پرانرژی یا شیمی فیزکند.
    یک مقاله علمی ترویجی داخل دارم.(نشریه مواد پرانرژی ایران)
    تالیف یک کتاب هم انجام دادم در رابطه با نرم افزارها تخصصی مواد منفجره و پیشرانه
    پروژه کارشناسی ارشدم هم در رابطه با یک سوخت موشک بوده.
    میدونم دانشگاه مالک اشتر روش حساسن هیچی بدبختی من رشته ام هم خاص بوده خیلی.
    سابقه تدریس تو همین دانشگاه رو هم دارم
    شانس پذیرش با بورس رو دارم؟کدوم دانشگاه؟میدونم کانادا و امریکا که نمیشه.اما ایا برا اسیا یا استرالیا شانس دارم؟

دوستان عزیز سلام
    آقا من واسه ارشد دوم اقدام کردم و از چند تا دانشگاه آلمان پذیرش گرفتم. الان باید کارای سفارت رو انجام بدم. دوستام میگن نگو که قبلا مستر گرفتی و دوباره داری میری ارشد اما خودم خیلی این کار رو قبول ندارم. الان نمیدونم تو سفارت چی بگم. اگه کسی واسه ویزای آلمان اطلاعاتی در این زمینه داره لطفا کمک کنه. خیلی حیاتیه

Junior Member

سلام دوستان. من قصد ادامه تحصیل دارم. اما تو یه سری مسائل شک دارم که امیدوارم کمکم کنید. این وضعیت منه:
    1. لیسانس عمران از دانشگاه صنعتی بابل هستم. معدل لیسانس داغونه! (13.78)، دانشجوی ترم 3 ارشد حمل و نقل و ترافیک از تربیت مدرس هستم. (جسارتا با نمره پایان نامه نهایت بتونم معدلم رو به 15 برسونم)
    2. معاف از سربازیم.
    3. 1 سال سابقه کار با بیمه دارم و همچنان دارم کار میکنم.
    4. علاقم کار کردنه و اهل research و کارای آکادمیک نیستم. قصدم از ادامه تحصیل اینکه جذب بازار کار بشم.
    5. حقیقتش یه چیز نزدیک 30، 35 میلیون هم دارم که خونواده لطف کرده داده.
    6. زبانم بد نیست. اگه 6 7 ماه بخونم میدونم میرسونم خودمو.
    با این اوصاف تو دو تا چیز موندم. اینکه دوباره برم تو رشته خودم یا رشته مرتبط ارشد بخونم یا دکترا بگیرم. یکی دیگه اینکه اروپا اپلای کنم یا امریکا (با توجه به بازار کار...) الانم موندم درسمو تموم کنم، یا نگهش دارم تا رزومم رو قوی کنم، شاید پذیرش راحت تر شه. اگه کمکم کنید خیلی خوشحال میشم. ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship, University of Tehran

سلام دوستان
    من کارشناسی ام مهندسی معدن خوندم و ارشد هم مدیریت. هر دو مدرکم رو از دانشگاه تهران گرفتم. معدلم بد نیست (کارشناسی 15.23 و ارشد 17.54) اما متاسفانه مقاله معتبر خارجی در هر دو رشته ام ندارم.
    تاجایی که بررسی کردم در مورد مدیریت سخت میشه فاند گرفت تا فنی و مهندسی، به نظرتون میتونم واسه دکتری بر اساس کارشناسیم که مهندسی هست، پذیرش بگیرم (Phd direct) یا رشته کارشناسیم رو توی ایران باید ادامه بدم تا ارشد بگیرم و با اون واسه پذیرش دکتری اقدام کنم؟ مورد دوم یه مقدار به نظرم سخته مخصوصا که فیلد پژوهشی من تغییر کرده و برگشتن به اون فیلد کار ساده ای نیست. ترجیح خودم روی مورد اوله!
    به نظرتون با کدوم شانس گرفتن پذیرش با فاند رو دارم؟
    لطفا منو راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)