صفحه 148 از 157 نخستنخست ... 4898138139140141142143144145146147148149150151152153154155156157 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,471 تا 1,480 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط L2amin نمایش پست ها
    سلام آیا برای پدر و مادرتون هر کدوم به صورت جدا اپلیکشن فرم رو پر کردید ؟ من میخوام براشون اپلیکیشن فرم رو تکمیل کنم و مادر من از نظر مالی وابسته به پدرم هست آیا باید جدا جدا فرم ها رو تکمیل کنم ؟ ممنون
    سلام.
    بله، جدا جدا.
    حتی برای یه نوزاد هم باید جداگانه پر بشه، چه برسه به همسر.
    تاپیک اعلام نتیجه ی ویزای دکتری

اگر برای دکتری اقدام کردید و ویزاتون اومده (شکرخدا) لطفا در تاپیک فوق اعلام کنید. باشد که رستگار شوید.

سلام دوستان وقت بخیر.

من میخوام برای مصاحبه دکتری دو روزه برم لندن و خب ویزام همین نوع standard visit و مثل توریستی میشه. در دعوتنامه قید شده که هزینه اقامت و بلیط برای دو روز تامین میشه. من هم میخوام سفرم رو همین دو روز برنامه ریزی کنم کلا.

شغل تمام وقت دارم (البته قرارداد ها چون یکساله اس تا اخر سال هست) و سابقه بیمه مجموعه حدود 2 سال - حقوق خالص 10 میلیون تومان
    قبلا ویزای یک ماهه سوییس داشتم

ولی یک بار برای ویزای ویزیت انگلیس ریجکت شدم پارسال که برای ارائه سمنار بود (که البته هزینه اش با خودم بود) به دلایلی مثل کم بودن حقوق (اون موقع پارت تایم بودم و حقوق حدود 2200)

دانشگاه هم خیلی شناخته شده اس. گفتن میتونیم به سفارت هم نامه بزنیم که نمیدونم موثره و بگم بزنن یا نه ؟

میخوام از امارات اقدام کنم. کلا چقدر شانس میبینین؟ اینکه ویزای سوییس داشتم و دانشگاه هزینه رو تامین میکنه کافیه؟ یا ریجکت قبلی خیلی اثر بدی داره؟

همچنین اینکه من خیلی احتمال میدم ان شا لله اینجا قبول بشم و ویزای tier4 بگیرم بعدا. اگر ریجکت شدن در این مرحله خیلی میتونه تاثیر بذاره، جکار کنم و توصیه تون چیه؟ ممنون

یه سوال دیگه اینکه هنوز هم فقط از بانک پاسارگاد و پارسیان تمکن قبول میشه یا از بانک های دیگه هم میشه؟ حقوق من تا مدتی به سامان ریخته میشد و الان به رسالت!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza1373 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر.

من میخوام برای مصاحبه دکتری دو روزه برم لندن و خب ویزام همین نوع standard visit و مثل توریستی میشه. در دعوتنامه قید شده که هزینه اقامت و بلیط برای دو روز تامین میشه. من هم میخوام سفرم رو همین دو روز برنامه ریزی کنم کلا.

شغل تمام وقت دارم (البته قرارداد ها چون یکساله اس تا اخر سال هست) و سابقه بیمه مجموعه حدود 2 سال - حقوق خالص 10 میلیون تومان

ولی یک بار برای ویزای ویزیت انگلیس ریجکت شدم پارسال که برای ارائه سمنار بود (که البته هزینه اش با خودم بود) به دلایلی مثل کم بودن حقوق (اون موقع پارت تایم بودم و حقوق حدود 2200)

دانشگاه هم خیلی شناخته شده اس. گفتن میتونیم به سفارت هم نامه بزنیم که نمیدونم موثره و بگم بزنن یا نه ؟

میخوام از امارات اقدام کنم. کلا چقدر شانس میبینین؟ اینکه ویزای سوییس داشتم و دانشگاه هزینه رو تامین میکنه کافیه؟ یا ریجکت قبلی خیلی اثر بدی داره؟

همچنین اینکه من خیلی احتمال میدم ان شا لله اینجا قبول بشم و ویزای tier4 بگیرم بعدا. اگر ریجکت شدن در این مرحله خیلی میتونه تاثیر بذاره، جکار کنم و توصیه تون چیه؟ ممنون
    سلام دوست عزیز

دوستان دیگر هم خوب است همفکری کنند . از دید من اولویت اول شما باید اطمینان از ریجکت نشدن باشد.
    برای دانشگاه های انگلیس مصاحبه حضوری برای دکتری کار خیلی معمولی نیست و برای پوزیشنهای خیلی مهمتر هم به اسکایپ کفایت میکنند.
    فکر میکنم همین نکته احتمال ریجکتی را به دانشگاه منتقل بفرمایید شاید راه حل جایگزینی داشته باشند.
    HTH

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza1373 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر.

الان برای ویزاهای ویزیت خیلی سخت گیری میکنند و اکثر مصاحبه ها معمولا با اسکایپ هست. بهشون توضیح بدید و به نظرم منطقی نیست سر یه مصاحبه اینهمه هزینه و دردسر

Junior Member

سلام دوستان، برای نوبت ویزا در تهران باید در سایت vfs رجیستر کنیم؟
    مدارک رو باید بارکد بزنیم طبق چیزی که در سایت vfs هست؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

سلام دوستان، اگر شما ویزا توریستی (Standard Vistor) براتون از ۱ آوریل ۲۰۲۰ صادر شده باشه و یکدفعه قبل از این تاریخ کار پیدا کنید و بخواین برای ویزای (Tier 2) اقدام کنید، مشکلی‌ پیش میاد؟ کسی‌ چنین تجربه‌ای داشته؟

منظورم اینکه ویزا دارید و هنوز هم نرفتید انگلیس!

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

خیر مشکلی پیش نمی اید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط kourosh_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان، اگر شما ویزا توریستی (Standard Vistor) براتون از ۱ آوریل ۲۰۲۰ صادر شده باشه و یکدفعه قبل از این تاریخ کار پیدا کنید و بخواین برای ویزای (Tier 2) اقدام کنید، مشکلی‌ پیش میاد؟ کسی‌ چنین تجربه‌ای داشته؟

منظورم اینکه ویزا دارید و هنوز هم نرفتید انگلیس!

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام دوستان

میشه از دفاتر vfs در اروپا یا کانادا برای انگشت نگاری ویزای توریستی انگلستان استفاده کرد ؟ من برنامه ی سفر به هر ۲ رو دارم.
    از دوستی یه پست دیدم که از vfs استرالیا اقدام کرده بود و به راحتی جواب گرفته بود.
    البته تجربه ای که از کانادا دارم میدونم برای کانادا هر جای دنیا انگشت نگاری کنید آفیسرهای مستقر در آنکارا مسئول رسیدگی هستند. آیا برای انگلیس هم همینطوره از هر جا اقدام به تحویل مدارک و انگشتنگاری کنید در امارات برسی می‌شود ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sally2c نمایش پست ها
    سلام دوستان

میشه از دفاتر vfs در اروپا یا کانادا برای انگشت نگاری ویزای توریستی انگلستان استفاده کرد ؟ من برنامه ی سفر به هر ۲ رو دارم.
    از دوستی یه پست دیدم که از vfs استرالیا اقدام کرده بود و به راحتی جواب گرفته بود.
    البته تجربه ای که از کانادا دارم میدونم برای کانادا هر جای دنیا انگشت نگاری کنید آفیسرهای مستقر در آنکارا مسئول رسیدگی هستند. آیا برای انگلیس هم همینطوره از هر جا اقدام به تحویل مدارک و انگشتنگاری کنید در امارات برسی می‌شود ؟
    شما برای ویزای ویزیت از هر جایی میتونید اقدام کنید. ویزاهای ویزیت به صورت متمرکز بررسی نمیشند و بستگی به کشوری داره که از اونجا اقدام میکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)