صفحه 49 از 61 نخستنخست ... 394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 606

موضوع: کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد پذیرش برای کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

سلام
    من میخوام برای دانشگاه تورنتو application fee پرداخت کنم. این مبلغی که سایت اعلام کرده دلار کانادا هست یا دلار آمریکا؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

سلام دوستان
    من ارشد مدیریت بازرگانی سال 94 از دانشگاه تهران دارم و 40 سالمه . قصد اپلای کردن برای ارشد مجدد در رشته فایننس رو دارم . به نظر شما شانسی برای من متصور هست ؟
    ممنون
    ویرایش توسط jafar2820 : January 8th, 2019 در ساعت 03:23 PM

ApplyAbroad Superstar

سلام سوال شما سوال دیگری برای من ایجاد کرد که چرا احساس میکنید شانسی برای شما متصور نیست؟!!

من فکر میکنم که مجموع تحصیلات و تجربیات کاری شما بسیار با ارزش هستند و حتما و قطعا امکان ادامه تحصیل برای شما در بیشتر کشورهای دنیا هست.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط jafar2820 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد مدیریت بازرگانی سال 94 از دانشگاه تهران دارم و 40 سالمه . قصد اپلای کردن برای ارشد مجدد در رشته فایننس رو دارم . به نظر شما شانسی برای من متصور هست ؟
    ممنون

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

پیش فرض پاسخ : راهنمایی در مورد پذیرش برای کارشناسی ارشد مجدد یا دکتری ؟

با عرض سلام خدمت همه دوستان
    من کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی اصفهان رشته برق و مخابرات با معدل 16.70 و لیسانس از دانشگاه اصفهان با معدل 16.08 دارم.
    تقریبا 5 6 سال پیش فارغ التحصیل شدم.
    سابقه تدریس در دو ترم در آزمایشگاه را هم دارم ولی متاسفانه مقاله ندارم. الان هم تقریبا دو سال و نیمه تو یه شرکت مخابراتی بین المللی کار میکنم. نمره زبان IELTS 7 دارم که البته باید دوباره امتحان بدم. سربازی هم رفتم.
    چند تا سوال دارم که اگر میشه به اونها جواب بدید؟
    1. آیا شانس گرفتن پذیرش (حتی فول فاند هم نباشه اشکالی نداره )از دانشگاههای متوسط اروپا یا کانادا را برای دکتری را دارم؟(با توجه به این که مقاله ندارم)
    2.اگر بخوام یه مستر دوباره بگیرم(ترجیحا در رشته خودم- و حتی اگر بدون فاند هم باشه مهم نیست) از بین کشورهای اروپایی و کانادا کدام بهتره و مشکلات کمتری در ویزا و سفارت و...؟
    3. واقعا هدف اصلیم، گرفتن مدرک برای پیدا کردن کار و مهاجرته، به نظرتون چی کار کنم بهتره؟

لطفا کمک کنید

با عرض سلام خدمت همه دوستان
    من کارشناسی ارشد از دانشگاه صنعتی اصفهان رشته برق و مخابرات با معدل 16.70 و لیسانس از دانشگاه اصفهان با معدل 16.08 دارم.
    تقریبا 5 6 سال پیش فارغ التحصیل شدم.
    سابقه تدریس در دو ترم در آزمایشگاه را هم دارم ولی متاسفانه مقاله ندارم. الان هم تقریبا دو سال و نیمه تو یه شرکت مخابراتی بین المللی کار میکنم. نمره زبان IELTS 7 دارم که البته باید دوباره امتحان بدم. سربازی هم رفتم.
    چند تا سوال دارم که اگر میشه به اونها جواب بدید؟
    1. آیا شانس گرفتن پذیرش (حتی فول فاند هم نباشه اشکالی نداره )از دانشگاههای متوسط اروپا یا کانادا را برای دکتری را دارم؟(با توجه به این که مقاله ندارم)
    2.اگر بخوام یه مستر دوباره بگیرم(ترجیحا در رشته خودم- و حتی اگر بدون فاند هم باشه مهم نیست) از بین کشورهای اروپایی و کانادا کدام بهتره و مشکلات کمتری در ویزا و سفارت و...؟
    3. واقعا هدف اصلیم، گرفتن مدرک برای پیدا کردن کار و مهاجرته، به نظرتون چی کار کنم بهتره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد

سلام دوستان
    من ارشد مهندسی مواد (نانوفناوری) دارم. ترجیحا میخوام ارشد مجدد بخونم بخاطر شرایطم اما با خوندن پستای این تاپیک یکم گیج شدم که آیا امکانش هست توی رشته خودم این کار رو بکنم یا نه؟ چون راستش از وقتی ایمیلم رو تغییر دادم و اینطوری گفتم که میخوام اپلای کنم واسه ارشد یا دکتری (چون توی ایمیلای قبلیم اصلا چیزی نگفته بودم احتمالا برداشت این بوده که واسه دکتری میخوام) دیگه جوابی از استادا نگرفتم و قبلش خیلی بهتر جواب میومد.
    لطفا راهنماییم کنید که اینطوری ایمیل زدن میتونه برداشت منفی ای رو ایجاد کنه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من قصد دارم برای ارشد مجدد زبان شناسی برای یکی از دانشگاه های اروپا یا کانادا apply کنم اما متاسفانه اطلاعات زیادی ندارم.

ارشد زبان شناسی رایانشی از دانشگاه اصفهان دارم (آموزش محور) با معدل 15.41
    کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه پیام نور معدل 15.21
    مقاله ندارم متاسفانه!
    مدرس دانشگاه علمی کاربردی هستم... کد مدرسی دارم.
    و از سال 86 تا بحال زبان انگلیسی تدریس می کنم.
    مدرک زبان ندارم ولی می گیرم.
    لطفا درصورت امکان بنده رو راهنمایی بفرمایید.

سپاس
    م.ر

سلام بر همگی
    اگر در نظر داشته باشم که ارشد مجدد بگیرم در رشته ای کاملا متفاوت (من مهندسی لیسانس و فوق گرفتم و حالا میخوام برم هنر) مشکلی برای ویزای من پیش نمیاد؟ و اینکه از کجا میشه بررسی کرد که رشته ای لیسانس مرتبط میخواد یا نه؟

سلام دوستان میشه راهنمایی کنید که معدل چقدر برای دانشگاه های کانادا اهمیت داره من معدلم 14 هستش ولی 1 سال سابقه کار مرتبط و مقاله isi و کنفرانس و ایلتس 6.5 دارم و دارم برای M.Eng اقدام میکنم ممکنه بخاطر معدل به مشکل بخورم ؟

Junior Member MARAL_oo آواتار ها

شاید من فرد مناسبی برای پاسخ به سوال شما نباشم و باقی دوستان اطلاعات بیشتری داشته باشن
    اما میدونم که میتونید برای پذیرش بدون فاند اقدام کنید
    شانستون برای دریافت فاند کمی پایینه
    البته برای بسیاری از دانشگاه های کانادا معدل دو سال اخر مهمه
    اگر دنبال جایی میگردید که مقاله محور باشه استرالیا گزینه بهتریه و تاثیر مقاله در این مورد بیشتر از معدله
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kamran1990 نمایش پست ها
    سلام دوستان میشه راهنمایی کنید که معدل چقدر برای دانشگاه های کانادا اهمیت داره من معدلم 14 هستش ولی 1 سال سابقه کار مرتبط و مقاله isi و کنفرانس و ایلتس 6.5 دارم و دارم برای M.Eng اقدام میکنم ممکنه بخاطر معدل به مشکل بخورم ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)