صفحه 154 از 157 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 1563

موضوع: ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای توریستی انگلستان(پست اول را بخوانید)

سلام دوستان٬
    مامان بابای من ویزای ویزیت دو ساله گرفتن و تقریبا هفت هفته طول کشید تا ایمیل بیاد ولی دیروز فقط پاسپورت بابام اومده و خبری از پاسپورت مامانم نیست. با شماره تلفن پیگیری UKVI تماس گرفتم ولی فعلا گفتن بعد از ۱۰ روز مشکل را میشه پیگیری کرد (الان ۹ روز گذسته).
    کسی تجربه مشابهی داشته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nina1985 نمایش پست ها
    سلام دوستان٬
    مامان بابای من ویزای ویزیت دو ساله گرفتن و تقریبا هفت هفته طول کشید تا ایمیل بیاد ولی دیروز فقط پاسپورت بابام اومده و خبری از پاسپورت مامانم نیست. با شماره تلفن پیگیری UKVI تماس گرفتم ولی فعلا گفتن بعد از ۱۰ روز مشکل را میشه پیگیری کرد (الان ۹ روز گذسته).
    کسی تجربه مشابهی داشته؟
    سلام
    تبریک. امیدوارم پاسپورت مادرتون رسیده باشه. میتونم بپرسم مادر خودشون تمکن ارائه دادن یا پدر ساپورتشون کردن؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Arzum نمایش پست ها
    سلام
    تبریک. امیدوارم پاسپورت مادرتون رسیده باشه. میتونم بپرسم مادر خودشون تمکن ارائه دادن یا پدر ساپورتشون کردن؟ ممنون
    ممنونم. پاسپورت امروز یک هفته بعد از پاسپورت پدرم رسید. ساپورت مالی مادر توی اپلیکیشن با پدر بود.
    چیزی که میتونم اضافه کنم اینه که جدیدا وقتی پاسپورت را میفرستن یه ایمیل دیسپچ میاد که قبلا ما اینو نگرفته بودیم.

ممنونم. پاسپورت امروز یک هفته بعد از پاسپورت پدرم رسید. ساپورت مالی مادر توی اپلیکیشن با پدر بود.
    چیزی که میتونم اضافه کنم اینه که جدیدا وقتی پاسپورت را میفرستن یه ایمیل دیسپچ میاد که قبلا ما اینو نگرفته بودیم.
    عالی، پاسختون مفید بود.

سلام
    با تبریک سال نو
    یه سوال دارم تو فرم مادر قسمت هزینه هل چی نوشته بودید منظورم این هست منبع درآمد و اینکه هزینه سفر و غیره را
    چون من میخوام با همسرم اقدام کنم الان نمیدونم تو قسمت همسرم چی وارد کنم چون همسرم خانه دار هست و منبع در امدی نداره
    ممنون میشم پاسخ بدید

Junior Member

سلام دوستان٬
    کسی تجربه مشابهی داشته؟
    سلام. میشه لطف کنین بگین چه مدارک اضافه ای گذاشتین تو پرونده ویزای والدینتون نسبت به دفعات قبل که واسه ویزای ۶ ماهه اقدام کرده بودین؟ و اینکه آیا تو کاور لتر توضیح اضافه ای دادین که چرا دارین واسه ویزای ۲ ساله اقدام میکنین واسه شون؟ ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alivosogh نمایش پست ها
    سلام
    با تبریک سال نو
    یه سوال دارم تو فرم مادر قسمت هزینه هل چی نوشته بودید منظورم این هست منبع درآمد و اینکه هزینه سفر و غیره را
    چون من میخوام با همسرم اقدام کنم الان نمیدونم تو قسمت همسرم چی وارد کنم چون همسرم خانه دار هست و منبع در امدی نداره
    ممنون میشم پاسخ بدید
    همونطور که در پاسخ قبلی هم گفتم٬ ساپورت مالی مادرم با پدرم بود و مدارک کاری پدر و حساب پس انداز و سند خانه که مشترکا مالک هستند را ارایه کردیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MFoto نمایش پست ها
    سلام. میشه لطف کنین بگین چه مدارک اضافه ای گذاشتین تو پرونده ویزای والدینتون نسبت به دفعات قبل که واسه ویزای ۶ ماهه اقدام کرده بودین؟ و اینکه آیا تو کاور لتر توضیح اضافه ای دادین که چرا دارین واسه ویزای ۲ ساله اقدام میکنین واسه شون؟ ممنونم.
    سلام.
    مدارک خاصی ندادیم فقط توی کاور لتر توضیح دادیم به دلیل دیدن نوه هاشون اینجا که لازم هست سالی بیش از دو بار سفر داشته باشن.

Junior Member

با سلام.

مادر خانم بنده داره برای ویزای توریستی اقدام میکنه برای دیدار من و همسرم.
    میخواستم بپرسم که توی نامه ای که از بانک میگیرن، باید تبدیلش به پوند رو هم ذکر کنند یا همون ریال کافی هست؟

متشکرم

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

بانک به ریال اعلام میکند و موقع بررسی افسر ویزا با قیمتهای روز میسنجند. تا چندی پیش که میدانم معیار را قیمت اعلام شده سایت بن بست قرار میدادند.

الان که دیگر مشکلات ناشی از همه گیری کرونا تقریبا همه برطرف شده امید که به خوبی و راحتی کارها انجام شود و راهی شوند.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mafia2770 نمایش پست ها
    با سلام.

مادر خانم بنده داره برای ویزای توریستی اقدام میکنه برای دیدار من و همسرم.
    میخواستم بپرسم که توی نامه ای که از بانک میگیرن، باید تبدیلش به پوند رو هم ذکر کنند یا همون ریال کافی هست؟

متشکرم

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)