صفحه 135 از 157 نخستنخست ... 3585125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144145 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,341 تا 1,350 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

سلام دوستان. خیلی ممنون میشم پاسخ این سوال منو بدین. واقعا عجله دارم. سپاسگزارم
    من به همراه همسرم و دو تا دخترام دارم اقدام میکنم. دخترام 14 سالشونه. وقتی فرمشونو پر میکنم به سوالی برمیخورم که نمیدونم پاسخشو چی بدم.ممنون میشم زاهنمای بفرمایید. برای خودم پاسخ منفی دادم ولی برای دخترم نمیدونم چی بنویسم.
    Will you be travelling to the UK with someone who is not your partner, spouse, or dependant?

Junior Member

بینهایت از راهنماییتون ممنون. خیلی محبت کردین
    راستش من انگلیسیم خیلی خوب نیست. استنباط من از این سوال این بود که میگه آیا با کسی که همسر، پارتنر یا وابسته شما نیست دارید میرید سفر؟که من میگم دختر من با هیچ کدوم اینا نمیره.بعدش گزینه YES رو میزنم و نسبت رو میپرسه و منم گزینه parent رو انتخاب میکردم. پس با توجه به فرمایشات شما برای هر چهار نفرمون این گزینه رو NO میزنم. بینهایت ممنونم

جسارتا یه سوال دیگه. من برای کنفرانس میخوام برم ولی چون بچه هام رو میخوام با خودم ببرم براشون از خاله ام که در لندن هستن دعوتنامه گرفتم تا این دوتا رو تحت عنوان توریست با خودمون ببریم. اونجا که میپرسه هدف از سفر توریستیتون چیه؟من Visiting family رو انتخاب نکردم و فقط توریسم رو انتخاب کردم. سوالم اینه که خاله که Family محسوب نمیشه درسته؟حتی برای خودم؟چون وقتی اسن سوال رو پرسیدم من پاسخ منفی دادم:

Do you have any family in the UK?
    ویرایش توسط TomNYC : May 4th, 2019 در ساعت 10:00 AM

ApplyAbroad Superstar

سلام و درود بر شما

من عذر خواهی میکنم و در پست قبلی اشتباه کرده ام.

اگر گزینه parent را باز میکند برای بچه ها باید این را انتخاب کرد. علت اشتباه هم این بود که چندی پیش دوستی با تلفن از من سوال میکردند و وقتی در مورد گزینه ها سوال میکردم به هر دلیل نمیگفتند گزینه parent را میبینند بنابراین من تحت ان فرض بودم.

مجدد عذرخواهی میکنم و خیلی متشکرم که شما با دقت دوباره توضیح دادید.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط TomNYC نمایش پست ها
    راستش من انگلیسیم خیلی خوب نیست. استنباط من از این سوال این بود که میگه آیا با کسی که همسر، پارتنر یا وابسته شما نیست دارید میرید سفر؟که من میگم دختر من با هیچ کدوم اینا نمیره.بعدش گزینه YES رو میزنم و نسبت رو میپرسه و منم گزینه parent رو انتخاب میکردم. پس با توجه به فرمایشات شما برای هر چهار نفرمون این گزینه رو NO میزنم. بینهایت ممنونم

جسارتا یه سوال دیگه. من برای کنفرانس میخوام برم ولی چون بچه هام رو میخوام با خودم ببرم براشون از خاله ام که در لندن هستن دعوتنامه گرفتم تا این دوتا رو تحت عنوان توریست با خودمون ببریم. اونجا که میپرسه هدف از سفر توریستیتون چیه؟من Visiting family رو انتخاب نکردم و فقط توریسم رو انتخاب کردم. سوالم اینه که خاله که Family محسوب نمیشه درسته؟حتی برای خودم؟چون وقتی اسن سوال رو پرسیدم من پاسخ منفی دادم:

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

فرمهای آنلاین سوالات مبهم زیاد دارند و این چیز جدیدی نیست. همون چیزی رو که از نظر لغوی درسته برید جلو یعنی جواب برای فرزندتون YES و سپس Parent رو مشخص و اطلاعات رو وارد کنید. به نظر شاید منطقی نباشه و به نظر میرسه این سوال برای افراد بزرگسال بوده و نباید از بچه ها پرسیده میشده ولی شما با این انتخاب جواب درستی دادید. در مورد سوال دوم برداشت شما اشتباهه و خاله فامیل حساب میشه!

Junior Member

سپاسگزارم از راهنماییتون جناب هومن که همیشه در این فروم راهنمای دوستان هستید.جسارتا دوتا سوال از خدمتتون دارم
    1.در مورد سوال اول برای خودم و همسرم که NO بزنم درسته؟
    2. و در مورد فامیل من قطعا فرمایش شما رو انجام میدم ولی وقتی در مورد فامیل توضیح میده، جایی ننوشته که از اون استنباط کنم که خاله ی من فامیلم میشه یا نه.حالا اگر برای خودم رو YES بزنم برای همسرم و فرزندانم رو که قطعا باید NO بزنم درسته؟چون خاله ی من فامیل منه. فامیل اونا نیستش که.

ApplyAbroad Guru

سپاسگزارم از راهنماییتون جناب هومن که همیشه در این فروم راهنمای دوستان هستید.جسارتا دوتا سوال از خدمتتون دارم
    1.در مورد سوال اول برای خودم و همسرم که NO بزنم درسته؟
    2. و در مورد فامیل من قطعا فرمایش شما رو انجام میدم ولی وقتی در مورد فامیل توضیح میده، جایی ننوشته که از اون استنباط کنم که خاله ی من فامیلم میشه یا نه.حالا اگر برای خودم رو YES بزنم برای همسرم و فرزندانم رو که قطعا باید NO بزنم درسته؟چون خاله ی من فامیل منه. فامیل اونا نیستش که.
    در پروسه مهاجرت انگلیس موارد زیادی میشه شما به چنین چیزهایی برخورد میکنید که توضیح دقیقی شاید نباشه. نظر من اینه که همیشه در چنین مواردی جانب سخت گیرانه تر رو بگیرید. آیا توضیح اطلاعات خاله شما در فرم ویزای همه بخصوص که قراره ایشون رو ملاقات کنید خیلی کار سختیه و وقت میگیره؟ من باشم اطلاعات ایشون رو میزنم.
    من سوالم ایه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط houman1979 نمایش پست ها
    در پروسه مهاجرت انگلیس موارد زیادی میشه شما به چنین چیزهایی برخورد میکنید که توضیح دقیقی شاید نباشه. نظر من اینه که همیشه در چنین مواردی جانب سخت گیرانه تر رو بگیرید. آیا توضیح اطلاعات خاله شما در فرم ویزای همه بخصوص که قراره ایشون رو ملاقات کنید خیلی کار سختیه و وقت میگیره؟ من باشم اطلاعات ایشون رو میزنم.
    من سوالم ایه
    سپاس از راهنماییتون. نه اصلا وقتی نمیگیره. من اطلاعات خاله خودم رو در صفحات بعدی قرار دادم و فقط چون به قول شما سوالات دوپلهو زیاد هستش. من یکم دچار وسواس شدم.طبق فرمایش شما من تو همین صفحه اطلاعات خالم رو وارد میکنم.ممنون از راهنماییتون

سلام وقت بخیر
    در رابطه با اخذ ویزای توریستی انگلیس برای مادرم که در چند اخیر دو بار به انگلیس سفر کردن که فواصل این سفرها بیش از دو سال بوده ،که از حضورتون سوالاتی داشتم ،
    ۱- می‌توانند ویزای دوساله بگیرن با توجه به اینکه فواصل اخذ ویزاهای شش ماه بیش از دو سال ؟
    ۲- تجربه شما در رابطه با گرفتن ویزا از ایران چطور می‌باشد ؟ یا اینکه بهتر از دبی یا ترکیه اقدام کنیم برای ویزای توریستی ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Payamsalamati1 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    در رابطه با اخذ ویزای توریستی انگلیس برای مادرم که در چند اخیر دو بار به انگلیس سفر کردن که فواصل این سفرها بیش از دو سال بوده ،که از حضورتون سوالاتی داشتم ،
    ۱- می‌توانند ویزای دوساله بگیرن با توجه به اینکه فواصل اخذ ویزاهای شش ماه بیش از دو سال ؟
    ۲- تجربه شما در رابطه با گرفتن ویزا از ایران چطور می‌باشد ؟ یا اینکه بهتر از دبی یا ترکیه اقدام کنیم برای ویزای توریستی ؟
    1-اگر دلیل خوبی برای طولانی بودن ویزا دارند بله میتونند
    2-فرقی نداره همشون سخت گیر و بدقلق هستند

Ed2019
    Guest

سلام اقای هومن. چون نوسان نرخ پوند خیلی بالا پایین می ره. و من می دونم چقذر ای افیسر ها خنگ هستند. درامد پدرم رو با چه نرخی حساب کنم؟.پدرم شغل ازاد داره و چند حسب داره دفه پیش فیش حقوقی ی زد برای خودش.
    بنظرتون برای ۳ هفته تعتیلات چه مقدار بزنم که پول میارن؟ البته که هزینه خوراک اینجا با من هست.
    پدر مادرم از ترکیه برای ویزا توریستی اقدام می کنند. دو سال پیش اومدن اینجا وویزا شینگن دارند - سالی ۲ بار حداقل می رن المان یا فرانسه. یعنی ویزاب شینگن همیشه دار

bebkhshid ke enghadr baddd neveshtm!hamin 30 min tool keshipe kon! mamnoon.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)