صفحه 48 از 61 نخستنخست ... 383940414243444546474849505152535455565758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 606

موضوع: کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

درود بر دوستان

من لیسانس علوم کامپیوتر با معدل 13.44 از دانشگاه پیام نور و ارشد آی تی گرایش شبکه های کامپیوتری با معدل 18.76 از دانشگاه آزاد دارم. یک مقاله داخلی دارم. سنم 32 است و از دفاع ارشدم 4 سال میگذره. دوره های مرتبط با رشتم یعنی CCNA و CCNP و SERVER رو گذروندم. حدود 5 ماه سابقه کار مرتبط و حدود 1 سال سابقه نیمه مرتبط دارم.
    نمره زبان ندارم ولی زبانم خوبه . چون نمیدونم واسه کدوم کشور ( امریکا یا کانادا یا آلمان ) میخوام اقدام کنم ، فعلا واسه زبان اقدام نکردم.

به نظر شما دوستان با توجه به شرایطم بهتر است واسه مستر دوم تو یک رشته مرتبط اقدام کنم یا واسه phd رشته خودم؟؟؟

هدف اصلی من پیدا کردن کار و زندگی در خارج هستش و واسم مهم نیست دانشگاه تو چه سطحی باشه ( هر چی راحت تر باشه بهتره که راحتتر و زودتر فارغ التحصیل بشم و برم سره کار) ، چیزی که واسم مهمه اینه که دانشگاه رایگان باشه و کلا خرج تحصیل و زندگی کمتر باشه چون شرایط مالی خوب ندارم.

خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید که سریعتر به نتیجه برسم و واسه زبان و بقیه مراحل اقدام کنم.

Junior Member

سلام دوستان عزیز.. من یه شرایط خاصی دارم اگ میشه کمکم کنید. لیسانس صنایع از پیام نور با معدل 14.78 فوق مهندسی صنایع از دانشگاه اصفهان با معدل 14.6 و یک ترم مشروطی و پایان نامه A. یک مقاله اگسپت شده ژورنالی Q1 و دو مقاله Q2 سابمیت شده. ایلتسمم تخمین میزنم 6.5.
    مشخصات همسرم فوق دیپلم کاردانی از دانشگاه مهاجر با معدل 14.70 و لیسانس دانشگاه ازاد با معدل 16 در رشته مهندس مکانیک خودرو. واس ما چی پیشنهاد میدید؟ فاند هم میخوایم....آیا به من فوق مجدد را پیشنهاد میدید یا دکترا و کدوم کشور. در ضمن بشه با هم یه جا ویزا بگیریم
    ویرایش توسط na_sa : July 31st, 2018 در ساعت 08:43 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام خسته نباشید من بین کارشناسی ارشد مجدد و دکترا گیر کردم کسی میتونه منو راهنمایی بکنه؟؟
    رشته ام ارشد معماری و فاند میخوام
    بین دکترای معماری و مستر دیزاین و شهرسازی موندم فقط هم برای کانادا و امریکا میخوام یه جوری باشه هم بازار کارش هم در اینده خوب باشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد شهیدبهشتی_برق کنترل

سلام

دوستان عزیز با توجه به شرایط تحصیلیم چنتا سوال دارم:
    آیا شانس پذیرش در دانشگاه های کانادا دارم (یا وقتم و بذارم روی استرالیا و اروپا).
    با توجه به معدل کارشناسی پایین (و ارشد خوب) شرط پذیرش ارشد مجدد دارم یا برای phd اقدام کنم؟

شرایط:
    کارشناسی: علم و صنعت برق الکترونیک معدل 13.62
    ارشد: ش بهشتی برق کنترل معدل 17
    3 سال سابقه کار مرتبط
    آیلتس 6.5 (6، 6 ، 6.5، 6.5)
    یک مقاله ژورنال Q2 (ریوایزد)

سلام دوست عزیز
    معدل شما در معیار 4 چند میشه؟ در مورد کانادا برا دکترا تا جایی که اطلاع دارم استاد نقش بسیار بزرگی داره ولی خب بحث پذیرش برا تحصیلات تکمیلی هم هس که بهتره با مینیم اونا هم چک کنینیش. و اینکه یه سری دانگشاهای کانادا براشون معدل ارشد خیلی مهتر از لیسانس هس. به نظرم شرط پذیرش رو برا دانگشاهایی که مدنظر داری چک کن و سعی کن با استادا هم در ارتباط باشی.

موفق باشی

سلام. لطف میکنید نام چند دانشگاه های
    کانادا براشون معدل ارشد خیلی مهتر از لیسانس هست بگین؟

Junior Member

سلام.رشته من آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاده.معدل ارشدم 16 و معدل کارشناسی که مترجمی زبان بوده 14. مقاله ندارم ولی دوسال سابقه تدریس تو دانشگاه آزاد رو دارم.ضمنا آیلتس 7.5 دارم.آیا برای دکترا در هلند شانسی دارم؟برای فاند چطور؟

ApplyAbroad Superstar

سلام در هلند حتما "شانس" پذیرش و فاند برای دکتری دارید منوط به اینکه شرایط دیگری را هم داشته باشید.

دکتری در هلند به صورت شغل است و تقریبا همیشه رسما آکهی میشود. بنابراین اگر دانشگاهی موضوعی را برای پذیرش دکتری در رشته شما و رشته های مرتبط به رشته شما آگهی کند شما میتوانید شرایط آن "شغل" = تحصیل دکتری را بررسی کنید و اگر آنها را داشتنید تقاضا نامه بفرستید و مصاحبه بشوید و ... پذیرش بگیرید و تشریف بیاورید و درس را شروع کنید.

امید که موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط aligh286 نمایش پست ها
    سلام.رشته من آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه آزاده.معدل ارشدم 16 و معدل کارشناسی که مترجمی زبان بوده 14. مقاله ندارم ولی دوسال سابقه تدریس تو دانشگاه آزاد رو دارم.ضمنا آیلتس 7.5 دارم.آیا برای دکترا در هلند شانسی دارم؟برای فاند چطور؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام. ممنون میشم وقت میذارین و پستمو میخونین؟ من ارشد سازه دارم از آزاد ولی مقاله ندارم و زبان میخونم بنظرتون بهتره مستر مجدد تو ترکیه با رزومه بهتر بگیرم و آیا از اونجا میشه دانشگاهای اروپا رفت؟ یا دکترا تو ترکیه یا قبرس بخونم. آیا کسی ک ترکیه ارشد بگیره میتونه شانس برا گرفتن فاند دکترا تو اروپا داشتل باشه؟ باز ممنونم از راهنماییتون

Junior Member

سلام روز بخیر
    شرایط من به این شکل هستش که کارشناسی و ارشد مهندسی صنایع غدایی از موسسه غیر انتفاعی دارم. معدل کارشناسیم 17 به بالا و معدل ارشدم 15 به بالا هست. 2 سال سابقه کار مرتبط دارم. مقاله ندارم در حال حاضر برای ایلتس با نمره 7 اقدام کردم. شانس فاند گرفتنم توی ارشد مجدد بیشتر هست یا دکترا؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)